« 1 2 »
Autor Zpráva
fanda
Profil
Dobrý den,

můj dotaz se skládá ze dvou částí.

1.kolik by stály webové stránky pro fanclub známé české zpěvačky, které by obsahovaly fotogalerii, chat, forum, přihlašovací systém (pro každého člena fanclubu vlastní heslo), některé sekce by byly přístupné jen členům, některé všem, systém pro novinky a kalendář; kvůli čitelnosti pro nevidomé bez flash a java.
Staré webové stránky jsou www.aneta-langerova.com . Potřebám nevyhovují, jsou dost "malé" a už nám nestačí menu - byly dělané celé v html. Nemají dostatečnou fotogalerii, forum, nepřehledný systém novinek i dlouhých textů. systém anket a chatu nám vyhovuje.
Velmi hrubý nástin našich představ je na http://aneta-web.wz.cz/ (podotýkám, že značně nefunkční, nefugnuje přihlašování, není dodělané menu). Není v našich silách dotáhnout je do konce pomocí našich vlastních zdrojů.
Grafik/technik by měl vesměs volnou ruku co se týče vzhledu, nemáme nijak v plánu tento návrh využívat
Stránky bychom byli poté schopni spravovat si sami.
Moje představa je 15-20 000Kč, je to zcestná představa anebo tak nějak odpovídá mým požadavkům?

2.s tím souvisí i druhý dotaz - mohl byste někdo doporučit opravdu osvědčenou firmu?

Samozřejmě máme v plánu oslovit více firem a udělat jakési výběrové řízení.
jozob
Profil
fanda
Myslím, že na profesionálnu prácu je to dosť nízka cena, vzhľadom na to, čo všetko požaduješ. ("fotogalerii, chat, forum, přihlašovací systém")

Iná situácia by nastala v prípade, ak by sa použilo hotové fórum a hotová fotogaléria.
jozob
Profil
"mohl byste někdo doporučit opravdu osvědčenou firmu?"
www.plavacek.net
RPG
Profil
fanda
Souhlasím s jozobem, http://www.plavacek.net je opravdu osvědčená firma v pravém slova smyslu :-).
fanda
Profil
Myslím, že na profesionálnu prácu je to dosť nízka cena, vzhľadom na to, čo všetko požaduješ. ("fotogalerii, chat, forum, přihlašovací systém")

Iná situácia by nastala v prípade, ak by sa použilo hotové fórum a hotová fotogaléria.


díky všem za odpověď

fotogalerie by se možná dala použít nějaká volně ke stažení, dle mého názoru by nám stačila třeba Singapore. Forum bychom si ale chtěli nechat udělat dle našich představ, protože systém, který se mnohde využívá - phpBB - se nám vůbec neosvědčilo. I chat bychom si nechali ten, co už máme udělaný, protože jsou na něj všichni zvyklí - jde jen o to, aby se nějak propojil. Zapomněl jsem to tam napsat.
jozob
Profil
fanda
Poriadne fórum v PHP u profesionálnej firmy stojí od 10 000 vyššie.
Anonymní
Profil *
fanda
Měl bych zájem o vybudování výše popsaných stránkek.
Pro bližší informace mě prosím kontaktujte.
E-mail: [url=mailto:tohoracek@volny.cz]tohoracek@volny.cz[/url]
ICQ: 251-836-114
HeWeR
Profil
fanda
Chtěl jsem se ozvat na mail, ale nikde jsem ho bohužel nenašel.
Mám zájem o vypracování Vaší stránky ve ceně vašeho stropu (tzn. 20 000)
Pokud je nabídka stále aktuální prosím kontaktujte mě:
mail: stanislav.hruska@gmail.com
ICQ: 339-715-345

jozob
Co vím, tak Plaváček webdesign by stránku podle vašich kriterií zpracoval nad 20 000kč. Ale musím souhlasit, že je to jedno z mála webdesignérských studií v ČR, které odvádí slušnou práci.
fanda
Profil
pokud máte nějaký tip na firmu, můžete psát na mail afolatko@seznam.cz , pokud chcete poslat vaši nabídku, uvádějte prosím příklady nějakých referencí, děkuji. výběr nebude záviset samozřejmě jen na mně a zřejmě bude výhodou, pokud by se web dělal na fakturu, výhodou také bude rychlé zhotovení webu.
Tomik
Profil
fanda
Také doporučuji Plaváček webdesign. Jinak, jak napsal někdo výše, tak si myslím, že pokud to má být vytvořené kvalitně cena bude nad těch stanovených 20.000,- Kč.
jozob
Profil
" ... pokud to má být vytvořené kvalitně cena bude nad těch stanovených 20.000,- Kč"
Súhlasím a povedal by som, že cena za kvalitnú prácu by sa pohybovala na vyššej ako dvojnásobnej hodnote pôvodnej predstavy.
fanda
Profil
Súhlasím a povedal by som, že cena za kvalitnú prácu by sa pohybovala na vyššej ako dvojnásobnej hodnote pôvodnej predstavy.

ahoj, díky za názor, je pro mě důležité udělat si představu, kolik to tak zhruba bude stát. Kdybychom upustili od fotogalerie, od chatu a od anket a trvali pouze na vytvoření fora (pro představu - chtěli bychom podobné forum jako je např. http://superstar2005.nova.cz/forum/?id=26645 ), můžeme se u kvalitní firmy vejít do cca 30 000 ?
jozob
Profil
fanda
To je už reálnejšie.
Dero
Profil
Kdybychom upustili od fotogalerie, od chatu a od anket a trvali pouze na vytvoření fora (pro představu - chtěli bychom podobné forum jako je např. http://superstar2005.nova.cz/forum/?id=26645 ), můžeme se u kvalitní firmy vejít do cca 30 000 ?

