Autor Zpráva
Dak
Profil *
Kdo poptává grafika, nechť se mi ozve: 222-239-825
Cob
Profil
Dak
Libi se mi tve reference, zvlaste pak toto: "". "" taky nevypada spatne, budu o tom premyslet, kdyztak se ozvu ;-)
Dak
Profil *
Referencí mám právě spoustu.. proto budu raději, když mě osloví zájemce sám a vyžádá si ten typ ukázky, který ho zajímá.. V tuto chvíli najednou nějak nemám co dělat, proto jsem se rozhodl dát sem svůj příspěvek. Jediné s čím nemám zkušenost je DTP a tisk, 3D grafika a 2D hry. Každopádně, pokud by se našel programátor, který dělá hry a nevadilo by mu, že grafiku ke hře bych dělal poprvé, tak bych do toho rád šel a zkusil si udělat kompletně grafiku k nějaké třeba jednoduché hře. Samozřejmě preferuji komerční nabídky konzervativního typu, ale kdyby se našel někdo s nápadem na tu 2D hru, tak ve volným čase bych se tomu věnoval.
DoubleThink
Profil *
2Cob

Sarkasmus si prosím schovej někam jinam - předkládat reference není poviné.
Pro příště věnuj pozornost pravidlům této sekce.
Dak
Profil *
Tak se mi ozval jeden člověk, pochvalil mi reference, ale praci pro mě nakonec žadnou v podstatě neměl.. pak nezbývá než se ptát na to, zda má toto fórum nějaký smysl.. je trh přesycený špičkovými grafiky, když ani ten lepší nedostane práci ?? tento příspěvek byl shlédnut 236x a napsal mi jeden člověk.. mě to teda připadá docela zvláštní..
HeWeR
Profil
Dak
Mě ani ne. Když neuvedeš reference a napíšeš pouze ICQ, tak se nediv. Práce nepříjde sama. Nestačí pouze říct:
Kdo poptává grafika, nechť se mi ozve. Problém nebude v této diskuzi...
Cob
Profil
Tak se mi ozval jeden člověk, pochvalil mi reference
Jak již bylo napsáno výše, bylo to myšleno ironicky (za což se omlouvám). Pokud chceš něco prodat, obvykle vystavíš zboží ve výloze. Jestliže jsi špičkový grafik, jak píšeš, proč se neprezentovat svými referencemi? Budou-li vážně kvalitní a napíšeš-li něco více o svých kvalitách a své nabídce, pak si myslím, že můžeš očekávat na tomto fóru i jinou odpověď, než ironickou...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0