Autor Zpráva
Gekon
Profil
Ahoj,
mám v úmyslu vytvořit nezávislý informační portál o hardwaru, spojený s diskusí, pravděpodobně na doméně http://hw.info Hledám schopné lidi, co umějí psát, mají aspoň základní přehled o současném HW, a je jim jasné, že to budou dělat zadarmo:)). Dále potřebuji někoho, kdo by mi pomohl udělat logo, jelikož na grafiku jsem absolutní mongol, a taky nějakého dobrovolníka, který by mi nahodil nějaký šikovný CMS. Případní zájemci se ozývejte na ICQ, nebo na mail... Díky moc:)
jozob
Profil
Sorry za odrádzanie, ale myslím že toto neprejde :-) (budem veľmi rád, ak sa ukáže, že sa mýlim)
Gekon
Profil
jozob
Proč myslíš? :)) Časem by stránky mohly i vydělávat, a pokud se diskuze zaběhne, podobně jako tady, mohlo by to mít úspěch...
Peca
Profil
Co s tím "portálem" budeš mít společného ty? Jak to tak vypadá, tak stránky sám neuděláš, a pokud je mně známo, tak o hardwaru máš sotva základní znalosti.
Gekon
Profil
Peca
No... budu takovým duchovním otcem projektu:)) Rozhodně nemám v úmyslu si stránky nějak přivlastňovat, vlastně bych jenom platil doménu a hosting, a tak... Recenze na HW by psali již zmínění dobrovolníci, a pochopitelně i já. No, co se týče mých znalostí: myslím, že jsou více jak základní, uznávám, že mám obrovské mezery ve vzdělání, ale učím se rychle...
jozob
Profil
Gekon
Je pravda, že o HW nie je toľko materiálu ako o iných odvetviach výpočtovej techniky, mne osobne chýba kvalitný odborný web o HW. Ale musíš si to predstaviť takto: pokiaľ chceš, aby sa na web vracali živí ľudia, je nevyhnutné získať ozajstných odborníkov na HW. A tí zadarmo nepíšu :-), väčšinou sú už "odchytení".

A takisto je ťažko volať ľudí do ničoho. V Tvojom príspevku som medzi riadkami čítal asi toto: "Urobte mi web, urobte mi logo, nahodte mi CMS, napíšte mi články, ja sa už o ostatné postarám". O čo sa postaráš? :-)
Gekon
Profil
jozob
Teda, asi máš pravdu.. o co se postarám? O chod webu, o reklamu, propagaci, psaní článků, recenze HW, jelikož pracuji ve firmě, kde mi denně prochází rukama všechno možné, od desky počínaje po vodní chlazení konče... Rozhodně nehodlám jenom sklízet...
jozob
Profil
Gekon
No vidíš, že to ide. A nešlo to napísať rovno v prvom príspevku? :-)
Gekon
Profil
jozob
Považoval jsem to za samozřejmé, že to každému dojde:))
jozob
Profil
Gekon
No vidíš, mne to nedošlo. A dúfam, že nebudem sám. :-)
Gekon
Profil
jozob
"A tí zadarmo nepíšu"

Ze začátku asi budou muset, ale pokud se web zavede, tak tam asi možnost výdělku bude...
jozob
Profil
Gekon
"ale pokud se web zavede, tak tam asi možnost výdělku bude..."
Na podmieňovacie vety skutočných odborníkov nechytíš. (ale, pokud, asi, možnost ...)

Ešte by ma zaujímalo, koľko si taký web zarobí. Pretože skutočný odborník na HW si dokáže zarobiť poriadne veľa v poriadne dobrej práci.
Gekon
Profil
jozob
No, to asi jo, tohle bude spíš takový doplněk kapesného... Ale představ si situaci, že by tam chodilo denně stovky lidí hledat odpověď na jejich problém, nebo nechat si doporučit HW... a od toho je reklama
Gekon
Profil
To je přímá úměrnost:
Čím více návštěvníků, tím známější. Čím známější, tím větší bude zájem ze strany inzerenta. No a čím větší zájem, tím více peněz:))
jozob
Profil
Gekon
Tak si sa konečne rozpísal a vysvetlil si čo a ako (to musí človek všetko spochybniť, aby od niekoho dostal čo a ako? :-)). Teraz stačí čakať na dobré duše, prajem veľa štastia.
Gekon
Profil
jozob
Ďakujem:)) Mimochodem, jestli to teda vůbec rozběhnu, můžeme si vyměnit ikonky, co ty na to? Oběma (mně určitě:) to zvedne návštěvnost:))
jozob
Profil
Gekon
Iste. Potom sa ozvi.
Gekon
Profil
jozob
Heh, potom... to se říká bláznům... potom, jistě, zítra, určitě, někdy jindy... :)) Ale ne, věřím Ti, jen mě to rozesmálo:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0