Autor Zpráva
Pavko
Profil *
Ahoj hledám schopné a kreativní kolegy do týmu pokud máte zájem o spolupráci napište něco o svých možnostech, zkušenostech a dovednostech, připojte kontaktní informace. Zdravím a přeju hezký den Pavel Kolář pavko08@centrum.cz
Railbot
Profil
Schopne a kreativni kolegy do tymu v jakem smeru? Sazeni brambor nebo snad strihani psu? :-/
Santino Corleone
Profil *
Já to pochopil tak, že hledá někoho, kdo mu bude sázet stromky v lese.
e.t.
Profil *
aha a kolik tak hodi jeden stromek?:)
premek_zak
Profil *
Vzhledem k tomu, že tohle fórum je o tvorbě webu, poptává tazatel za
a) schopné popeláře
b) schopné hráče na mandolínu
c) schopné lidi, kteří se zabývají tvorbou webu

Co myslíte?
Railbot
Profil
Tvorba webu...no, ono to ma trosku sirsi zaber a jak mam vedet jestli hleda grafika, kodera, programatora, copywritera nebo snad SEO odbornika?
Pavko
Profil
Ahoj lidi tady se to nějak rozjelo, tak tedy opravdu nebudu sázet stromy ani nic jiného, jak jistě mnozí z vás pochopili, jedná se o práci na internetových projektech, ............... onen širší záběr je právě ten důvod, proč hledám další človíčky, kteří o internetu něco vědí a něco umí, nehledám rozhodně schopné popeláře a ani schopné hráče na madolínu :-) a také nehledám lidi typu "jsem mistr světa už jsem udělal dva perfektní weby a chci tak sto tisíc měsíčně" :-) Hledám schopné (ve svém oboru) ať již grafik, koder, programator, copywriter nebo SEO odbornik, marketér atd..... (je až překvapivé kolik se na webu živí podprůměrných "profíků"! ) hledám mistry ne učně, na výuku čehokoliv nemám čas tak mne prosím nezdržujte emaily typu "znám základy HTML ale učím se další mohl bych spolupracovat ....................... " , děkuji a přeji všem ať se daří v práci a v té dobré zvláště, webu zdar Pavel
Sef_Lama
Profil
Pavko

hm hm,
abych byl upřimný, tak ani bych neměl chuť dělit se s někym o mých "mistrovských dovednnostech" v SEO s někým kdo píše: je až překvapivé kolik se na webu živí podprůměrných "profíků"! - hned po tom co žadá o někoho do týmu ...

... navíc na strohé nabídky viz ta tvá (bez upřesnění čehokoliv bližšího - už ze slušnosti), nemá někdo jako já pan mistr čas reagovat na podprůměrné poptávky po mozcích za praci pro pár kousků gothaje a mléka :)))

.. jako v tom přísloví .. jak se do lesa volá, tak se z něho ozýva, viď ?!
Pavko
Profil
Sef_Lama

"nežádám nikoho" do týmu nabízím možnost spolupráce, nikomu nic nevnucuji, je to mimo jiné diskuzní forum, kde se každý vyjádří k čemu chce a většina lidí to tak bere, moje reakce byla jen na zhruba stosedmdesát mailů, které jsem dostal, je těžké třídit a odpovědět na všechny jednotlivě ale snažím se postupně odpovědět, děkuji i za kritiku - chcete upřesnit něco bližšího ? ? ? Co jako chcete slyšet ? ? ? To že na internetu se prezentují firmy, že vznikají internetové komunity které prezentují oblast svého zájmu na internetu a že je tu spousta dalších řešení jako odpověď na potávku klientů ? ? ? Myslím, že je každému jasné o co jde, pokud ne, není nutné aby jakkoliv reagoval a namáhal se s odpovídáním na otázky které nikdo nepoložil :-) Přeji příjemný den webu zdar Pavel

(p.s. podprůměrný znamená nižší úroveň než standartní a profík, že si za to účtuje ještě peníze hodnoceno podle stížností klientů z řad firem a obcí)
Sef_Lama
Profil
Pavko

mno o těch 170 emailů o kterých píšete, to je přesně ono oč jste si také řekl. (tipuju to že jste neco obdoneho napsal na neco jako je job.cz)
Bez upřesnění nabídky se přeci nemůžete divit (a to se nebavim jen o tom jestli hledate grafika, popelaře, nebo copywritera .. ) a tím, že řeknee, že nechcete podprůměrné lidi to zcela jistě nevyřešíte.
Pokud nejste schopen to upřesnit podle svých kritérii (nároky na konkrétní osobu, ktera by mela umet určité minimum, které vyžadujete), pak tu vzniká otázka zda vůbec víte přesně co očekáváte :) a zda jste schopen vůbec kvalitně si sam vybrat, dkyž nesestavíte ani tu základní nabídku na kterou by měl případný uchazež reagovat :) (bud jste lajdak, nebo v tomto neschopny)

Ps: neberte to zle co píši, jen prostě jen čistě z hlediska někoho kdo by měl něco řidit, to na mě působí dost slabě - váš přístup k tomuto. (navíc nezapomente také to, že se nejedná jen o Vás, že vy jste chudinka co musi třídit cca 200 emalů a co ty lidi co si dali tu práci a sepišou Vám email ? .... zkuste zepřemyšlet a příště až budete někoho na něco hledat určitě se Vám povede udělat několik zásádních kriterií tak, aby jste byl spokojen jak vy, tak připadný uchazeči.)

