Autor Zpráva
00flash00
Profil
Ahoj,
Dostal som za úlohu prerobyt web www.truckcenter.sk spravit ho nejaký viac atraktívny.Mám spravit návrh to je nejaký základ a podla toho mi on už povie čo tam zmenit. Chce tam mat aj skaladovu databazu.To ale neni problem si myslím hlavný je ten dizajn.
Jedná sa o servis kamionov znacky VOlvo , Iveco
Zatial som to urobyl takto www.trieskaci.com
Ak je tu niekto kto by mi stým pomohol , hlavne stým dizajnom .
Samozrejme to bude zaplatené, neviem ešte kolko ale rátam stým že za prerobenie webu, dostanem okolo 5000skk
Kontakt : flash@trieskaci.com
ICQ: 237-657-201
Railbot
Profil
IMHO sel bych do toho, ale jelikoz jsem vcelku...da se rict odpurce FLASHe, tak tady bych se zrejme s pochopenim nesetkal. Zastavam nazor, ze s ohledem na pristupnost a jednoduchost stranek je FLASH na firemnim webu akorat na skodu, i kdyz se s tim samozrejme daji delat hezky veci. Ale i tak...

Navic musim dodat, ze ten puvodni "design" nebo aspon ten obrazkovy material na strankach (logo atd.) mi prijde mnohem lepsi nez ten FLASH co jsi urobil. Tak tady bych se asi opravdu neuchytil :)

Kdyztak ICQ 85029222 a muzeme si o tom zkusit promluvit. S tim design bych presto rad pomohl za minimalni honorar.
00flash00
Profil
No ano, iní nápad som nedostal, zdá sa mi ze Flash stránku dokaze z atraktívnit teda nemusi to byt flash, len aby sa tam nieco pohybovalo.Prave preto to kcem ukazat co som zatial spravil ze co natom vylepsit
248
Profil
Nazdárek, je možné, že by to chtělo maličko odvážnější řešení...
Do kdy to chceš mít hotové?
Kdybys zaslal nějaké fotečky, či jiné materiálky, mohl bych se Ti eventuelně
pokusiti pomoct...Jen nevím nevím, jak s tou databází, vzhledem k tomu že v ActionScriptu jsem zatím spíše poloplavec bych možná tu stránečku s vyhledáváním nechal v HTML, a nebo udělat HTML hybrida s flešovým dejmetomu menu...?
Ale díky neočekávanostem momentálne připojení doma nemám, musel by ses ozvat na mejl (248@post.cz)... měj fajn den!
sarus
Profil *
pozeral som jedno, pozeral som druhe. tiez si myslim, ze na firemnom webe by nemali dolezite veci vo flashy, kedze roboty sa do flashu nedokazu pozriet a tym padom nedokazu zindexovat podstanky + su ludia, co flash nemaju, takze to menu by som nechal povodne, hore by ten flash mohol byt - radsej nieco decentne, ako prepchat to animaciami a urobit z toho nieco neprehladne. aby sme sa rozumeli, nie je to kritika webu. tu druhu verziu som bral z pohladu vyhladavacieho robota.
248
Profil
Ale fakt je, že co jsem pár čistě flešových stránek udělal, vždy se ozval alespoň jeden, kterému stránka neběhala tak jak má...Na druhou stranu jsou i veliké firmy (např v cyklistice), které se nebojí a mají stránky komplet ve Fleši...a stojí to za to!
00flash00
Profil
Tak já tedka nevím, budu tam delat PHP iba skladovou databazu + cena tovaru + dostupnost na sklade.
No ktomu robotu, stred je v php a tam budu vsetky zakladne informacie, flash je iba menu a header.
Avšak ak niekto viete , alebo máte nápad ako ten web zatraktívnit hlavne dizajnovo, privítam nápady aj s realizaciou samozrejme za odmenu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0