Autor Zpráva
martinek:)
Profil *
zdravím, hledám někoho kdo převede web z obrázku do CSS.
Podklady pošlu, odměna jistá.

kontakt
icq 329113218
email:kahy(z)skautik(tecka)org

díky kahy
Gekon
Profil
jak velká odměna? peněžitá, nebo v naturáliích? beru i cenné kovy:)
Error
Profil
Mě by stačil 1m čtvereční zlata a klidně :D
WanTo
Profil
Mě by stačil 1m čtvereční zlata a klidně :D
Kolik metrů... nebudu přehánět... řekněme pikometrů vysoký? Jeden metr čtvereční totiž sám o sobě nic neznamená :-)
Gekon
Profil
na váhu by mi stačila jedna cihlička... těch pětadvacet kilo:)
souki
Profil
od dob co lidstvo vynalezlo peníze, jsou slova díků zbytečná.... takže kolik? =)
martinek:)
Profil *
nejnižší cena, poslední nabídka byla 200kč takže víše ne:)
souki
Profil
martinek:)
tak říkajíc... tak to si trhni =)
All4Net
Profil
martinek:)
Ved Ty rychlo zistis, preco je to len za 200Kc, hehehe :o)))
martinek:)
Profil *
No já tady do toho nikoho nutit nebudu:) je to jen na Vás
Gekon
Profil
Tak mi pošli na stepan.komarek (mrtvá ryba zabalená s cibulí, zelím a kousky mrkve v kyselém nálevu) gmail.com ten obrázek, uvidíme, jestli to za ty dvě kila stojí
martinek:)
Profil *
pokus o vtip:F
jozob
Profil
martinek:)
Gratulujem k správnému výberu. Za 200Kč to bude naozaj kvalita, o tom niet pochýb.
Gekon
Profil
jozob
Ackickack, a hlavně když se o to zajímá Gekon, co? :))
jozob
Profil
Gekon
Ty to spravíš za 200Kč?

//update: za 200Kč ani kuře nehrabe
Casero
Profil
jozob
tak co je pak Gekon?? :DDD
martinek:)
Profil *
tak někteří z vás tady děaljí web zadarmo já ponichc chci jedno jen a ještě jím zaplatím co více přát si
All4Net
Profil
martinek:)
No ano, ale treba si uvedomit, preco niektory robia zadarmo, alebo pre naozaj smiesne sumy (vid 200,-KC).

Je uz na Tebe, ze komu das prednost. Bud malickej cene, alebo kvalitke. Kvalitne vino je tiez drahsie :o))))
DoubleThink
Profil *
Poprosil bych diskutující aby omezili sarkasmus a ironii. Věnujte prosím pozornost, ve kterém fóru se pohybujete.
peta
Profil *
martinek:) Jo, kdyz bys uvedl ten obrazek, mozna bys na to nekoho chytil. Treba ja osobne pekny obrazek prevedu do CSS celkem rad. To uz jsem nabizel jakesi slecne, ze se mi libili jeji weby, ze bych ji rad pomohl, kdyz ma tak pekne obrazky.
FantomX1
Profil
Tak s tym by som ti v klude pomohol aj ja. Otazka znie, kto da menej? akcia. Zaciname na 200SK.
Bubák
Profil *
peta Podklady pošlu, odměna jistá.
Pokud máš zájem, tak si o podklady napiš. Tedy pokud máš aspoň minimální zájem. I když si myslím, že po 5 dnech může být pozdě.
martinek:)
Profil *
odváživec se přihlásil, takže to tu můžete smáznot:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0