Autor Zpráva
Cob
Profil
Můj programátor není schopen z časových důvodů vytvořit internetový obchod, proto hledám jiného, který tak učiní. Jde pouze o naprogramování a včlenění do již hotových stránek, vzhled, i funkce obchodu jsou již připraveny. Jedná se o prakticky nejjednodušší formu obsahující:
- přidávání a odebírání zboží
- zboží skladem/obědnáme do x dnů
- administrace - jednoduché změny, přidávání a mazání položek a jejich popisů prostřednictvím jednoduchého formuláře
- objednání zboží jako je např. na webu živé sklo

Odměna: 2500,- Kč, platba bude po dokončení aplikace (bezproblémový klient -> platba po dokončení)
Potřeboval bych to do 14ti dnů mít hotové.

Je to prakticky nejjednodušší forma obchodu, proto tato poptávka má oslovit v ideálním případě někoho, kdo třeba má něco takového hotové a po drobných úpravách k dispozici, nemusíte se tedy unavovat psaním příspěvků o tom, jak se za kvalitní obchody platí desetitisíce, já to vím, ale cenu nejsem schopen zvýšit...

Nabídky posílejte na e-mail cobradesign(zavináč)centrum.cz a uveďte alespoň jednu referenci z tohoto oboru. Možná i další spolupráce (za vyšší ceny).
Better
Profil *
trochu malo za takovy job ne?
Marcus Flintus
Profil *
za takovy job během 14 dnů si myslim, že by ti nestačil ani dvojnásobek
Cob
Profil
Better:
S původním programátorem bylo dohodnuto 2000. Kdybych za to byl schopen nabídnout standardní sumu, nepíšu sem, ale přímo oslovím nějakou firmu...
Leo
Profil
Se mu ani nedivim, ze nema cas :-) Leo
Cob
Profil
Se mu ani nedivim, ze nema cas :-) Leo
Sám si stanovil cenu. Každý někdy začíná, tak jako já a každá koruna mu je dobrá...
Leo
Profil
"Sám si stanovil cenu. Každý někdy začíná, tak jako já a každá koruna mu je dobrá..."

Coz je koneckoncu pravda. Leo
Marcus Flintus
Profil *
to je pravda, ale nebudu tejden chybět ve škole jenom abych dostal 2 litry za e-shop....
musí tam bejt nějaká hranice, kdy je to takový alá skrblík, že se uhonim kuli koruně, a přitom mi vlastně nejde o peníze, a kdy je to racionální..
Cob
Profil
Tak budiž, ale co mi brání tady zkusit najít někoho, kdo už větší část z toho má třeba hotovou z jiné své tvorby, nezabere mu to třeba tolik času, co tobě, a spokojí se s 2,5 litry?
Rozhodně mi to přijde lepší a serióznější, než nabídky typu "sháním to a to, budete mít aspoň referenci"...
Rafiki
Profil
aby byl eshop poradnej tak na tom delame dva uz tri tydny, stale to neni a cena prokamarady pocitam bude tak za 25 000,- a do prodeje to pujde od 40 000,- ... firma ktera to dela uz dlouho ma ceny ) komplet dodavka) kolem 80 000,-. Brigadnik u softverove firmy si muze kdyz je sikovnej prijit na 25 000,- v jednom mesici ... takze bud sezenes desnej ausus nebo budes nekomu muset pritlacit ... ber to tak ze na eshop kterej je uspesnej leze sileny mnozstvi dene tak to musi bejt napsany kvalitne aby nespadnul server pri devi stech uzivatelich dene :-) (nespad rozumej nepretizil se nebyl pomalej jako houno :-))
Venca51
Profil
No, já když sem začínal, tak moje první zakázka stála (myslím) nějak 200,- nebo tak... Bylo to za přihlašovací systém, kterej se mi opravdu povedl... Tohle byl pro tebe velmi výhodnej obchod, že Gekone :D (neboj, nemám ti to za zlý :D)
souki
Profil
Cob
Každá koruna a reference dobrá. Já bych to bral. Ale min. za čtyřnásobek a s vyššim časem. A samozřejmě pokud to neni žádný megashop. A když k tomu přihodim cenu za grafika, tak jsme zase na 10k.... a to je ještě cena z nudy
Nightx
Profil *
Cob a co tahle pronajem jiz hotoveho systemu ? Podivej se treba sem www.shop-hosting.cz a treba napis ...
Michal Škrabálek
Profil
Cob: přijde mi to cenově podhodnocené a časově přitažené za vlasy. Bezpečný a dobře napsaný eshop má mnohem vyšší hodnotu a musí se odladit a pořádně otestovat. E-shop není guestbook.
Cob
Profil
Rafiki
Tak na to ti můžu řící jediný: nejedná se o obchod typu alzasoft.cz, ani zadavatel neni firma s milionovym obratem... Čili díky za popsání extrému, ale to není to, co hledám...

souki
Myslím, že nahoře je celkem výstižně vypsáno, o co se jedná, čili grafiku apod. k tomu přihazuješ trochu zbytečně. Čas by nebyl tak šibeniční, ale cenu výše hnát nemůžu (sám z toho už nic nemám...).
Oleg
Profil
:) za eshop je to opravdu velmi nizka cena... zde je ukazka toho jak lidi znehodnocuji praci ostatnich. treba takovy zakaznik, rekne dale, ze mu eshop udelali za 2500 (to mozna jeste bez designu, ale je to jedno) a pak ostatni se firem ptaji jak to, ze za eshop zaplatili 15-30 tisic ?!

