Autor Zpráva
Kos
Profil *
Sháním nějakého PHP nadšence, pro kterého by nemusel být můj požadavek velký problém.

Finance: Co se týká finanční odměny, tak vzhledem k tomu, že jsem chudý student, ocenil bych minimalizaci nákladů, nejlépe zdarma. Snad to není bláhové :o) Člověk nikdy neví. Už jsem se přesvědčil, že jsou i takový mezi námi.

Termin: Nijak zvlast to nespech, ale kdyby to bylo do 14 dni, bylo by to super. Ale zas tak dulezity to neni.

Na webu už mám FORUM, které pracuje na stejnem principu, ktere ocekavam i od tohoto. Na základě kterého by se to možná dalo předělat (pokud to neni jednodussi dělat od začátku) - každopádně princip funkčnosti by byl stejný jak u toho fora - PHP kody FORA bych mohl zaslat

Ve zkratce o co se jedná:

1) formulár na ukládání dat do databáze
2) formulář na administraci databáze
3) PHP na zobrazovaní "příspěvků" z databáze (HTML vystup mam hotovy - listovalo by se v nem po 3 prispevcich)
4) databaze by mela cca 9 sloupcu (ID, Datum, Autor, Prispevek, ....)
5) administrace by mela umoznovat mazani prispevku a modifikaci dat z jednotlivych prispevku (jen nekterych sloupcu)
6) web mam na free hostingu, takze mam narok jen na 1 DTB, takze by bylo potreba, aby se to ukladalo do stejne databaze jako Forum, ale do jine tabulky + aby se to vzajemne "netlouklo"

Pujde tedy o to, ze na urcite strance bude formular, ve kterem bude nutno vyplnit vsechny pole, a pote se prispevek ulozi do databaze. Z te se bude natahovat na web klasicky na zobrazení příspěvků, které se budou zobrazovat po třech a bude se mezi nimi moci listovat. A samozrejme formular na administraci.

Vím, že je to taková PHP klasika, kterou z Vás umí každý druhý, ale já mezi ně bohužel nepatřím :o( . Moc by mi pomohlo, kdybyste mi s tím pomohli. PHP kody - FORUM - rad zaslu. Je to asi 5 PHP souboru.

Snad jsem na nic nezapomněl... detaily kdyžtak dovysvětlím

Díky moc

jakH@seznam.cz
Kos
Profil *
... počítám tak max. do 500Kč

Díky
Marcus Flintus
Profil *
ja bych byl ochotnej ti to udělat za 1000... bez problému, s perfektní administrací. (většinou dělám i upravování příspěvků). tak si to rozmysli, je to ode mně porád si myslim velice férová nabídka, od firma bys to měl minimálně za 10 000; počítám s tim, že bych ti to udělal celé znova, s tim, že bych použil kódy, kerý jsem už někde napsal + jejich (poměrně ještě četné) úpravy.
djlj
Profil
Marcus Flintus
Takovou blbost od firmy za 10000? Vždyť to je obyčejná guestbook, která je ke stažení na každé druhé stránce...
Kos
Profil *
Taky si myslim, že pro někoho kdo umí PHP je to lehké. Já jsem začátečník a něco jsem vytvořil, ale potřebovalo by to doladit chyby. Ale co chyba, to nová věc v PHP. To bych to dodělal tak za rok :o(

A především. Nejedná se o komerční web. Více méně na můj koníček. Každopádně chápu, že je na to potřeba investovat trochu času.
Kos
Profil *
djlj

Mimochodem, kde je to možné stáhnout :) s tím, aby se to dalo administrovat
Kos
Profil *
Už se mi pár lidí ozvalo, tak prozatím to stopuju.

Kdyby to nevyslo, tak zas napisu.

Ale zadny nadsenec se zatim neozval :o( ... takze kdyby chtel byt nekdo super dobrak a udelal to zadarmo, budu rad, kdyz se ozve :o)

Dekuju
djlj
Profil
Kos
Hmm, já takovou knihu s administrací mám, tak když budeš mít zájem, můžu ti to poslat na mail (samozřejmě zdarma)...
Kos
Profil *
Cooo :))

Jasně že mám zájem.

jakH@seznam.cz
djlj
Profil
Kos
Pošlu během noci..
peta
Profil *
Kos
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#mssub5
Guestbook2 umi presne to, co potrebujes, az na modifikaci. Ta se provadi tak, ze si zkopirujes prispevek do noveho a stary pak smazes. Proste tam nebyla potreba.

Jinak viz djlj, je to na kazde druhe strance:
www.google.com
guestbook free download
Ok

Prohledni si guestbooky na prvnich 10 odkazech na scripty
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#msub4
iveta
Profil
Marcus Flintus
ja sem firma a diskuse delam za 800kc a kazdou dalsi za 200kc.a ma to od firmy.takze ne 10000kc. www.screamteam.cz/bima prave sou v predelavce tak sou neaktivni a nas tym www.screamteam.cz kos: tak kdyz tak se ozvete.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0