Autor Zpráva
Walter
Profil *
Nabízím své služby k vytvoření statického webu v CSS/XHTML. Potřebuji reference.

Nabídka je zejména vhodná:
- pro firmy, podnikatele atd., které se chtějí prezentovat formou www stránek, bez vynaložení vysokých nákladů na webdesignerská studia.

Reference:
www.pitbull-stenata.wz.cz
www.italske-pochoutky.cz

Další informace poskytnu na ICQ - 309-418-770 nebo na emailove adrese: gilardino(zavinac)volny(tecka)cz
tiso
Profil
Tie referencie nie sú overiteľné. Nie je možnosť spojiť ich s menom Walter ani emailom ktorý si uviedol...
Walter
Profil *
Mam je v pc, ale to je jedno, pripravuji web, ktery reference potvrdi.
tiso
Profil
Ak myslíš web s Tvojím portfóliom, tak to stále nie je dostatočné overenie. To si skôr mal na tie stránky umiestniť odkaz na seba. Na jednej odkaz je, ale nie na Teba. Takže buď sa chváliš cudzím perím, alebo ten človek si ty, čo mi nedáva zmysel (Michele a Walter mi skrátka dokopy nejde)...
Walter
Profil *
Rozumim ti, a jsem rad ze jsi me na to upozornil, jakmile vse pujde dobre, koupeni domeny, atd. Tak to hned zmenim.
All4Net
Profil
Walter
Rozumim ti, a jsem rad ze jsi me na to upozornil, jakmile vse pujde dobre, koupeni domeny, atd. Tak to hned zmenim.

Na to aby si zmenil na strankach, ktore si udajne Ty robil v paticke odkaz na tvorcu, na to potrebujes kupit domenu??
Walter
Profil *
ALL4Net

psal jsem ze vytvarim novy web, kde reference potvrdim, tak budis napisu to do zdrojovyho kodu obou webu hned ted abych se vyhnul dotazum tvemu podobnych.
All4Net
Profil
Walter

Pozeram, ze uz je to zmene :o))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0