Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Hledáme web designéra pro statický návrh designu stránek http://www.poslouchej.net/

Odměna – okolo 10 000 Kč + reference ve formě odkazu ve spodní části stránek + další možné odměny formou akreditací na kulturní akce.

Požadujeme - originalitu, nápaditost a spolehlivost v dodržování dohodnutých termínů + základní znalosti o optimálním grafickém designu a přehlednosti www stránek.

Pro orientaci - použité technologie nového designu budou HTML, CSS, PHP a Java Script. (Nový design nebude používat FLASH)

Možnost vyúčtování na fakturu je výhodou, ale ne podmínkou.

Rozsah práce bude upřesněn při dohodnutí spolupráce.

V případě zájmu zašlete svůj kontakt a reference na jirka@poslouchej.net
Gekon
Profil
Asi jsem to nepochopil, ale píšete, že to bude statický web s technologiemi PHP?
los_adios
Profil
Nejsem grafik, ale je tam napsaný pro statický návrh designu stránek, ne pro návrh designu statických stránek. Nebo v tom není rozdí?
Anonymní
Profil *
Gekon - ne prostě jen navrhnout graficky vzhled....technologie i funkcnost uz si udelame sami...
Gekon
Profil
Aha, tak to je jiná:)
Anonymní
Profil *
ahoj, koukni se na www.fulldesign.cz, možná jsem právě to, co hledáš;)
Romanticka
Profil
Takze nabizite 10 000,- za navrh webu? Takze chcete jen graficky navrh toho webu. Kodovani uz si udelate. Chapu to dobre?
*Čvachta*
Profil *
Romanticka

Taky moc nechápu, zdali jde pouze o grafický návrh, či grafickou XHTML - CSS šablonu, nebo zdali v tom má být i RS.
Anonymní
Profil *
ano - pouze graficky navrh..kodovani a funkcnost uz doresima sami...
Anonymní
Profil *
www.fulldesign.cz - posli mi to prosim do mailu...tech nabidek uz prislo docela dost a musi se tim nejak prokousat... :-)
Romanticka
Profil
Takze muzu uz tvorit? Posilal sem vam mail a taky sem se ptal na ty terminy, ktere se maji dodrzet. Mam tedy "volnou ruku" nebo se musim ridit necim? Co treba logo, neposlali byste mi ho na mail at s tim muzu pracovat.
Anonymní
Profil *
Romanticka - tech mailu mi prislo nekoli set takze jsem to ani prez vikend nestihnul projit, ale uz tak pulka je zodpovezena a zbytek odpovim dnes vecer nebo zira dopoledne, zatim nic netvor :-) tomu kdo se nam bude zdat nejlepsi posleme presne informace...na tvuj mail jsem zatim jeste nenarazil, ale urcite odpovim na vsechny nabidky...
Anonymní
Profil *
Musim uznat, ze zadavatel teto poptavky jedna uprimne a tim, ze odpovedel negativne na moji nabidku mi usetril cas. Jeden z mala co se nas tu nesnazi zneuzivat napr. tim at kazdy vytvori navrh (a az jich bude 100 tak mozna jeden vybere a zaplati). A pak stejne nic. Preju mnoho uspechu na webu.

Miro*
DoubleThink
Profil *
Prosím diskutující, aby už individuální záležitosti projednávali soukromě pomocí mailů nebo instant msg.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0