Autor Zpráva
Pachollini
Profil
Ve firmě All Stars hledáme AJAX developera pro vývoj front-endu našich webových aplikací.
Velmi zajímavá a dobře placná práce se skvělými lidmi :-)
Více na http://www.all-stars.cz/firma/prace/ajax-developer/
Pokud máte zájem, prosím napište mi na matej@all-stars.cz

Zdraví
Matěj Novák
aka Pachollini
Pachollini
Profil
Nabídka stále platí...
habendorf
Profil
Myslím že základní chybou těhle inzerátů je absence informace o tom, zda jde práci dělat na dálku. A když někdo vidí Brno ...
Leo
Profil
Koukal jsme na jejich stranky, a reference nakonec nasel az pres mapu stranek, ale jsou k nicemu - neni u nich podrobne napsane, co z tech stranek delali, webdesign urcite ne, protoze nejsou pod tim vzorkem co jsem proklikal uvedeni jako tvurci. Leo
Dero
Profil
protoze nejsou pod tim vzorkem co jsem proklikal uvedeni jako tvurci. Leo

Možná byste se divil, jak často jsou pod stránkami podepsány jiné subjekty než skuteční tvůrci. Toliko jen můj postřeh zcela nezávislý na této konkrétní situaci.
habendorf
Profil
Možná byste se divil, jak často jsou pod stránkami podepsány jiné subjekty než skuteční tvůrci.

Přesně. Já například téměř nikdy :o)
Leo
Profil
To je ale chyba tech tvurcu, zvlast pokud je to firma, ktera se zabyva zviditelnenim na webu :-) Chapu, ze treba praci koordinovali, nedelali grafiku ani kod stranek, ale pak je odkaz na web jako reference k nicemu, Leo
Pachollini
Profil
Díky za upozornění, doplnil jsem, že místo práce je Praha, potřebujeme nejlépe někoho na plný úvazek a počítáme s prací v naší kanceláři, nicméně pravděpodobně nebude problém vzít si někdy práci domů, záleží na dohodě.

Pro klienty, které uvádíme v referencích jsme skutečně nedělali webdesign, většinu objemu naší práce teď tvoří reklamní kampaně etc. Nicméně pokud weby děláme, jedině velmi dobré ;-)

Jo, a to místo je pořád volné & velmi zajímavé ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0