Autor Zpráva
Adda
Profil *
Dobry den,
poptavam schopne spolupracovniky do tymu na novy internetovy projekt. Hodne z jednodusene se jedna o e-shop zmoznosti otevreni obchodu na klic a mnoho dalsima sluzbama, ktere jsou jiz promysleny. Ackoli se muze zdat, ze projekt je kopii jiz spousty rozbehlych eshopu apod, jsem si ale jist, ze po blizsim vysvetleni v cem je jeho originalita, bude rozmysleni zda se k projektu pripojit, mnohem snadnejsi. Dodal bych, ze pri spusteni projektu ocekavam okolo pulmilionu produktu a do 5 let okolo 10 milionu. Soucasti je take vznik firmy, zakoupeni vyrobnich prostredku, pronajem vyrobnich prostor apod.

Pozice, ktere nabizim jsou v prvni casti projektu neplacene s tim, ze se mesicne stanovi odpracovana castka, ktera bude vyplacena z vydelku jiz spusteneho projektu a to do plne vyse odpracovane castky. Podminkou je samozrejme pokracovani (fin. ohodnocene) spoluprace i po spusteni projektu. Upozornuji, ze komunikace bude bohuzel pres pevnou linku, skype nebo icq ci jiny messanger (v tuto chvili bydlim v uk).

K webu:
po strance grafiky je jiz web hotovy v cetne navrhu banneru apod., pracuje se jiz na jeho obsahu

Casove rozmezi ve zkratce:
do dubna 2007 / zakoupeni domen, naprogramovani celeho webu, vytestovani, naplneni databazi produkty a zkusebni omezeny provoz

od dubna 2007 spusteni plneho provozu, upload na prohlizece atd., spusteni reklamy

Poptavam:
programator (1 az 3): html, xhtml, php + mysql atd.; mel by umet pracovat se sablonami, vicejazycnymi weby, eshop prostredimi, fory atd.; rozhodne by mel mit jiz zkusenosti s podobnymi projekty a dostupne reference; a samozrejme cas a chut pustit se do vetsiho projektu

grafik: css, photoshop, flash atd.; jeho ukolem by bylo prevzit (mnou vytvoreny) design stranek a pokracovat na jeho vylepsenich, tvorbu jiz vytvorenych banneru a take zacit vytvaret nove navrhy eshopu pro system obchodu na klic

obsah a upravy: skvela cestina (lepsi nez ta ma), anglictina vyhodou; ukolem by bylo vytvaret (s mou pomoci) textovy obsah stranek (napoveda, vyukove centrum atd.) a do budoucna ho prevzit kompletne

Sve konktakty piste zde prosim. (e-mail nebo icq)
Adda
Profil *
Omlouvam se vsem co si budou mou poptavku cist a pohorsi je ma cestine. Bohuzel jsem vzdy umel lepe anglicky jak cesky a tak doufam, ze vas to neodradi od pripadne spoluprace :o)
-libor-
Profil *
Ahoj, zajímaly by mě podrobnosti, napiš prosím na 271164938 ...
Adda
Profil *
Rad odpovim na vase dotazy...
Anonymní
Profil *
Omlouvam se, ze se zase zviditelnuji, ale nabidka je stale aktualni..
peta
Profil *
Adda
Ocekavam, ze to popises konkretne, ukazes navrh, ukazes podobne stranky na inetu, napises plat, misto prace,... jak se slusi na radny inzerat.
Jak to je napriklad na portalu uradu prace nebo megaprint:
http://www.volny.cz/peter.mlich/cprace.htm
Co mam, ti mohu ukazat, ale neslibuji neco, kde nevim, do ceho jdu.
http://www.volny.cz/peter.mlich/aatop.htm

Podle delky textu a obsahu nic zatim nemam zajem.
Treba konkretne mne by zajimalo, jakou palsalni mzdu budes vyplacet mesicne, lepe tydenne a kolik budu mit % za kazdy prodany vyrobek z portalu (teda pokud chces motivovat ke kvalite prace, cili kdyz to spadne a nedostanu penizky, urcite se budu vic snazit to zprovoznit).
Anonymní
Profil *
Nemyslim si, ze bych se v mem inzeratu nezminil o tech nejpodstatnych vecech a taky nenaznacil proc se zatim nezminuji konkretne o cem projekt je. Uvedl jsem koho konkretne potrebuji, jake zkusenosti ocekaavam a taky zhruba naznacil jak to bude s financemi (je tam cely odstavec o platu, tak nerikej, ze jsem nic nenapsal.

Podle delky textu a obsahu nic zatim nemam zajem.
....... myslel jsem, ze vetsinou lide odpovidaji pokud zajem maji. Kdyby vsichni byly jako ty, tak mi tu budou psat nemam zajem a mam to tu 200x. Jeste ze tomu tak neni..
roberta
Profil
Adda
podla tvojich informacii sa zrejme bude jednat o dost velky projekt, preto ma zarazila technologia, ktorou to chces robit (php+mysql), skor by som to videl na nejaku Javu, .NET, ... ale dobre, ked php, tak php...
a druha moja pripomienka je ta, ze chces, aby ti niekto programoval, robil grafiku a spracovaval obsah rok zadarmo... to snad nemyslis vazne
Anonymní
Profil *
roberta

nejsem programator, ale grafik, takze jakou technologii pouzit musi rozhodnout ten kdo se tomu bude venovat. Mista dvou programatoru jsou jiz obsazena, takze dal poptavam pouze grafika (prace zhruba 5 hodin tydne) a nekoho pro obsah (-//-).

