Autor Zpráva
cumpl
Profil *
zdravim,
hledam praci jako 2d, 3d grafik, webdesigner.
Portfolio na www.cumpl.com
mat
Profil
přestože nejsem příznivcem nějakých odsudků a velkých slov, v tomhle případě musím napsat, že to co nabízíš je docela strašné - ty šablony za 7 a 9 tisíc, nabídka redakčního systému (v podstatě instalace phpnuke), tabulka na tabulce...

je ale fakt, že zákazník nezná to, co já, a ty peníze (které si svojí prací nezasloužíš) ti dá, protože tvorbě webu nerozumí...
23k
Profil *
cekal jsem horsi stranku, ale kdyz jsem se podival do sablon a videl sablonu cislo 2 , za a) je hodne prumerna a za b) jsem se uprimne zasmal cene. tak mozna to slev o ty 2 koncove nuly :)
Victorius
Profil
asi te zklamu, ale pomerance uz ma jina firma pres web design :)))
s matem az tak nesouhlasim
Vít Dlouhý
Profil
to cumpl: Pokud se Vám podaří tyto šablony (http://www.cumpl.com/webdesign2.html) prodat za uvedenou cenu, pak bych s vámi velice rád spolupracoval.
E_T
Profil
coz o to cena - proc ne - me by spis zajimalo proc jsou ty tri sablony uplne stejne rozvrzeny:)
habendorf
Profil
to all: No já myslím, že cumpl ani tak netouží po kritice svých výtvorů, jako spíš že hledá práci. A komu se jeho výtvory nelíbí, ten mu prostě zakázku nedá (třeba já). Chci zkrátka jen říct, že ani jedna reakce není k tématu (snad až trochu na Víta :o).
mgiel
Profil
cumpl

nebudu se opakovat jako ostatní ,ale je vidět že si začal a je to bída.Pokud by jsi mel zájem o spolupráci -mohu ti akorát poradit jak začít.
cumpl
Profil *
Takze odpovedi na totalni off-topic otazky : :(

mat- redakcni system je k webdesignu samozrejme zdarma, tabulkovy layout - komu to vadi ? - vsechny prohlizece to vpohode zobrazi

Victorius- mno a proc jako by nemela mit ?

Vít Dlouhý - budu se o to snazit :)

habendorf - asi jediny kdo umi cist ze to neni kritika webu

mgiel- nevim kdes vzal ze sem prave zacal


omg nechapu proc se tady rozebira muj web ? copak sem to dal do kritiky stranek ??? dalsi vec- za kolik co prodavam vam muze byt uplne jedno, je spousta webu ktere jsou daleko horsi a staly vic nez nakych 10000.
mat
Profil
tabulkovy layout - komu to vadi ? - vsechny prohlizece to vpohode zobrazi

třeba takové hlasové čtečky, že...
mgiel
Profil
lcumpl sory ale vypadá to tak ...

no a myslim že rozebírají všichni web protože asi je něčim zaujmul či podráždil by se dalo říct.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0