« 1 2 »
Autor Zpráva
Kokos
Profil *
Dobrý den,

měl bych takovej dotaz. Chtěl bych najít nějakou dobrou brigádu jako programátor a koder (HTML, CSS, PHP, MySQL). Problem je v tom, že mi je teprve 16 let. Tak bych se chtěl zeptat, jestli je nějaká možnost v mym případě něco sehnat a kde. Nejvíc by mi vyhovovala samozřejmě práce doma (mam všechno (PSPAD, Opera, Firefox, Explorer, Apache, PHPMyAdmin,...) nastavený tak, jak mi vyhovuje).

Předem dík za odpovědi
chobot
Profil
ukaz home page pls
izsak
Profil
Referencie? Curriculum Vitae?
mgiel
Profil
jj nahoď reference ať víme co umis :)
DAN
Profil *
Ahoj, odkud si ? Umíš dělat web v php ?
Kráťa
Profil
Hoď link. :-)
Kráťa
Profil
Hoď link. :-) (ono se to sem nahrálo 2x)
Kokos
Profil *
Brzo budu mít hotovou novou verzi mých osobních stránek. Na tu starou radši ani odkaz dávat nebudu, na ní jsem se učil před asi 2 rokama PHP a CSS. Hned jak ta nová verze bude natáhnutá, tak sem dam odkaz.

Jinak jsem z Prahy a dělat web v PHP umim.
Kráťa
Profil
Moje teta zase umí psát ve Wordu. Nemyslím si, že jí to dělá spisovatelkou. Až něco ukáže, co napsdala, tak o tom může vzniknout diskuse. U tebe to bude podobné.
Michalek
Profil
IMHO pres net nikdo nepozna ze je ti 16. Dbry weby se daji delat i v 16...
Staci znat dobry lidi a mit nejaky kontakty a jede to samo.
Kokos
Profil *
Asi takhle. Dva měsíce dělam tu novou verzi stránek a už je skoro hotová, tak přece nebudu odkazovat na tu starou, ve který toho moc neni.
Kokos
Profil *
Tak konečně je ta nová verze natáhlá. K tak velkému zpoždění došlo kvůli problémům s převodem domény.

Adresa je http://brinda.info.
Leo
Profil
Tos toho o mem pocitaci moc nezjistil :-) I v PHP bez JS se da zjistit vic, Leo
Kokos
Profil *
Verze prohlížeče, apod..., ale to mi nepřipadalo zajímavý a bylo to zbytečně dlouhý :-)
Kokos
Profil *
Moh bych ještě poprosit o odpověď na ten úplně první dotaz :-) ???
Anonymní
Profil *
Kokos
O muj boze, doufam ze te nikdo nezamestna, tve refernece jsou vazne uzasne. podivej se na nejaky web od DoubleThinka, nebo Cipina. Az budes umet tohle, napis sem jo?
Fred
Profil
Anonymní
Opravdu duchaplný a inteligentní příspěvek, že by závist, nebo proč se do něj navážíš?
bojars
Profil
Fred lebo je Anonymní... :-)
*** M I Z U ***
Profil *
nic v zom,ale nad tymto sediet 2 mesiace?? no k zamysleniu,design,nekomentujem,php tam takmer ani nevidno a ked napises ze html tagy nepuzivat,tak mal som chut ti otestovat dopodrobna cely "vzkazovnik" ako je zabezpeceny,ale radsej som to nerobil,aby som ti ho nahodou neznicil,fakt ubohe,ja mam tiez len 16,ale toto som robieval pred 2 rokmi,myslim weby tvojho typu,skus do toho zapojit aj grafiku,taky Photoshop,Gimp....
ax123
Profil
Mě se stránky líbi, vypadají funkčně, ale jako firma bych si takové stránky neobjednal. Jako informační rozcestník už je to lepší, ale jen s tím asi do světa web stránek díru neuděláš.
Lojza
Profil *
Tak s tímhle si běž vytřít prdel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ROZUMIS, TY BUZNO ???????
Kokos
Profil *
Ty dva měsíce jsem nedělal design, ale obsah, který je podle mě pro stránky tohoto typu důležitější. Grafiku jsem tam vůbec nedával, protože jsem se snažil hlavně o to, aby byl web přístupný a zobrazoval se co nejrychleji a fungoval pod co největším množstvím prohlížečů. A PHP kódu jsem tam mohl klidně víc (jak píše MIZU, že tohle dělal před 2 roky), ale dal jsem tam akorát to, co jsem potřeboval (kdybych chtěl něco víc, tak bych si to klidně mohl dodělat).

Jinak dopodrobna celý vzkazník si otestovat můžete. Ty pokusný příspěvky klidně odmažu.

A co mám říct na Lojzu? Asi tak to, že tyhle anonymy, kteří ani neuvedou svoje pravé jméno, by měl někdo mazat z diskuzí.

Jinak děkuju ax123 za jeden z mála "normálních" příspěvků.
mgiel
Profil
grafika = nepřístupný web ?

Myslim ze na webu prave pekna grafika ma cloveku říci první dojem (obyč uživateli) ,potom příjde na řadu obsah a v poslední řadě se jde člověk podívat na kód ...někteří lidé se na něj ani nedívaji,protože né každý tomu rozumí.

Lojza řekl svůj názor, a asi měl k tomu důvod.I když se mohl výjádřit trošku normalnějc.

Zkrátka s timto webem asi moc neuspěješ.
Kokos
Profil
To ne, ale grafika docela hodně zpomaluje rychlost nahrávání stránky.
Marty
Profil
Nechci bejt kritickej tam kde se to nehodí, ale nemohl jsem si nevšimnou rozhození layoutu při zvětšení písma v IE. Přístupnost se potom propadá do propadliště ...

Lojza: pokud jsem budou i nadále přispívat lidé podobným žárgonem, za chvíli se z tohoto fóra stane něco jako owebu.cz(nic proti).
Kokos
Profil
No ono nedávno kvůli chybě IE ani písmo zvětšova nešlo (IE nedokáže zvětšit/zmenšit absolutně zadávané písmo). Tohle chci co nejdřív opravit (aby se sloupce každý směrem od textu, ne směrem doprava). Když by IE podporoval CSS 2 vlastnost max-width, tak by tenhle problém nebyl.
Kokos
Profil
Nebo by bylo řešení zadávat absolutně velikost písma v pravém a levém sloupci a potom by se zvětšovalo pouze písmo v samotném obsahu stránky...
Marty
Profil
Nebo by bylo řešení zadávat absolutně velikost písma v pravém a levém sloupci a potom by se zvětšovalo pouze písmo v samotném obsahu stránky...

Jenže to by pak šla přístupnost znova do háje, protože uživatel, kterej vidí hůř, by si písmo nemohl zvětšít.
Kokos
Profil
Asi to udělam přes dvojnásobnej div u levýho sloupce, kde ten první bude zarovnávat nalevo.
*** M I Z U ***
Profil *
noootak k tomu VZKAZNIKU,pravdepodobne to bezi cez relacnu db,nevypisuje to chybu ak nieco nevyplnim,neupozornuje ma na to,ze je to povinne,osetri to pomocou JS,dalej ak dam \,dovoli mi pridat prazdny odkaz,to nie je dobreeee
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0