Autor Zpráva
Trixer
Profil
Hoj,

neznáte nějaký dobrý způsob, jak si vydělat nejaký ty peníze. Je mi jen 14, ale sem docela schopnej [ FLASH, PHP, MySQL, Grafika, atd. ]

Nevíte o něčem ?? díky za vše ...
roberta
Profil
no neviem, či sa môžeš niekde legálne zamestnať, keď máš iba 14. radšej chvíľu počkaj a keď sa budeš pri tom nudiť, tak pokračuj vo vzdelávaní sa alebo choď von za kamošmi :)
wimstr
Profil
peníze si můžeš vydělat třeba prací......tvorba webových stránek.....pokud vím i ve 14 může legálně
Marcus Flintus
Profil *
2 wimstr:
ve 14 a legálně? jak?
killer
Profil
wimstr leda napsat na rodiče, ale taky je to možnost
souki
Profil
Trixer
ukaž něco co jsi dělal a třeba se dohodneme... =)
Marcus Flintus
Profil *
2 souki:
ja ci taky... :-) a to už mam občanku.. ;-)
souki
Profil
Marcus Flintus
dorých grafiků nikdy není dost =) Zjišťuju, že se vypltí najímat právě studenty nižší věkové kategorie. Dají si na tom záležet a když se navíc trefí dobrý talent, tak je z toho pěkná práce. Škoda, že mají dost malou dobu trvanlivosti....
....a hlavně... jsou levný =)=)
Anonymní
Profil *
souki
Hele, s tímhle souhlasím. Mě je taky 14 a ovládám PHP a MySQL. Sem hoodně levnej a dávám si s tím záležet. (abych měl reference)
Trixer
Profil
Ted mam rozpracovany dve veci:

Toto
a
Tohleto
souki
Profil
Trixer
vypadá to hezky.... ale těžko říct jestli to neni šablona....
Trixer
Profil
Sablona to neni, je to Photoshop...
souki
Profil
Trixer
a jaký máš asi představy o cenách? Nemyslim za celý weby ve Flashi.... to je mi dost k ničemu... ale třeba za návrh layoutu nebo banner (jpg x gif x flash) a tak podobně....
Trixer
Profil
Co das, to das .... staci malo
Trixer
Profil
je tu nejak mrtvo
souki
Profil
Trixer
hod mi kontakt.... když něco budu mít, tak se ti ozvu ;) Ale Flash moc používaný neni..... Takže nic neslibuju....
Trixer
Profil
kdo rek ze to musi byt flash :)

icq: 214-989-878

klidne pokecame :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0