.. ps. už raději nebudu na nic reagovat , pač přijde admin a smaže mi mé příspěvky, že jsou out of topic.
Pavko
Profil
Skutečně tu nehodlám vést diskuzi o tom jestli hledám popeláře nebo sazeče stromků, doufal jsem, že zvežřejněním této nabídky na webu v dikuzi "jak psát web" je okruh možných profesí úzce definován pokud to někomu není jasné, nechápu proč navštěvuje toto diskuzní forum.

Nemám nic proti diskuzi ale příspěvky pana Self_lama neprospějí zřejmě nikomu a ničemu, nerozumím o co jde ale to nevadí.

Vám ostatním co chápou kde se na internetu momentálně nacházejí se omlouvám, že musíte číst podobné nesmyslné výměny názorů absolutně nesouvisející s nabídkou spolupráce. Přeji hezký den a webu zdar Pavel
djlj
Profil
Pavko
No, myslím, že Sef_Lama má pravdu.

na webu v dikuzi "jak psát web" je okruh možných profesí úzce definován
To můžete hledat třeba ASP.NET programátora, nebo grafika... a v tom už je trošku rozdíl...
Pavko
Profil
djlj - ano hledám třeba ASP.NET programátora, nebo grafika, nebo další lidi co umí dělat web, nevím jak jinak to definovat nehledám jednoho člověka s konkrétním zaměřením.

Nabízím spolupráci pro lidi kteří jsou schopni nabídnout své znalosti a dovednosti k výrobě a řešení komerčních zakázek na internetu.

Lidi ještě pár takových moudrých "kolegů" a prchám odsud zřejmě to nemá smysl donekonečna vysvětlovat několika lidem to co mnoho dalších snadno pochopilo..............

p.s. Omlouvám se za případné zdržení odpovědi na váš mail, sešlo se jich opravdu hodně a rozhodně si nemyslím, že by to bylo špatně, právě naopak.
Error
Profil
Zdarec
Na toto musim reagovat (ikdyž jsem více méně amatér...)
A silně pochibuji že ti došlo tolik emailů..
A ty bliší informace pořád schází...
Myslím že bych nepasl email abych se dozvěděl víc...
Zdá se mi že spíše chce někoho využít na práci a pak je pošle.. aš se mu nebudou hodit... Takoví jednání :(
I někdy horší třeba designer může být někdy lepší to že nedokáže nějaké věci... tak nemusí být špatný..

Já se nehlásím do služby..
ePetr
Profil
Pavko dobrou radu zde profíky nehledej, ty se nechodí radit na forum co a jak udělat, to je můj názor, jinak se mezi profíky nepočítám, weby dělám jen ve volných chvílích, přečetl jsem si s chutí reakce návštěvníků a je to docela psina, nejlepší je příspěvek od pana Errora plný pravopisných chyb (pochybuji, že i kdyby se hlásil do služby, že by o jeho služby měl někdo zájem). No nic jdu se vzdělávat jinam jen doufám, že to samé co předvádí v této diskuzi nepředvádí návštěvníci i ve zbytku fora, bylo by pak naprosto zbytečné.
mata
Profil
ePetr
Pavko dobrou radu zde profíky nehledej, ty se nechodí radit na forum co a jak udělat...

Dovolil bych si oponovat. Možná zde profíci nehledají radu, ale radí. A myslím, že i ve fóru se může objevit zajímavý problém, jehož vyřešení (nebo nevyřešení) může být přínosné i pro profíka. Otázkou je, jestli profík bude mít zájem o takto podanou nabídku práce.
ePetr
Profil
mata

Máš asi pravdu omlouvám se všem přítomným profíkům, a také si myslím, že zde profíci práci nehledají na to je plno jiných serverů, jinak si myslím, že by opravdu neškodilo trochu upřesnit o jakou práci jde. A s tím zajímavým problémem máš pravdu, sám jich několik mám ale zatím se moc profíků, kteří by mi pomohli nenašlo.
Rixo
Profil *
Tohle se neda povazovat za seriozni nabidku, kdyz zadavatel ani neumi napsat, koho vlastne hleda a pro jakou praci. Pak se ani nemuze divit, ze mu pisou desitky lidi a mezi nimi samozrejme vetsina zcela nevyhovujicich. Muze si za to pan zadavatel sam.
Kdyby napsal hledam lidi na to a to...pozaduji minimalne to a to, tohle a tohle je vyhodou...hned by to bylo o necem jinem.
stando2002
Profil
No neviem co si mam o danej nabidke mysliet...
Je to fakt nepresne a reakcie daneho cloveka sa mi nepacia... A nemam rad ludi, co si myslia, ze su profici a preto chcu spolupracovat iba s "profikmi". Myslim, ze kazdy ma v danom smere urcite nejake nedostatky, ktore sa smozrejme pri rieseni daneho problemu douci. Ja osobne robim weby uz 6 rokov a nepovazujem sa tym za profika. Navyse kazdy sa riesenim novych uloh/problemov ucim novym veciam a o tom to podla mna je...
Nicmene, na danu nabidku by som sa nahlasil, nepaci sa mo pristup daneho cloveka, ale to som uz spominal...
jozob
Profil
Pavko
Nečítal som celé vlákno, ale ak môžem, skúsim poradiť. Rozmysli si, koho potrebuješ, premysli si plány, vymysli projekty. Potom si spíš zoznam ľudí, akých budeš potrebovať. Tento zoznam aj s bližšm popisom náplne práce uverejni. Ľudí si prilákaš skôr do projektov, ktoré majú podobu, nielen myšlienku v Tvojej mysli.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0