« 1 2
Autor Zpráva
Fred
Profil
Kokos Asi by jsi měl využít právo autora a tenhle thread zamknout, některé reakce a je jich bohužel většina vůbec nesouvisí s jeho původním smyslem.
Ostatní musím říct, že se některým dost divím, čte někdo ty původní dotazy??
Cituji z původního dotazu
Chtěl bych najít nějakou dobrou brigádu jako programátor a koder (HTML, CSS, PHP, MySQL) nepíše se tam sháním práci jako grafik, nebo chci hodnotit web. A kdybych měl přesto hodnotit má to pěkný obsah i kód a když přičtu chuť pracovat, tak nevidím jediný důvod proč by někdo nemohl Kokose jako kodéra zaměstnat.
bojars
Profil
Úplne súhlasím s Fredom. Ono aj tie Kokosove reakcie na hodnotenia a pripomienky sú vlastne nakoniec dobré na to, že si človek vie vytvoriť obraz o tom, ze sa Kokos rozumie tomu, čo je pre jeho twwworbu dôležité, že je to o práci, ktorú zháňa, t.j. prográmátor a kodér a nie webový grafik a aj jeho web je vlastne "iba" o tom.
Marty
Profil
Problém bude ale asi v tom, že pokud nějaký klient bude hledat webdesignéra, narazí na kokosovu nabídku a uvidí ty reakce na jeho tvorbu(zejména některé), půjde hledat asi jinam. Doporučuju téma zamknout(popřípadně "určité" příspěvky vymazat).
Kokos
Profil
*** M I Z U ***
Musí být použito akorát nějaké jméno a zadán text. Nevim kde to přidá prázdný odkaz a i kdyby to vůbec ničemu nevadí (nebo čemu podle tebe?).
Kokos
Profil
Fred
Díky :-). Já rozhodně nejsem designer. Spíš přes to PHP. Ale i když to jde "mimo mísu", tak mě zajímá názor ostatních. A omlouvám se, pokud se dostávám již do jiné kategorie příspěvků a snižuji tím kvalitu tohoto fóra.
Kokos
Profil
Marty
Kompetence k tomu odmazat některý příspěvky bohužel nemám. Docela by se to hodilo.
trailin
Profil *
*** M I Z U ***
Ked ze tu tak moc kritizujes ,mozes ukazat niaku tvoju pracu?
K tomu pridaniu grafiky
Kokos pisat ,ze chce robit kodera nie webdesignera,tak neviem o com tu trepes.
Podla mojho nazoru nie je jeho stranka vobec zla,jednochucha ale pekna staci drobne upravy,napr. lave menu je dost nudne,vytvorit logo
Martin Kuželka
Profil
Proč se vracíš k něčemu tak starému, není to zbytečné?
mila
Profil *
Tyhle lidi, co jim je 16 a před dvěma lety dělali podobné stránky mi značně snižují sebevědomí.... :o)
Ale zpět k tématu - na podobnou otázku jsem se ptal známých, kteří pracují v soft. firmě a bylo mi řěčeno, ať se naučím Javu nebo Céčko, a pude to, ale stránky Ti dnes udělá každý...
Kokos
Profil
Brigádu už mám a to mnohem lepší než jsem původně předpokládal. Grafiku žádnou dělat nemusím, spíš to PHP, HTML, MySQL, trochu SEO.

Ale až někdy udělam vejšku (alespoň doufám, že udělám), tak chci dělat spíš to C++, protože s PHP opravdu člověk díru do světa neudělá :-).
Marty
Profil
Kokos místečko navíc by se nenašlo :D
Kokos
Profil
Bohužel :-)
Ludivitto
Profil *
Kokos: Když se budeš věnovat jen a jen PHP tak s tím díru do světa udělat můžeš, to mi věř. Důležité je, aby si člověk přesně rozmyslel, co chce dělat...
Pokud je ti 16 a umíš v PHP tak se v něm zdokonaluj co nejvíce to půjde a na nějaké "céčko" se vykašli. Ale pokud se chceš věnovat čistému programování tak se zase vykašli na PHP a už teď se to C++ začni pořádně učit. Jinak z tebe nic nebude. Znám jen opravdu málo lidí, kteří jsou špičky například v PHP a C++.
:)
Ale to je jen taková rada "do začátku":)
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0