Autor Zpráva
JersyWoo
Profil
Na webu freemp3.cz jsem vyhlásil soutěž o design. Cena pro výherce je jenom 2000 Kč, ale někomu se to jako reference + link může hodit.
JersyWoo
Profil
Ještě jsem zapomněl link na pravidla:
http://www.freemp3.cz/soutez.php
Marcus Flintus
Profil *
docela dobrej způsob, jak si nechat udělat design... pač jinde si ho člověk za 2 litry nechá udělat,, a těm je jedno jakej bude.. zatim co tady se každej přetrhne aby byl ten jeho nejlepší.. =D

btw. kdyby tak tejden před koncem žádnej design nedorazil, tak dejte vědět, já bych něco za ty dva litra dohromady dal ;-)
JersyWoo
Profil
V téhle soutěži je výhoda, že se dostanou k práci (referenci) i neznámí designéři, které by mě ani nenapadlo oslovit, protože je neznám.
Radek Hrabůvka
Profil
JersyWoo Inspiroval tě ten-jehož-jméno-se-nevyslovuje? Nic ve zlém, jen že taky nedávno vyhlásil soutěž.
Sef_Lama
Profil
Radek Hrabůvka

Kdo je ten pan jehož-jméno-se-nevyslovuje ? :))
JersyWoo
Profil
Pro Radek: ano, inspiroval jsem se u toho-jehož-jméno-se-nevyslovuje.
Railbot
Profil
ten-jehož-jméno-se-nevyslovuje ma mozna tento zpusob ziskani noveho designu patentovany, radsi bych to zkontroloval :)))

Jinak samozrejme skvely napad a skvela vec takoveto vyberove rizeni. Ze bych se zucastnil? Musim se podivat do diare jak mam volno :D
Marcus Flintus
Profil *
tak kdo to kua je?
JersyWoo
Profil
To Marcus: Pošli mi návrh do soutěže a prozradím ti to.
jozob
Profil
JersyWoo
Sú vítaní aj kóderi zo SR?
Railbot
Profil
jozob
Koderi zo SR neumi cist? Lebo su lini si precitat neco o te sutazi? Mas tam napsano, ze zucastnit se muze kdokoli...
jozob
Profil
Railbot
"Koderi zo SR neumi cist?"
Počkaj, opýtam sa.

"Lebo su lini si precitat neco o te sutazi?"
Text o súťaži som si prečítal hneď ako som v príspevku narazil na odkaz.

"Mas tam napsano, ze zucastnit se muze kdokoli..."
Viem, hneď prvý bod, citujem: "Zůčastnit se může kdokoliv."

Čo ale nehovorí nič o krajine. Skús si predstaviť, ako by sa riešila platba, keby to posielal niekto z Kene. (jasné, je to hyperbolizované)... Každopádne, odpoveď som čakal od JersyWoo.
JersyWoo
Profil
To Jezob: V případě výhry peníze pošlu i do zahraničí v CZK (Kč) nebo pomocí systému PayPay.sk (preferuji)
t.h.
Profil *
komedie poslat svůj nejlepší design a doufat že vyhraju dvojku :)

ps: současný vzhled freemp3.cz chce opravdu změnu
Railbot
Profil
komedie poslat svůj nejlepší design a doufat že vyhraju dvojku :)

Nikdo te do toho nenuti. Kdyz ho neposles, tak tim lepe pro ostatni samozrejme ;) Holt nesmis to delat jen a pouze pro penize :)
jozob
Profil
Railbot
"Holt nesmis to delat jen a pouze pro penize :)"
Napríklad ja to robím pre referenciu. Takáto referencia by mala pre mňa oveľa väčšiu cenu ako tá výhra.
t.h.
Profil *
ok, stydim se :)
Railbot
Profil
t.h.
ok, stydim se :)
Nemusis. Nebudeme si nic nalhavat. Dnes ani kure zadarmo nehrabe ;)

jozob
Napríklad ja to robím pre referenciu.
Vzdyt to ja taky. Ale nerikam, ze ty 2k jsou spatne. Lepsi jak dratem do oka a peniez se hodi vzdycky. Ani ja si tu nebudu hrat na nejakou charitu, penize jsou samozrejme potreba a ja je vitam :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0