Autor Zpráva
gitti
Profil *
Hledám brigádu v oblasti tvorby www stránek a to nejlépe přes internet, neboť mé bydliště není zrovna po ruce oproti celému zbytku republiky :)
Zda-li by se jednalo o krátko- nebo dlouhodobější spolupráci je jedno.

Pracuji s HTML, CSS, PHP, MySQL a JavaScriptem a s grafickými programy (3D, vektorové i rastrové). Všechny programy, které používám pro práci jsou legální (OS Linux).

Momentálně dokončuji e-shop, takže mám zkušenosti i s většími projekty.

Pakliže by měl někdo zájem, pište na e-mail ondra.guttner[zavináč]seznam.cz nebo ICQ 259035506
halogan
Profil
jobs.cz, sprace.cz, ...
Mistr
Profil
Lidé mají rádi reference. Co jim nabídneš?
bojars
Profil
halogan, Mistr:

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=26&topic=1 8527
Mistr
Profil
bojars
No, a co? Čím jsem se podle Tebe provinil proti těm pravidlům na něž odkazuješ? Upozornil jsem kolegu gitty, že lidé by rádi znali reference. Co je na tom špatného?
bojars
Profil
V prvom rade by som sa chcel ospravedlniť gitti(-mu?), že píšem reakciu do jeho threadu.

Mistr
Pakliže by měl někdo zájem, pište na e-mail ondra.guttner[zavináč]seznam.cz nebo ICQ 259035506

Mám pocit, že sa kompletne prehrešuješ(-te) voči odporúčaniam pre prispievateľov do diskusie, prečítaj si ich.

Inými slovami:

Tento topic nemá za cieľ poskytovať (možno aj dobre mienené) rady. Je na zadávateľovi threadu aký spôsob svojej prezentácie, kontaktu, referencií atď., zvolí.
Rešpektujme ho.
halogan
Profil
bojars: Na ten mail by mu mel psat potencialni zakaznik. Kdyz mu chci pomoct odkazem, tak prece nebudu posilat mail, to fakt ne. Navic forum je o odpovedich, ne o mailech a ICQ.
IrtenJohn
Profil
A zase je po tématu. Proč to takhle skoro vždy skončí?...
Mistr
Profil
IrtenJohn
A zase je po tématu.
Dobře, já již tady nebudu reagovat na Bojarsův příspěvek.

Na druhou stranu, co bys tady k tomu tématu ještě chtěl mít? Nedá se k tématu nabídky tvorby www napsat. Jen jsem upozornil, že je vhodné uvést reference.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0