Autor Zpráva
Honx
Profil *
Hledám člověka, který umí vytvářet kvalitní HTML nebo XHTML kód, rozumí PHP a databázím a dokáže samostatně pracovat podle zadání.

Mám dlouhodobě víc zakázek, než kolik můžu sám rozumně zvládnout a tak hledám spolehlivé lidi, kteří mi s tím dokáží pomoci. Pokud myslíte že máte dost znalostí, ale málo příležitostí je předvést, tak se ozvěte. Pošlete mi nějaké ukázky své práce a popište na rovinu co umíte a v čem jste třeba i slabší (nikdo není dokonalý). Jde mi o kódování HTML a programování, grafický cit je samozřejmě také dobrý ale přímo grafika teď nepotřebuji, kvalitního už mám.

Pokud ale teprve začínáte a nemáte zatím za sebou žádnou hotovou práci, tak mi prosím nepište - potřebuju lidi kteří už mají reálné zkušenosti s vytvářením webů nebo internetových aplikací na zakázku.

Platba klasicky na fakturu (takže u zájemnců předpokládám živnosťák) za odvedenou práci, nesháním zaměstnance. Ale pokud bude spolupráce fungovat k oboustrané spokojenosti, tak se o práci bát nemusíte.

Výhodou je bydliště ve východních čechách (nejlépe HK), né vše je možné řešit jen přes internet nebo po telefonu.

Pokud máte zájem, tak napište na email honxuv@gmail.com něco o sobě plus nějaké své reference. Díky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0