:/ smutne to je...
peta
Profil *
Oleg lze udelat e-shop levne, pokud mas nejaky FREE cms a nevyzaduje to drasticke zasahy do systemu, jenom zmenis vzhled a nastavis cestinu. Pak ano, lze i za 3 dny udelat e-shop.
Ale za normalni praci, pokud nejsem student, bych urcite chtel minimalne tolik, kolik je prumerna mzda za mesic, cili tech 15.000 (protoze to fakt zabere mesic neco udelat an miru)
sarus
Profil *
aj ked by som mal nejake mininalne hotove riesenie (mam len big riesenie :-) ), tak urcite by som ho nedal za 2500,- (nezalezi ci v KC, alebo SK) ide o to, ze za tu cenu je len dopasovanie a integrovanie celeho produktu a aj to je to len tak-tak.
Plaváček
Profil
Oleg

Souhlasím, i jeden z mých zákazníků mi vmetl do tváře, že našel firmu, která mu komplet eshop postaví za pět tisíc. Co k tomu dodat, že.
Oleg
Profil
takovych zakazniku je hodne a cim dale je jich vic. protoze udelani designu za 2000 + eshop = balik za 5-6 tisic, kdyz to firma co uz to dela 5 let bere za praci 7-20k design + 10-30k eshop = 25k (z toho zaplati dane 35%, naklady spojene s praci (elektrina, zamestnance, internet, SW) tak nevim z ceho pak zit.

Takze pane Cobradesign - ja pro vas mam dobre reseni - existuji online seznamy strednich skol a v kazde skole jsou programatory a designeri - staci poslat poptavku do skoly a urcite se nekdo ozve = tak jsem zacinal hledat ja pred 4 lety
Leo
Profil
Ale nedivte se pak, ze za malo penez malo muziky. Leo
Leo
Profil
"Co k tomu dodat, že."

Poslat ho tam, kde mu to nabizeli :-) Nebo jinam, vsichni vime kam. Leo
Cob
Profil
Oleg
Myslím, že jsem našel lepší řešení, dát inzerát sem a možná pro vás překvapivě, jsem dostal solidní nabídky.

pokud nejsem student
Jenže já student jsem a tohle měla být a je něco jako promo akce, zaváděcí cena. Bohužel se dostavily mnou nezaviněné komplikace a proto jsem podal tento inzerát doufaje, že sem nechodí pouze zástupci velkých a zaběhlých firem, jako je například právě Plaváček...
Oleg
Profil
ale vsicni vime jake solidni nabidky z podobnych for chodi, ze ?

taky jsem dostaval solidni nabidky, ba.... musel jsem predelavat pulku sam

co si myslite pane Cob, ze zakaznik prumerne firmy koupi neco o cem nic nevi ? mam 98% zkusenosti s tim, ze zakaznik pozaduje referenci na to ci jine dilo vyvijene firmou a sam osobne to overuje, treba formou zavolani firme, pro kterou jste neco vytvoril :)

Byl jsem taky student a vim jak to funguje a vim jakou praci jsem provadel a jake solidni nabidky jsem posilal :) to je vsak minulost, nasetril jsem penize a z toho jsem mel zakladni kapital na opravdove programatory treba s minimalni praxi 5 let - divil byste se jaky je rozdil mezi studentskou praci a praci odbornika s jiz 100 hotovych projektu a reseni

ja radsi odstupuji od tohoto tema a omlouvam se jestli jsem vam zpusobil nejake skody/ujmy atd.

jen prosim priste vice ocenujte svuj cas a praci ostatnich. az budete mit opravdu svou vlastni firmu a budete vyvijet kvalitni aplikace a provadet kvalitni praci (tymove) tak pohopite co to je, kdyz nekdo potapi tim, ze prodava eshopy za 3000 a ten vas uz neni pak "in" jelikoz cena je 30k.
Cob
Profil
Oleg
Znám sílu referencí, proto jsem vybíral podle nich.
Svou práci se snažím dělat kvalitně, také jsem již prošel nějakým vývojem, nicméně stále jsem v začátcích.
Čas, práci a kvalitní práci oceňuji. Neměl jsem v úmyslu tímto způsobem potápět vaší, ani jinou práci, jak jsem napsal výše, dostal jsem se do situace, kdy jsem neměl na výběr, ale o tom už jsem tu psal... Myslím, že toto téma splnilo svůj účel, proto ho můžeme uzavřít...
Děkuji všem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0