Autor Zpráva

Profil *
Komukoliv, kdo neumí s html a tím kolem toho nabízím že jim udělám jednoduché stránky kde by mohli mít reklamu

udělám to levně za 100 až 300 Kč!

pište na e-mail 1a6.wz.cz@centrum.cz
Ice
Profil

tady se spíš lidi zabývají tvorbou stránek, a za 100 - 300 bych chtěl vidět tu kvalitu.......
Tomik
Profil

kde by mohli mít reklamu
To jako reklamu na Tebe? Ano, 100,- až 300,- mi také připadá velmi málo a buď
odvádíš nekvalitní práci nebo/a se si vlastní práci neumíš ocenit.

Profil *
ne reklamu by měl na těch stránkách

100 - 300 Kč protože to bude jedna nebo 2 stránky prostě nabízím osobní stránky kde bude například jen o tom člověku a nejaký fotky neříkám že tam budou multimédia prostě obyčejné prezentační stránky
Ice
Profil

si to stejně nedovedu představit tu kvalitu za ty love, nahoď reference.
zájemce
Profil *
Já bych možná zájem měl.. Nemáš ICQ ?
souki
Profil
1a6.wz.cz - tady je jedna jeho reference... teda spon se tak odvážím logicky dedukovat =)
Error
Profil
Myslíš že nemá dělat na zakázku web když to neumí jak třeba ty?

Řemeslník takz dělá ikdyž ...
Snaha se cení a na takové malé práci toho tolik nemusí toho skazit.. a kor na html když se bude řídit .. tak nic neskazí
Co berete jako kvalitu? Styl jak to udělá? Jestli složitě či jednoduše. --> načítání
HeWeR
Profil
Error
Jako kvalitu beru stránky, které jsou přístupné a neobsahují žádné chyby v kódu.

Na čistém HTML toho jde hodně skazit. Udělat stránku kde bude fotka Petra, tel. Petra, životopis Petra a mail na Petra není až tak jednoduchá záležitost a dá se toho skazit hodně. Navíc, člověk, který dělá stránky na úrovni "FrontPage" nedokáže udělat stránku pouze s čistým HTML. Je o otázka zkušeností. Nezkušený člověk tam vždy nacpe nějáký cool gif či ještě víc cool script atd. Vždyť to znáš… Prostě, i jednoduchou stránku (bez grafiky, čisté HTML) bych se bál svěřit začátečníkovi.


Vzhledem k kvalitě práce mi připadá částka 200 Kč přiměřená. Ne každý si může dovolit profi web za tisíce, že :)
Error
Profil
V něčem s tebou souhlasím taky bych nesvěřil začátečníkovi stránky... ikdyž se sám za něho považujem ikdyž už vytvářím web přes 6 let v css se vyznám kapku -> když je to lepe psaný tak mnohem více.. php prakticky neumim ikdyž se vnim rejpu .. (jak všichni) to bych si tedy nesměl dělat sám svůj web :D

Hmm a pokud se jedná o ceně za jednoduchý web tak nesohlasím (proč to nesvěřit někomu jinému a za víhodnější podmínky v dobré kvalitě)
Doporučuji jednoho "kamaráda" kterýmu jsem se ozval a do druhého dne mě v css a (php) udělal dobrý web (základ atd..)
Dá se sním domluvit a zdarma viz možnost za nějakou reklamu ..

To je jak si to sním dokážete domluvit.. Ale když jsem se díval na jeho css tak to vypadalo že tomu fakt rozumí :) viz jeho str.

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=26&topic=2 6837
Anonymní
Profil *
zájemce
já sem tady dlouho nebyl asi 2 týdny sem neměl přístup k netu tak se omlouvám icq mám : 270-062-656

Profil *
zájemce
já sem tady dlouho nebyl asi 2 týdny sem neměl přístup k netu tak se omlouvám icq mám : 270-062-656
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0