Autor Zpráva
marat
Profil
Dobrý den, hledám nějaké lidi, kteří by chtěli udělat (peníze nejsou rozhodující) PHP na svůj web.
Jde o to, že "jakštakš" PHP zvládám, ale nemam kde bych si to pořádně vyzkoušel.
Takže pokud je tu někdo, kdo chce něco jednoduššího na svůj web v PHP doprogramovat, tak mu to rád udělám...(řikám jednoduššího) , samozřejmě, kdyby měl někdo zájem udělat plný web, tak bych byl rád za nějakou finanční odměnu (né velkou).. Díky ;)
peta
Profil *
marat web = free CMS , e-shop = free e-shop , takze s timhle neni vubec problem :)
marat
Profil
Nějak sem nepochopil :PP
Mostock
Profil *
PHP doprogramovat

programovat???napsat, ale programovat???.. ted to prosim neberte nijak jako urazku spis jako moji nevedomost, ale ja myslel ze web se se pise (programuje se , systemy, iska, soft ale web?) paklize sem placnul neco co je kazdymu jasny a zachoval sem se jako mega newbik tak pardon *udivene kouka*
Acci
Profil
Mostock
V PHP se opravdu programuje, ale pokud se používá jen HTML, tak se kóduje.
Mostock
Profil *
Acci : oka tak aspon sem si rozsiril obzory. sry za nevedomost =)
koudi
Profil
Řek bych, že v php se taky neprogramuje :). V php se píšou skripty, který se pak překládaj na serveru, takže to taky neni vysloveně programování. Podle mě.
marat
Profil
Jak co, php je scriptovací jazyk, ale OOP už něco do sebe má :D OOP - obj.or.PROGRAMOVÁNÍ :)))
Mostock
Profil *
Ja prave ze unas za to vyhazovali odzkousek kdyz nekdo rek ze se v PHP programuje proto me to zarazilo ;)
WanTo
Profil
A co se v PHP dělá, když se neprogramuje? To by mě celkem zajímalo. I psaní skriptů je druh programování.
thingwath
Profil
Co pak říkat, když web je jenom rozhraní k nějaké aplikaci? :-)
Axamith
Profil
Docela se bavím nad debatou, co je programování a co psaní. V každém jazyce se přece píše nějaký kód, script a co já vím co ještě. Moje děti taky píšou - domácí úkoly, ale neprogramují. Každý zdroják se přece musí nějak napsat. Obecně si myslím, že cokoliv, co se se píše a vyleze z toho "něco", co se má nějak chovat je určitý druh programování. Ale Marat nabízel svoje služby a ne dohadování o psaní a programování. Zkuste se držet původního tématu.
Martin Kuželka
Profil
Prosím, držte se tématu. Otázka co je a co není programováním do toho threadu nepatří...
peta
Profil *
marat Mno, ze doprogramovavat muzes i Free e-shopy (www.google.com free cms php OK), takze v podstate muzes delat cele weby, pokud umis v PHP programovat.

marat Podle mne se v PHP programuje, ikdyz za to vyhazuji od zkousek Mostock. Bez programatorskych znalosti si tam ani neskrtnes, totiz. tim padem by byl kazdy vyssi jazyk scriptovaci a pouze vystup v binarce je program = programovaci jazyk. A pokud ti nepripada e-shop jako program, tak uz fakt nevim.
Mostock Tomu ucitelovi, co vyhazuje od zkousek vzkazuji, ze i PHP ma prekladac do EXE nebo BIN a pokud to nevi, tak by mel z te skoly asi odejit :)

Martin Kuželka Souhlasim, drzme se tematu...
marat Momentalne nepotrebuji nic doprogramovat, ale kdybys chtel s necim pomoci, se ozvi, treba najdu chvilku.
-error414
Profil *
marat
Pokud bys chtel neco napsat tak napis 198879309 nebo error414@error414.com. Docela by se i neco hodilo.

BTW: http://www.error414.com/clanek_233.html
skyver
Profil
marat: mozna bych pro tebe neco mel, je to jen uprava jiz hotoveho kodu, ale sam na to nemam cas

kdyztak napis na: skyver(zav)centrum(tecka)cz ,nebo ICQ 335480327
marat
Profil
Tak očekával jsem, že spíš napíšete vy mě :)) ale už něco mam, díky...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0