Ano, s tímto požadavkem si většinou můžete dovolit i kvalitní a ověřenou firmu. Samozřejmě bych také doporučil Plaváček webdesign, nicméně toto doporučení by bylo bráno jako účelové, protože jsem členem Plaváčkova týmu. :o)

Ať už se rozhodnete jakkoliv, přeji šťastnou ruku při volbě.
fanda
Profil
Dero
no zřejmě je (tě :-)) oslovíme také, plus další tři čtyři a vybereme.

díky všem za rady !!!
fanda
Profil
Ještě jeden dotaz. Máte někdo zkušenost s http://www.sherwoodmedia.cz ?
jozob
Profil
fanda
Podľa ich webu a referencií si myslím, že na Plaváček webdesign nemajú.
Nykl
Profil
Klidne bych se toho take ujal. Pokud chcete videt referenci tak tady bych mohl uvest jednu ktera je ve fazi vyvoje, ale uz je toho dost videt. Je to RS. http://www.nyklas.cz/wicu2
JPAS
Profil *
Kdyby to bylo jeste aktuální dejte vědět na strzibny[at]gmail.com. Ukážu reference.
free.will
Profil *
ja doporucim www.creactive.cz ;-)
Plaváček
Profil
free.will

Čili sám sebe? :)

Fanda

Asi by to chtělo najít nějakého webdesignera, pro kterého je Aneta světlem jeho žití, ten by určitě slevil :) Ale profesionální firma jako taková musí živit zaměstnance, platit desátky vrchnosti a vůbec má spoustu dalších povinností.

Jak říkal Dero, do částky 30 000 by se už dalo s odřenýma ušima vejít a je to plus minus reálná cena vzhledem k zadání (počítejte ale spíš tak 40 000, protože během tvorby se vždycky něco vyvrbí, s čím se dopředu nepočítalo). Za tyto peníze ale, pokud nenaletíte podvodníkům, určitě obdržíte kvalitní práci (zkuste studio Vítka Dlouhého, ale neříkejte mu, že jsem vás poslal :)

Bohužel mé služby vám nenabídnu (ani mi nepište), protože do konce tohoto roku už mám itinerář plný. Až budete dělat web o Pink Floyd, tak se ale s důvěrou obraťte :)
jozob
Profil
"Až budete dělat web o Pink Floyd, tak se ale s důvěrou obraťte :)"
S webom o Pink Floyd by som pomohol aj zadarmo :-)
Plaváček
Profil
Jozob

No, vykecat jsi to nemusel, musím taky z něčeho žít :)
jozob
Profil
Plaváček
Myslel som to tak, že by som Ti s tým webom pomohol zadarmo. Ty by si zaň zobral prachy a ja by som mal dobrý pocit, že som robil web o Pink Floyd. :-)
Aldred
Profil *
DrakSoft (www.draksoft.net/old) - Stranky jsou v prestavbe,takze nic moc,
tato "firma" by Vam tento web udelala za mesic za 17500 - to je strop. I s kompletni databazi a spickovou grafikou na miru. Kontakt mate na strankach.
a nebo Vam to dam hned sem: ICQ: 281-925-825 nebo 267-696-721 ci e-mail: aldred@centrum.cz a mujdrak@centrum.cz
Tak se nam ozvete at muzem zacit co nejdriv a aby to tedy bylo co nejdriv
Tak dekuji predem :-)
HeWeR
Profil
Aldred
To už jsem někde četl :D - akorát cena byla poněkud jiná :)
dracek
Profil *
Aldrede - klidek, zatim mame nekolik projektu OnAir - tudiz to v brzoucke dobe nehrozi....
DrakSoft........
ps: ne firma ale "spolek"....
dracek
Profil *
i kdyz... za tyden budeme Volní
free.will
Profil *
Plaváček:

ne sam sebe ne neni to moje jenom snima sem tam spolupracuju respektivě mi sem tam poělou nějakou menši zakazku třeba administrace nějakeho webu atd. Ale nedoporucuje je pro to ze je znam ale proto ze jsou dobri :) Jinak bych to mel zvladnout i ja zalezi na to kolik casu bych na to mel jsem student a pomalu je konec roku tak je zas plno blbosti chtel jsem rict testu a zkouseni :)
iveta
Profil
dobry den.Udelam vam je za 15000kc www.screamteam.cz/bima nas tym www.screamteam.cz ozvete se.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0