Autor Zpráva
samurajj
Profil
Dobrý den,
hledám webmástery, kteří by chtěli propagovat můj katalog webových recenzí
web-recenze.nejmedia.net
Odměny možné formou reklamy (například menší částkou kreditů v reklamním systému Nejmedia) za každou napsanou recenzi...

Každému přidělím unikátní www adresu na kterou může odkazovat, například:
web-recenze.nejmedia.net?z
Započte se Vám každá recenze, kterou napíše někdo, kdo předtím (klidně i před měsícem) navštívil Váš unikátní odkaz..

Kontakt:
ICQ: 307539289
email: info{z}nejmedia.net
HeWeR
Profil
samurajj
Hmm...tak jsem si říkal dobrý nápad. Recenze na weby...bohužel se z toho vyklubal jen průměrný katalog.

škoda...
samuraj
Profil
HeWeR:

njn, nápad to byl pěkný, ale nerealizovatelný... :(
gprs
Profil *
Tak nevím proč říká nerealizovatelný, když jste to realizovali.. stránky existují a fungují.. včetně toho katalogu.. Jen moc nechápu, co vlastně chceš nebo nabízíš v tomto příspěvku.. Mimoto mám dojem, že ta subdomena není uplně nejštastnější.. Nejmedia ?? Co to je proboha..?!
HeWeR
Profil
Je to prostě normální katalog. To, že tam někdo může napsat "recenzy" je jen ekvivalent pro popisek odkazu.

To mě připadá škoda. Protože stránka, kde mi by mohl každý napsat recenzi na každou stránku (tedy kromě svých) mi chybí.
samuraj
Profil
HeWeR:
Původně jsem chtěl udělat, že by tam nějaký tým autorů psal recenze na různé weby, ale kdo by tam chtěl psát? (kort na začínajícím projektu)
Takže jsem to udělal, že si tam může každý vložit recenzi na svůj web - ale většina lidí to stejně chápe jako katalog...
Každopádně, pokud se někomu povede napsat pěknou recenzi, dostane ode mne velmi pěkné hodnocení -> bude lépe vidět... (rozhodně více než stránky, co se se svými popisky jen snaží zaplácnout povinnou minimální délku textu..)

gprs:
Nejmedia je moje doména s reklamním systémem ... to máš jak otázku, proč se google jmenuje google..
Souhlasím, že subdoména není nejšťastnější, ale v téhle fázy projektu jsem zatím nechtěl investovat do domény...

a co že tu hledám?
Hledám webmástery, který by chtěli můj projekt podpořit - buď přímým psaním recenzí na jiné weby, nebo propagací - například odkazem atd..

Aby to nebylo úplně zadarmo, mohu nabídnout trochu reklamy naoplátku...
HeWeR
Profil
samuraj
V tom případě se hlásím...že (když se mi bude chtít) tak sem tam něco napíšu :)

Ale pod pojmem recenze si představuju tvrdou konstruktivni kritiku:o
samuraj
Profil
Již se pár lidí ozvalo,
teď již hledám především zájemce o psaní webových recenzí,
je tu někdo s talentem na sloh, kdo by chtěl hodnotit cizí webové prezentace?
Odměny formou reklamy...

www.web-recenze.nejmedia.net

Prosím adminy, aby přejmenovali nešťastný název tohoto vlákna např. na "Hledám autory webových recenzí"
Marcus Flintus
Profil *
IMHO nenji.
v diskuzi "práce a zakázky" se těžko najde někdo kdo ti pude psát na tvůj web hodnocení cizích webů; jsi vedle
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0