Autor Zpráva
Jan Kvapil
Profil *
dobre rano preji schanim schopneho programatora ktery dokaze udelat online hru jako treba duna nebo neco podobneho ve sve poctate je to jen prace z databazy ptatese co zato 3000kc jsem ochoten dat ale chci ukazku prace
WanTo
Jen 3000? Kdysi jsem zkoušel hru naprogramovat, takže z vlastních zkušeností vím, co je to za práci. A říkám, že 3000 Kč je za tak složitou aplikaci málo.
souki
3000 není moc.... ale stejně bych aspon ze zvědavosti prosil bližší informace.
#216-869-823
soukup.petr(zavináč)gmail.COM
Nykl
Dobrý den,
myslim, že pro potěšení z programovaní takového projektu bych se taky zkusil uchazet o Vasi zakázku.
moje reference: http://www.nyklas.cz , http://www.naskalku.cz
případně mi bližší info zašlete na nykl[dot]josef[at]gmail[dot]com
Jan Kvapil
Profil *
ano celkem dobre ale preci jen bych chtel neco jako online strategii proste textovou hru
skyver
ano celkem dobre ale preci jen bych chtel neco jako online strategii proste textovou hru

Pokud se nemylim, tak na internetu je nekolik free projektu, ktere staci stahnou, nahrat na server, prelozit a trochu upravit, proc nepouzijete prave ty? Za 3000 vam nikdo online hru neudela. Online hra ma dlouhy vyvoj a zabere spoustu casu, a za tudle cenu? Asi ne.
nykl
Profil *
jakou interpretaci ma tato veta? tedy jen pokud se to vztahuje k memu predchozimu prispevku.
souki
nykl
já to pochopil tak, že chce referenci v podobě nějaké jiné textové hry....
WanTo
Jo, tak to pak asi jen tak někoho nesežene :-)
Nykl
jj souki, tak mi to taky pripadalo, ale to mel napsat, ze chce reference z oblasti online her. Tak v tom pripade asi nikoho nesezene...
Jan Kvapil
Profil *
skyver a kde to mohu najit byl bych ti vdecny pokud by si mi to rekl diky moc
skodat
dobrý večer, jsem tu náhodou protože hledám programátora (-y) php/MySQL na spolupráci při vytváření nakladatelského systému. Zálohu na práci předem už nikomu nedám (už jsem se jednou spálil - zaplatil jsem 10.000,- jednomu V... [vážným zájemcům dodám přesné nacionále a web]z jižních Čech a už jsem o něm neslyšel). Navrhuji postup: kousek práce - kousek peněz - kousek práce - kousek peněz - ... než se oťukáme. Časem možná trvalá pracovní (externí) spolupráce.
avaranger
Zapomel se dat na sebe kontakt. Zajem by byl ;) Najdes me na ICQ 325-102-524 nebo na mailu tomas.fejfar_zavinac_gmail.com
souki
skodat
zní to zajímavě. Prosil bych bližší informace na soukup.petr[zavináč]gmail.com
peta
Profil *
souki Souhlasim :) Ono napsat dobrou textovou hru je celkem slozity problem sam o sobe. Sam jsem se o jednu pokousel, a ocekaval jsem nejake podrobnejsi informace, ale tamten clovek se neozval, tak jsem se na to vybodl. Jde hlavne o ruzne navaznosti. Neznam moc textovych her na inetu.
... Cili souhlasim s tebou, ze takovych lidid s textovvkou v referencich moc nebude.

Kdyby si s tim nekdo chtel hrat, ta verze vypada asi takto:
http://mracek.xhosting.cz/textovka/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0