Autor Zpráva
hokejka
Profil *
Dobrý den,

hledám pro externí spolupráci programátora (dohoda, ŽL), který je schopen vytvořit funkční a optimalizovaný e-shop bez grafiky.

Nejlépe okolí Zlínského kraje, není podmínkou.

V případě zájmu a osvědčené souhry možnost spolupráce na dalších projektech.


Dále v případě potřeby ( SEO profík, Copywritter )


Mladí lidé jsou vítáni.
Kontakt icq: 238-415-713 - Hokejka-
Oleg
Profil
Antor neumi jednat s lidmi, neni schopen komunikovat zdvorile. Podle jeho nekolika vet muj dojen byl takovy, ze bych se do zadne spolupraci nepustil

screeny z ICQ radsi ani nebudu davat
Anonymní
Profil *
Oleg
když už někoho obviňuješ, tak sem hoď alespoň ty důkazy
avaranger
Profil
LOLek... bych rad videl ;)
Oleg
Profil
www.artysite.net/a1.png

www.artysite.net/a2.png


nevim cim to mozna chybou na neci strano. Vim ale jedno - muj ICQ klient funguje spravne - v ten moment jsem se psal jeste se 4 lidmi (vsem zpravy prisli)
-error414
Profil *
Oleg: Tak tohodle tak nakopat nekam.
avaranger
Profil
To mi pripomina, kdyz sme s kamosem zakladali pred asi sedmi lety "programatorskou firmu" (bylo nam 12)... :)
DoubleThink
Profil *
Co se týče chyb v přenosech zpráv ICQ - objevují se. Zjeména kvůli spam filtru originálního ICQ klienta. Typicky se mi stávalo, že zpráva s URL adresou jednoduše nedošla - bez jakéhokoliv upozornění.
avaranger
Profil
NO, ale

"Dobry den!

Precetl jsem si vasi poptavku na e-shop na jakpsatweb.cz.

Plati to jeste?"

...

...

"Ani ste nerekl dobry den."

je k pousmani ;)
hokejka
Profil *
Tohle je opravdu k pousmátí, to máte pravdu. Zpráva mi ve znění jež tady tak hrdě prezentuje onen "Oleg" opravdu nedorazila. dorazilo jen "platí ta zakázka" nebo tak něco, tak sem si dal trošku odstup při jednání s "takovýmto člověkem", ale vše se poté vyjasnilo.

Takže nechápu tady již zmíńěného pane "olega" kterému jsem vysvětlil, že už zájem nemám, ale mu to nedalo a začal tady ihned prezentovat nevím vlastně co "jeho neuspěch" no každopádně HEZKÝ A PŘÍJEMNÝ DEN VŠEM, kteří tuto stupidní konverzaci musí číst!
Oleg
Profil
Pane "hokejka" prosim zanechte zbyle komentare. Zkontrolujte cas pridani prispevku s historii v ICQ. Nebyl pridan po tom co se to "vyjasnilo"

"takovym to clovekem" - podivej te se na sebe - potreboval byste nekolik hodin doucovani pisemne a elektronicke korespondence a prostudovat obchodni jednani a naucit se nekolik obchodnich vyrazu (misto kšeft, pika a passé )
Oleg
Profil
toto tema bych uz uzavrel.
DoubleThink
Profil *
Zanechte prosím osobních útoků v prostředí tohoto fóra. Nikdo na ně není zvědavý.
Díky.
hokejka
Profil *
Hledá se prioritně programátor e-shopu (SEO profík, CW)

Máte opravdu zajímavé až velmi vnucovací praktiky jednání se špetkou exhibicionismu (přesněji cosi jako nezkrotnou touhu podělit se o svých vizích s ostatními. Promiňte to je prof. deformace)

Já jsem byl slušný, stále nechápu o co jde. Zmatený jsem byl já, ale to se vysvětlilo, tak stále dokola motáme jak o červené ......

K Vašim "radám" o tom jak se chovat a vystupovat při jednáních. Děkuji :-), prostudovávat O.J. nepotřebuji, praxe mně naučila. Nevím co máte pořád s obchodními výrazy. Internet čili ICQ není žádná preabule.
Máte opravdu neuvěřitelnou chuť někomu říkat co a jak, ale já si hledal pracovní sílu, ne někoho kdo mi bude radit jak se pomalu "usadit na wc".

Hezký den a pokud můžu, tak jednou zkusím "poradit" i já. ...Běžte se vyvětrat na čerstvý vzduch, třeba to pomůže....
Anonymní
Profil *
Zanechte prosím osobních útoků v prostředí tohoto fóra. Nikdo na ně není zvědavý.
Díky.



Omlouvám se předem, ale já pouze reagoval.
hokejka
Profil *
Zanechte prosím osobních útoků v prostředí tohoto fóra. Nikdo na ně není zvědavý.
Díky.


Omlouvám se předem, ale já pouze reagoval.



Nebyl jsem přihlášený
Ice
Profil
hokejka
Oleg

Tohle je opravdu k pousmátí, to máte pravdu. Zpráva mi ve znění jež tady tak hrdě prezentuje onen "Oleg" opravdu nedorazila. dorazilo jen "platí ta zakázka" nebo tak něco, tak sem si dal trošku odstup při jednání s "takovýmto člověkem", ale vše se poté vyjasnilo.


Tohle se mně s ICQ taky stalo. Dorazila mně od klienta taky až druhá zpráva co poslal. A dostal jsem se do stejně blbé situace. Nakonec se to ale vysvětlilo. Někde se stala chyba v ICQ.
hokejka
Profil *
Tohle se mně s ICQ taky stalo. Dorazila mně od klienta taky až druhá zpráva co poslal. A dostal jsem se do stejně blbé situace. Nakonec se to ale vysvětlilo. Někde se stala chyba v ICQ.


TO Ice: Ano o to tady celou dobu, jde. Vše se vyřešilo, ale ono mu to prostě nedalo a rýpe. Tak sem se začal bránit, ale opravdu je to asi fraška.
Oleg
Profil
hokejka pokud byste byl inteligentni tak uz davno byste prestal reagovat "a nikdo by dale nerejpal"

tak laskave jdete vy na prochazku. ja ji nepotrebuji.

pokud je tu moderator tak by mohl toto tema uzamknout nebo smazat. nevim k cemu to tady jeste je
hokejka
Profil *
Pardon, ale já se jen bráním. Takže bohužel, ve Vašem případě bych o inteligenci pomlčel. Ale o tom ať si udělá obrázek někdo jiný.
WanTo
Profil
Kluci, tohle není mířeno proti nikomu z vás, ale asi na tom něco bude: "Nikdy se nehádej s blbcem, nemuselo by být poznat, který je který." :-)
hokejka
Profil *
Kluci, tohle není mířeno proti nikomu z vás, ale asi na tom něco bude: "Nikdy se nehádej s blbcem, nemuselo by být poznat, který je který." :-)


Ano, ale já se jen nehádal, jen se snažil vysvětlit situaci a poté sem se bránil.
24k
Profil *
Priste si zavolejte ... pres ICQ se snad obchodni veci neresi.
Nebo emailem a ne ICQ a hazet do toho smajliky apod.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0