Autor Zpráva
CrazyBet
Profil *
Ahoj,

Nevíte jestli existuje script na kurzové sázení podobný tomu co je třeba na www.bet-space.com nebo www.tipparena.net volně někde ke stažení?

Jde mi o to, abych mohl přidávat online tikety, potom je online vyhodnocovat, aby mi to automaticky počítalo statistiky, aby mi to minulé měsíce přesouvalo do historie atd.

Díky za radu...

Popř. našel by se někdo kdo podobný script má nebo by byl schopen udělat, pokud bude dobrá cena i odkoupím... Pište sem do do soukromých zpráv. Díky

Pište na email: crazybet@centrum.cz
Jason
Profil *
Vim co myslis, ale to je prace pres php, Mysql a Javascript, jenze takova aplikace je hrozne draha. Zkus zalistovat v teto sekci zpet, nekdo si to vytvarel sam, tak se poptej.
Casero
Profil
no, na mé on-line hře mám sázení na zápasy, ale jen jako že vždycky se zobrazí nové kolo...a jen vsáziš, 1,0,2,01,02 to se zapíáše do databáse jako typ...plus k tomu kolik se vsadilo peněz...no a až se ten určitý zápas zahraje tak se projede tabulka s typama, a který vyhovujou trak těm se přidaj body....ale to je vše co mám
kaifman
Profil
zkus googla na "tipsport gambler" je to klasicka aplikace pro winy pro kurzove sazeni jen tak ... s historii a se vsim vsudy
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0