Autor Zpráva
motik
Profil
ZDAREC
potřeboval bych grafika pro svůj blog.. Po delší době jsem zjistil, že ze mě grafik nebude:-)) Fantazii se meze nekladou.. Zde je odkaz na můj web.. Pokud se mi to bude líbit, mohla by z toho vyplynout i malá odměna a třeba i pozdější spolupráce.. Zatím díky
banick
Profil
pracujem trochu s grafikou, ale asi som nepochopil o com je Vas web, takze nemozem zatial nic navrhnut.
Momentalne robim na stranke jednej nadacie, ktora mi poskytla informacie, ze ich farby su cervena a cierna. Dalej, ze chcu mat pohyblive prvky no nech nebeha text.
Tak OK, zacalo sa robit a predbezne som to hodil na www.banik.sk/iuvenis. Ak sa Vam moja praca paci, tak sa mozme nejako dohodnut, no jak som uz pisal, aspon myslienka alebo nejaka predstava musi byt v hlave autora, lebo bez vsetkeho ju tazko vystihnem.
ICQ: 248797917
b_are
Profil
for banick: uhh..
master
Profil *
uhh..
pri cierno-cervenej farbe musi byt nejaka svetlejsia...

zachrana je pouzitie bielej.

ale pisanie ciernou po cervenejm nie je najstastnejsi sposob .. .
MASO
Profil *
něco by sme mohli vymyslet, ale zadarmo ani kuře nehrabe ;-) ICQ 223 061 210
Pak pošlu nějaký věci....
banick
Profil
for b_are: vyraz uhh.. - nic viac som nepochopil
for master: uznavam, mohlo by to byt aj svetlejsie. Ale cielom stranky je aj aby to udrelo do oci (lebo je to pre mladez) a nie je to uplne cervena ale trochu svetlejsi odtien.
Ale nebavme sa o mojej stranke, aj tak je asi na 50% hotova a motik by sa mohol urazit, lebo je to diskusia na jeho temu.

A vlastne, preco sa motik neozyva?!???!? No neviem, asi je zaneprazdneny
MASO
Profil *
to motik: takže nechceš? ok....
banick
Profil
for MASO: pocuj MASO, pisal ti motik na ICQ ze nechce???? alebo to si pisal len tak ako recnicku otazku. Sa pytam aby som vedel, ci mam este sledovat tuto diskusiu.
MASO
Profil *
banick: no, jen žádná reakce, ještě se tu asi neobjevil, tak mě nezaregistroval... takže dál sleduj ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0