Autor Zpráva
HeWeR
Profil
Hledám copywritera na volné noze, který by byl ochoten spolupracovat s web designerským studiem. Blížší informace na mailu (stanislav.hruska@gmail.com).
radekmajer
Profil *
Dobrý den,
Odpovídám na Váš dotaz, a chci nabídnout své možnosti a schopnosti. Jsem sice z okresu Kutná Hora. ale pokud je spolupráce externí tak bych měl vážný zájem. Jesti tato nabídka je ještě aktuální prosím kontaktujte mě. Děkuji
Radek Majer
majerrad@seznam.cz
Cob
Profil
Já tedy nevím, ale co by mělo o copywriterovi vypovídat více, než jeho psaný projev? Stylistiku neposuzuji, překlep, no budiž, ale že panu Majerovi chybí v pár řádcích 4 čárky, bych už asi nepřekousl...
Školník
Profil
radekmajer - Uvedl mail, doporučuju napsat na něj, ne sem. Zadavatel se tu už nemusí ukázat.
HeWeR
Profil
Zadavatel se zde ukázal a panu radekmajer poslal mail s informacema. Nicméně nechápu proč někdo nedokáže pochopit:
Blížší informace na mailu (stanislav.hruska@gmail.com).
Railbot
Profil
Nicméně nechápu proč někdo nedokáže pochopit:
Musis zit s tim, ze lide jsou lini a prilis pohodlni, takze maji radsi kdyz se ozve nekdo jim, nez oni nekomu, i kdyz je to na hlavu postaveny. Jako kdyby se na inzeraty nabizejici volne pracovni misto odpovidalo zamestnavateli stylem "ozvete se mi vy" :)
Pavko
Profil
Souhlasím lidé jsou líní ale i tak by se chtěli mít dobře, pořád slyším kolem sebe jak nikdo nemůže najít práci a když ji někomu nabídnu tak začne couvat, divná doba divný lidi ....................
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0