Autor Zpráva
Menci
Profil
Ahoj, mám velkou prosbu.
Dokoupil jsem alternativní domeny.EU. Na serveru Active24 kde hostuji mně napsali:Co se ale tyce presmerovani typu kariaktury.bm-atelier.com = karikatury.portrety.eu, tak toto nejde bohuzel nastavit ani na serveru, ani pomoci sluzby WEBFORWARD. Toto presmerovni by bylo mozne jen pouze nejakeho PHP scriptu
Tento nějaký script bych potřeboval udělat - nemám představu, jak je to složité, moc za to platit nechci, ale nabízím umístění reklamy (odkazu) - mám tam přes 100 přístupů/den.
Pro informaci - co mám již na serveru hotové a funkční:
1) základní stránku www.bm-atelier.com = www.art-atelier.eu (již vytvořeno přímo na serveru)
2) další stránku portret.bm-atelier.com = www.portrety.eu (vytvoří mně prý přímo na serveru pomocí služby WEBFORWARD, zatím mně blbě odkazuije taky na tu základní stránku bm-atelier.com)
3) další stránku karikatury.bm-atelier.com ... a k ní právě potřebuju udělat ten script na "karikatury.portrety.eu"

O co mně vlastně jde: ty tři sub/domeny.com mám všude možně zaregistrované, dobře zavedené ve vyhledávačích atd. - nechci to nijak měnit. Ty dvě nové domeny.eu chci více využít na navštívenkách a při případných dalších registracích - ale nechci dělat duplicitní stránky. Chci, aby se daná stránka zobrazila vždy na kteroukoliv z těch dvou adres.
Tak díky za pomoc!
Leo
Profil
Prave kvuli takovym blbostem od Active24 migruju pryc, neumi nebo nechteji ani zmenit nastaveni serveru...

Nevim jak na tom jste s PHP, ale potrebujete

1, zjistit prvni cast URL / to je v PHP $_SERVER['HTTP_HOST']
2, zjistit zbytek, to je $_SERVER['REQUEST_URI']
3, pokud je prvni cast ("domena") vhodna k presmerovani, tak udelate presmerovani pomoci Location a poslete stavovy kod 301 Moved Permanently, novou adresu slepite z nove pozadavane domeny a casti ad 2

Leo
Marcus Flintus
Profil *
tak tak, takový skript je sranda
Marcus Flintus
Profil *
jinak htaccess je povolen?
Menci
Profil
Ano, je povolen, už tam jeden mám pro přesměrování z nejpůvodnější stránky
Leo
Profil
A mod_rewrite povoluji? Leo
Menci
Profil
To nevím, ale asi jo.
To htacces mám zatím takto:

Redirect 301 /uvod.htm http://www.bm-atelier.com/index.php
Marcus Flintus
Profil *
2 Leo: tim htaccessem, jsem myslel mod_rewrite, jen jsem to zapomněl zmínit ;-))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0