Autor Zpráva
Nerghal
Profil *
Ponúkame služby v oblasti webdesignu (moderný design, spolupráca so zákazníkom a prispôsobovanie sa jeho požiadavkám), reklamy (návrh plagátov, posterov, billboardov, propagačných predmetov) a digital artu (spolupráca s hudobnými skupinami, spisovateľmi, návrhy obalov CD, kníh).

- webdesign (od 3999 Sk)
- webhosting (spolupraca s partnerskou firmou WebSupport - ceny od 15 Sk/mesiac)
- tvorba e-shopov (od 19999 Sk)
- reklama
- corporate identity
- digital art (od 2999 Sk)
- webmastering a poradenstvo

Všetky práce prispôsobujeme požiadavkám zákazníka. Ceny sú konečné - nie sme platcami DPH.

Navštívte nás ešte dnes: www.cyberdeathstudios.com
Marcus Flintus
Profil *
nejste plátci DPH? a to si člověk řiká, proč je na tom slovensko (a česko a další) tak špatně s penězma ve státním rozpočtu
Nerghal
Profil *
zatial sa to neoplati, pri nizkych rocnych ziskoch, byt platcom DPH...ked to bude 200-300 tisic rocne, tak wtedy hej
DoubleThink
Profil *
Marcus Flintus

Nějak mi uniká pointa. Zjisti si prosím, co znamená, když je někdo neplátce DPH, aby ses příště nedopouštěl takových faux pas.
Richi
Profil
Marcus Flintus
trochu mimo mísu nemyslíš? ehm nemyslíš sorry, kdybys myslel nenapíšeš takovou kravinu ...
iveta
Profil
Nerghal
neni trosku moc za e-shop chtit 19999? ja sem take firma a mam ho za 4000kc www.screamteam.cz/bima sou neaktivni renovuji se. a nas tym www.screamteam.cz
Martin
Profil
iveta
jestli nemáš zájem o nabídku, tak popoběhni spamovat zas někam jinam.
Maso
Profil *
ja sem take firma a mam ho za 4000kc

No, ale když to srovnám profesionalitu, tak ceny každého jsou na místě...
Kvalitní - 19999 a jinej za 4000...
Freya
Profil
iveta

Nechci rýpat, ale z čiré zvědavosti by mě zajímalo, jak to s tou vaší firmou je. Na http://www.screamteam.cz/ ani http://screamteam.cz/bima/ se žádného jména, IČ ani ničeho podobného nemohu dopátrat.

Mimochodem, moderátoři, omlouvám se za offtopic. Pokud uznáte za vhodné, klidně můj příspěvek smažte.
Nerghal
Profil *
No, ale když to srovnám profesionalitu, tak ceny každého jsou na místě...
Kvalitní - 19999 a jinej za 4000...


presne tak...nase sluzby su kvalitne
*Čvachta*
Profil *
Nejsou. Na vašem webu ani není navigace, když nemám flash player. Měla by tam být nějaká alternativní. Mícháte jazyky. Šílenej vzhled stránek. Mám 800x600 a musím horizontálně rolovat. Fialová šílená. Nechápu taky, co mají lebky společného s tvorbou webů. Vypadáte šíleně amatérsky.
djlj
Profil
...Jojo, a když přece jen zobrazím to flashový menu, tak to na mě začne nějak pípat, humus.
Nerghal
Profil *
*Čvachta* ako vies? mas u nas nejaku stranku? spolupracoval/a si s nami? podla mna ty si silene amatersky/a a nevyznas sa do toho, takze najprv nieco sprav a az tak pindaj

djlj no a mne sa nepaci, ze trava je zelena a co teraz?
DoubleThink
Profil *
Téma zamykám. Zájemci nechť následují nabízený odkaz.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0