Autor Zpráva
trAble
Profil *
Hledám grafika, který by udělal dobrý template pro eshop postavený na novém ZenCartu (je v css, starší verze byly v tabulkách). ZenCart je zde: www.zencart.cz.
Představuju si zhruba 3000 Kč - dalo by se? Nepůjde o jednorázový projekt, ale v případě oboustranné spokojenosti by se postupně upravoval design dalších stránek.
mipo
Profil
Nejaký kontakt?
Romanticka
Profil
jj aspon ICQ posli. A chces to delat jako ze ti posle treba 15 grafiku sve designy nebo si vyberes z jejich referenci jednoho a ten to udela?
Romanticka
Profil
Navic, proc si nestahnes free template? Pokud to teda chces na tu stranku co je tu vyse uvedena.
Jeste sem nejak nepochopil na jaky e-shop. Ten web mi jako e-shop nepripada. Leda ze by si chtel udelat new e-shop pro ten web.
trAble
Profil *
Já nerad kontakty vytštěné na netu... Ale napiš třeba na design (zavinac) komunikace (dot) net.
Nebudu chtít 15 ani pět návrhů. Budu chtít vidět, co daný člověk už dělal a aby mi ukázal, co se mu třeba líbí a když se na něčem shodneme, tak zhruba v podobém duchu pak ten template udělat.

Template na netu nechci, protože ty hezké jsou v angličtině, já bych raději český. Taky se za ně platí a to už bych raději vlastní template.
trAble
Profil *
Jen ještě upřesnění: Potřebuju nejen dobrého grafika, ale zároveň člověka, který umí php. Potřeboval bych, aby udělal kompletní template pro ZenCart, tedy všechny soubory, které do toho templatu patří.
Railbot
Profil
To by snad nebyl problem prelozit ty "pekne" templay v anglictine, ne? Bylo by to levnejsi a nekdo by si usetril praci.
Romanticka
Profil
Souhlasim s tebou Railbot :)
rafiki
Profil *
Vona to zase takova prdel neni :-) ... taky jsem s takovedlema vecma zacinal :-)
trAble
Profil *
to Railbot a Romanticka: Pánové, viděli jste někdy takový template? Skoro to vypadá, že ne. Samozřejmě se dá předělat, ale zase tak jednoduché to není.
Railbot
Profil
trAble
Pánové, viděli jste někdy takový template?

Ano, videl. Mam jich dokonce par tady u sebe, jelikoz ZenCart zkusebne provozuji :) Nerikam, ze je to uplne jednoduche, ale oproti vyrobe zcela noveho template + vse ostatni co k tomu patri, by byl ten preklad uz nejakeho stavajiciho template celkem brnkacka.
Romanticka
Profil
No, ja myslim ze takovy template ma slozku languages kde je nejaky soubor a ten nese vsechny nazvy. Stacilo by prelozit angl. a pak trochu doupravit a je to ne?
inForm
Profil *
languages kde je nejaky soubor a ten nese vsechny nazvy

Zkus si nějaký systém s templaty stáhniout a podívat se. Obvykle to bohužel jeden soubor plný slov neřeší. Ano, mohou být i tajkové templaty, ale ty opravdu hezké bývají náročnější...
iveta
Profil
trABLE .: pokud to ještě nemaš udělaný tak napis slunicko.24@seznam.cz ti to udělam.
free.will
Profil *
no tak aby rec nestala 283 062 953 ukazu nejake ukazky pokud je jeste zajem :)
trAble
Profil *
to free.will: Snažil jsem se dovolat, ale nejde to. Co nechat mail?
jandik01
Profil *
tak si takhle beru net fulltextem a koukám že zde řešíte můj oblíbený zen - takže pokud by se někomu chtělo udělat nějaký nový template pro zen byla by komunita na zen.com i cz vděčna viz článek stručný návod je zdezde a jen připomenu že poslední verze zenu je 1.3.x která používá xhtml valid 1.0
Leo
Profil
Koukam, ze template pro ZenCart znamena zrejme propletenec html, php a css, o zadnem oddeleni se tam neda mluvit. Leo
mindhunter
Profil
trAble Snažil jsem se dovolat, ale nejde to. Co nechat mail?

No jestli to nebude tím, že to není telefon, ale icq :-D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0