Autor Zpráva
Lukaas
Profil
Z mé strany půjde o zlepšování použitelnosti a SEM . Potřebuji (za peníze) k ruce někoho, kdo se ujme PHP.

Podívejte se na http://www.czechtravelservice.cz/english/ a zamyslete se nad prvním úkolem: Zatím má každá stránka stejný <title> a vůbec všechna metadata. Ta by se měla vytvářet automaticky z databáze, možná v kombinaci s tím, co bude v h1 (tedy asi také z databáze).

Druhým úkolem, který vím už teď, je propojení s AdWords, abychom mohli sledovat (zjednodušeně řečeno) kdo si co objednal (tedy které kw generují jaký konverzní poměr, google je na to ready, ty stránky ne).

Pokud vám to připadá triviální napište na mail, který najdete na mém webu.

Doplňující otázky ale pište sem, ať jsou odpovědi viditelné všem.

Předem díky
thingwath
Profil
Ty úkoly mohou být trivální. Ale taky nemusí. To záleží na tom, jak vypadá kód. A to neodhadnu. Tipnul bych si, že to bude něco jednoduchého a snad přehledně napsaného (aspoň nemyslím, že by toho bylo moc), takže by to snad mohlo být celkem jednoduché.
Lukaas
Profil
Ono toho programování bude zřejmě víc, také nějaký javascript, takže spíše někdo zkušenější.
Petra
Profil
Lukaas: K těm Adwords bych řekla, že Google je na to ready natolik, že k tomu vpodstatě žádná programátorská práce potřeba není, akorát vložit ten kód z Googlu, v tomhle případě počítam že to bude do jedné stránky ne?
Plaváček
Profil
Adwords je v podstatě Javascriptový kód, který je stejně zakázáno upravovat, na to nepotřebujete programátora - ten se prostě hotový vloží do stránky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0