Hledam nekoho kdo je ochotny podsoupit riziko, ze bude vyplacen az po spusteni projektu. Rozhodne to bude skvela reference a po spusteni se mu zacne vyplacet jeho investovany cas. Myslim si, ze nahore je to uvedeno celkem ciste..
peta
Profil *
Adda
Pokousel jsem se ti rici, ze do toho nejdu, protoze podle mne hrajes nepoctivou hru.
Polozil bych jinou otazku. Kdyz ty pracujes, kolik dostavas zaplaceno? Kdybys mel pracovat pro mne, kolik bys chtel zaplatit?
(A protoze jsi uvedl zadarmo a nic, tak se nemame o cem bavit)
Pokud je tato castka vetsi nez das programatorovi, pak se nediv, kdyz ten program bude fungovat, jako by ho delal nejaky studentik, protoze to presne tak bude :)

Jinak plati, co jsem napsal minule. Podivej se na inzeraty na portalu verejne spravy a uved vsechny potrebne informace. Jestli mas nejake duvody, proc to neuvadet, tak musis uvest aspon polovinu udaju, jinak je inzerat neseriozni. Jako, to se na mne nezlob. Predstav si sebe v mem postaveni. Sel bys do toho, kdyz tu neni nic konkretniho uvedeneho?
EllisDee
Profil *
Souhlasim s petou. Kdo nemá rozum tak do toho jde, jenže jak někdo bez rozumu naprogramuje takový projekt? Když chceš něco takovýho rozjíždět, tak asi budeš holt muset trochu zainvestovat. Jinak přeji hodně štěstí.
Anonymní
Profil *
presne tak je to tvuj napad, tak si riziko musis nest sam. Ty vlastne do toho celeho das nejmin a chces aby pro tebe lidi makali zadarmo a pak schrabnes vsechnu slavu a zisk. kdyby jsi byl trochu cestnejsi, nabidl by si smlouvu a procentuelne rozdelil popripadny zisk, nebo by jsi rozdelil vlastnictvi projektu mezi lidi co na tom nejvice pracuji. jestli jsi schopny jednatel a dokazes lidi manipulovat (coz opravdu neni zas tak tezke) tak se ti podari urcite najit par duverivych studentiku, kteri pro tebe budou pracovat zadarmo, ale je mi jich celkem lito, protoze jsi velice naivni snilek a o realizaci timto zpusobem velice pochybuju. Jinak mezi nama, programatori maji taky sve napady.
Oleg
Profil
mne by jen zajimalo konkretneji toto :

""Dodal bych, ze pri spusteni projektu ocekavam okolo pulmilionu produktu a do 5 let okolo 10 milionu.""

jakych produktu, eshopu ? nebo generatoru eshopu ? nejak mi to nesedi. myslim, ze nekdo ukradl nejaky zdrojak, tak trochu ho predelal a ted to bude rozvije dale :) (ale je to jen muj nazor)

a predem dekuji za odpoved, dost me to zajima :)
Anonymní
Profil *
Oleg > ze nekdo ukradl nejaky zdrojak nechamu kde jsi prisel zrovna na tohle a kde beres vubec pravo takove nesmysly psat. Nemas absolutne poneti o co v projektu jde a delas takoveto zavery...

Kdo mel zajem se mi ozval a mista jsou obsazena a samozrejme i placena. Jen bych poznamenal, aby jste tu prestaly lidi urazet v momente kdy nenapisou co vy sami by jste chteli slyset. Jak neni po vasem tak se do toho obujete, ale o tom by tady mohlo vypravet spousta lidicek. Proste vice no coment
Anonymní
Profil *
Prosim, aby jste nechali tuhle nabidku jiz byt, protoze je obsazena a navic se vlakno netyka poptavky. Dekuji Adda
Oleg
Profil
jak se Vam nekdo mohl ozvat kdyz neuvadite kontakty na sebe, kdo jste atd.

- jak mohu takove delat zavery ? - svoboda vyjadrovani myslim stale plati.

- co se tyce toho kdo se vam ozval - eh. asi se vam ozvaly lamy jako kdysi mne - hledal jsem lidi na vyvoj eshopu, ale byl jsem skalam - nakonec jsem sehnal lidi za 25k/mesicne na dobu 3 mesicu - a az tehdy bylo vse ok. predtim mi delali machry a rikali jak vse umi, nakone neumeli poradne php :)

jsem nakonec zvedavy jaky projekt u vas z toho vznikne :) myslim si , ze uvedu eshop do provozu svuj a ziskam vice lidi nez vy. :)
Anonymní
Profil *
to Oleg > jak se Vam nekdo mohl ozvat kdyz neuvadite kontakty na sebe, kdo jste atd. - nevim jake mate vy zkusenosti s internetem a s hledanim svych spolupracovniku, ale ja jsem se neomezil pouze na tuto konkretni stranku a take pouze na hledani na internetu; takze o5 jste si vydedukoval, ze jsem nikoho nenasel, protoze tady odepsal pouze jeden programator.

eh. asi se vam ozvaly lamy

Mista jsou jiz obsazena a nemyslim si, ze by byli lamy, protoze se jedna (php) zavedena firma, (design) zkuseny designer s referencemi.

Jestli vse povede spravnym smerem, tak se o nasem projektu jiste doslechnete. Staci kdyz si zapamatujete slovo :cervena. Do Vaseho projektu (shopu) preji hodne uspechu a navstevniku.

Adda
Oleg
Profil
ja vam taky preji hodne uspechu - davam na 90% ze to nevyjde :) - omlouvam se

cervena
Nykl
Profil
No nevim, eshopy na klic dela kde kdo i ja a to jsem student. Imho myslite 1/2mil produktu k prodeji v katalogu a nebo 1/2mil aplikaci eshopu?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0