« 1 2
Autor Zpráva
Jirin
Profil
Casero: mrkni na jeho webik a myslim, ze pochopis;)
Error
Profil
Poslední můj komentář - konec této diskuse!!!

Vždy když založím nové téma tak je vždy řeč o mé češtině.. přitom téma je úplně jiné.. (viz pravidla ikdyž je sám porušuji..)
Z češtinou už něco dělám bylo to v mynulé diskusi..

Redaktora už ratši nescháním.. kor když mu nemám co nabýdnout..


Casero: nemyslím že gramatiku neumíš.. když si to posobjě přečteš už vidíš chyby (můj názor!)

Tak dík za zajímavé komentáře..
Error
Profil
Jirin: nebonzuj :D
quinux
Profil
Error

1000 000 kreditů 150 - 200 kč

Předpokládám, že 1 kredit je za jedno zobrazení tzn. 1 000 000 zobrazení stránek. Víš jak dlouho bude trvat než se takovéhoto čísla dopracuješ? Já mám za půl roku cca 70 000 zobrazení a jistých 600 Kč. Ty budeš mít 200 Kč za pár let než nasbíráš 1 000 000 zobrazení ;o)
Charlie
Profil
Error,

dám ti jednu dobrou radu - nepiš!

Nešiř mezi ostatními pofidérní češtinu a nesnaž se o nějaké odborné články - raději stránku změň na obyčejný nezávazný blog (což stejně je), a vydělávej si nějak jinak.

Praxe jnásledující - nejdřív píšeš sám kvalitně, a když dosáhneš jistých úspěchů, možná se někdo přidá. Vždyť i dnes obrovský portál Seznam.cz byl na počátku one-man show. Nic se samo nestane, člověk se musí snažit.
Error
Profil
Za jedno zobrazení stránky máš necelích 10 kreditů pmlovám se špatně jsem to napsal..
Brácha měl u lišty za měsíc výdělek 200 kč
Error
Profil
Charlie: no máš pravdu.. Ale ten vídělek měl mě jen pokrýd finance za elektriku.. pc.. třešnička na dortu --> že nesedím u toho zbytečně..
Casero
Profil
Error
mynulé
nabýdnout
vídělek
tak, ale toto...nevěřím, žes myslel vážně :DD ...tos už si sám ze sebe dělal srandu, ne???
Gekon
Profil
Error

pokrýd ??? UÁÁÁÁÁÁ.... tak tohle je i na mě moc... Jestli chceš, aby si někdo články na těch Tvých stánkách četl, chtělo by to možná něco dělat s pravopisem...
Anonymní
Profil *
Notak ratši hledejte chyby na mím webu www.clanky.nazory.cz
Casero
Profil
Anonymní
:DD už ses radši ani nepodepsal
Jirin
Profil
Anonymní:
myslim, ze se staci podivat na par vet a kazdy zjsti, ez absolutne ignroujes carky, nenarazil jsem snad ani na jednu:-) Jinak tech chybek tam mas mene (pravopisnych) ale i tak tam jsou a to nepocitam nespisovne tvary
Error
Profil
Sory ale psal jsem to ze školem a tam jsem se nepřihlašoval.. čárky jsou zbytečné.. ještě bych je "naflákal tam kde nemají být a tam kde by měli být tak tam nebudou.."

Tak mám to ratši psát anglicky? skusím to napíši jeden článek "engliš" třeba to bude lepší..
Error
Profil
Už jsem napsal anglickej článek!!!
WanTo
Profil
Error
Kam jsme se to dopracovali...

Cituji druhou větu: It have got... co třeba napsat it has got?
Error
Profil
:D jj ale když je to celí krpatý tak tohle to fakt nezachrání.. A to mám už druhej rok z angličtiny za 2 a z čj taky..

Za 28 chyb spolužáci dostali 3 z I/Y :D
WanTo
Profil
jj ale když je to celí krpatý tak tohle to fakt nezachrání.. A to mám už druhej rok z angličtiny za 2 a z čj taky..
To si ze mě děláš legraci, ne? Za tohle bych ti dal za pět z obou předmětů. Víš co? Přestaň psát a věnuj se třeba programování nebo webdesignu, tohle je už vážně pro ostudu.
Error
Profil
:( webdesign umím ale co s těmi návrhy :( když nemohu dělat weby.. a rozdávat je nebudu..
WanTo
Profil
a rozdávat je nebudu..
Tak je prodávej ;-)
Error
Profil
No pár jsem jich těl dat na můj web mám tam free,.. ale ještě jsem to tam nedal.. tak jednoduše zruším jen články..
Casero
Profil
Error
a kolik ti je???...jestli s emůžu zeptat, pač si nepamatuju ani snad ve 3 třídě, že by byl a za 28 chyb ještě 3
Shadow
Profil *
Pokud chceš vydělávat na reklamě, doporučuju ti adfox, podle me nej, sptnej ymenej pomer,ale az 5Kč za klik (min. 1,29)
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0