Autor Zpráva
Error
Profil
Nabídka adresy: hrej.ic.cz zdarma - pouze požaduji malej odkaz na uvedené www - ma mí webovky:)
Moje icq: 322941069
Gekon
Profil
Jestli to dobře chápu, tak nabízíš doménu www.hrej.ic.cz ? No, tak to je opravdu terno:))
Railbot
Profil
To je nejaky druh vtipu? To je sranda :)))
Tin
Profil
Jsem blbej já, nebo někdo jinej???!
Tomik
Profil
Tin
Já... :)
souki
Profil
co to??????? Tak to fakt nepobírám =) =)
Ikdyž... za to cenu.... neberte to!
RPG
Profil
Error
Nabídka adresy: hrej.ic.cz zdarma
No ještě aby jsi chtěl peníze... :-)
Acci
Profil
Gekon
A co je na tom? Je to celkem atraktivní doména na slušným freehostingu. Když by někdo chtěl založit web o hrách, byla by to perfektní adresa, zvláště, když je zaměnitelná s hrej.cz
souki
Profil
tak to si asi rychle zaregistruju www.google.ic.cz než mi to někdo vyfoukne =)
Gekon
Profil
Acci
No, vždyť píšu, že to je opravdu terno, ne?
Marcus Flintus
Profil *
aspoň že pan Error se ve svém jménu perfektně popsal.
habendorf
Profil
Hoši klid, nabídka je jasná. Berte nebo nechte ležet.
mylan
Profil
Len by ma zaujímalo ako si potom ustráži ten odkaz... Keď mi dá prístupové údaje, tak si zmením heslo a odkaz na neho vymažem... :-D
Školník
Profil
mylan: Vidíš - teď vím, že s Tebou bych spolupracovat nechtěl..;-)
thingwath
Profil
Ne že by mě to nějak zajímalo, ale čistě teoreticky, nemají někde v podmínkách něco proti podobnému kupčení?
mylan
Profil
Školník: to bolo naozaj len teoreticky ;-)
Tin
Profil
thingwath: Asi jo, ale takhle to je nerealizovatelný, psal to mylan, pak taky nechce peníze, tudíž to vlastně ani není obchod...
thingwath
Profil
Ale no tak, obchod tam jasně je. Já něco tobě, ty něco mě. Že to nejsou peníze je zcela nepodstatné, obchodovat se dá bez nich stejně dobře.
Error
Profil
Neni? možná - když ti dám něco úplně zadarmo tak to neni obchod! Nebo jo - já nevím. A tá adresa.. -- tá je tam jen na spomínku na tu "dobrou" adres..

"Keď mi dá prístupové údaje, tak si zmením heslo a odkaz na nebo vymažem" --> dám tu adresu komu budu aspoň trochu věřit :) po icq bych pokecal.. A uvidím.. Neměl by někdo zájem. Někdy se blbě vymýšlí adresa když je zrovna ta co chceš obsazená..

Tak zdarec
Tin
Profil
Obchod může být za cokoliv, ale je otázka, za co by musel být, aby to někomu vadilo...
Railbot
Profil
Ja bych rekl, ze v tomhle pripade by vadila jakakoli forma "obchodu", protoze ta subdomena je po cely cas ve vlastnictvi spolecnosti ic.cz a ne nejakeho uzivatele, kteremu bylo dovoleno ji pouzivat.
peta
Profil *
All Nevim, co resite. Chlapec nabidl subdomenu, jestli o ni nekdo nema nahodou zajem nez to zrusi. Tak ji proste zrusi, no. I bez vasich kecu.
Error O ic.cz urcite zajem nemam. Znam vic webek bez reklamy. Sis nechal poradit od kohosi, kdo to tu stale propaguje, ze? :) Nesmis vsemu verit...
Tin
Profil
peta: mně příde 250 MB prostoru za tu trochu reklamy jako velice dobrá nabídka...
peta
Profil *
Tin kdyz myslis :)
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#msub21
free.hostingy.cz
- bonusweb - prostor neomezen
- domeny.as 150M
- FBI 200m
hosting.zdarma 500M
internet centrum 250M
KGB 200M
obchod online %))M
pipni.cz 500M
profitux 300M
sinister - prostor neomezen
webova stranka - prostor neomezen
...

ja mam treba jednu stranku na xhostingu, 100M, zadna reklama, PHP, ale proti wz.cz to ma jiste minusovky. Jako plus, ze to je teda sviznejsi nez wz.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0