Autor Zpráva
Gekon
Profil
Ahojte, přestal mi stačit můj monitor, hlavně když si navečer píšu s třeba patnácti lidmi. Proto bych chtěl k současnému LCDčku dokoupit ještě jeden.
Myslím, že na tyto účely by bohatě stačil i bazarový, ale než se obrátím na ty vydřiduchy, zkusím to tady, jestli někdo z Vás nemá nějaký starší (klidně i 15", třeba i černobílý, hlavně ať je to LCD) monitůrek... Cenově tak do 4K, popřípadě do pěti... Děkuji za pozornost, konec hlášení.
Peca
Profil
4K je 4000? Pochybuju že někdo prodá LCD za 400.
Gekon
Profil
Peca
4000 Kč, nebo 400 Kč? Ujasni si, co píšeš... Já myslím, že LCD za 4000 Kč jde sehnat.... hlavně když je starší, třeba i menší a b/w...
jozob
Profil
BTW: 4k = 4 kilo = 4x10^3
Gekon
Profil
jozob
k = kilo
K = tisíc Korun českých, tak to aspoň většinou bývá...
Peca
Profil
Gekon
Ty si ujasni, co chceš. Myslíš, že ti dá někdo funkční LCD zadarmo?
tiso
Profil
Neviem ako u vás, ale u nás fungujú 2 miery - liter (1000) a kilo (100)...
Gekon
Profil
Např Y2K - The abbreviation combines the letter Y for "year", and K for the Greek suffix kilo meaning 1000; hence, 2K means 2000.

Peca
Nevšiml jsem si, že bych po někom chtěl monitor zadarmo. Ty jo?
koudi
Profil
Neviem ako u vás, ale u nás fungujú 2 miery - liter (1000) a kilo (100)...
U nás taky :). Ale jelikož jsme zde všichni počítačově vzdělaní, tak víme že k jako kilo = 10^3 - co taky jinýho na webu o počítačích (víceméně) :)
koudi
Profil
Jinak myslim, že nějakej starší a menší by za tu cenu šel sehnat. Já ti však nic takového nabídnout nemohu :)
Peca
Profil
koudi
Když už jsme u toho, tak kilo je 2^10 :-)
koudi
Profil
Peca
No jo, blbnu :). Zase myslim na tisíc a ještě mě splet jozob :)
tiso
Profil
koudy
...tak potom je označenie liter jednoznačnejšie...

Sorry že sa nevyjadrujem k LCD, žijem v inej republike...
koudi
Profil
tiso
Jenže když napíšeš 4l tak nikdo neví co to znamená, narozdíl od 4k (teda aspoň doteď sem si myslel, že tomu každý rozumí)
Radek Hrabůvka
Profil
Mrkni na Avízo Škoda, že nechceš CRT, jeden mi doma leží.
Gekon
Profil
Radek Hrabůvka
Díky za tip, ten druhý odkaz Sony 15" vypadá pěkně...
Možný bych přežil i CRTčko, podle toho za kolik, a co to je...
Peca
Profil
Gekon
Tak teď fakt nechápu, co je u tebe 4K. Ten Sony je za 3700...
Gekon
Profil
Peca
Myslím, že jsem celkem jasně dal najevo, že 4K považuji za 4 000, slovy čtyři tisíce
Radek Hrabůvka
Profil
www.volny.cz/radekhrabuvka/ hledej Inzerce — nabídka Ale jak ho levně dostat k Tobě, nevím.
Gekon
Profil
Radek Hrabůvka
Zajímavé... možná bych ho i vzal, ale zajímají mě dvě věci - rozměry a váha, a obnovovací frekvence. Vlastně tři - na té fotce vlevo to jsi Ty? Vlastně čtyři - kde bydlíš? :))
halogan
Profil
Gekon: v bazary/pouzite neverim, ale jen letmo se da najit i neco noveho, napr. http://www.pcexpert.cz/lcd-monitory/benq-fp-51g
Gekon
Profil
halogan
Jo, díky, tenhle mám doma 17" a 19":)) Jediná škoda, že tu 17ku si nemůžu dát na stůl... to by byla fantazie:((
Radek Hrabůvka
Profil
1024 ×768 75Hz, => použitelné
1280 ×1024 60Hz => "rve" oči
v × š × h => 368 × 364 ×390 mm
Hmotnost jsem nenašel, váhu doma nemám.
Bydlím asi 500m od středu mapy
Když, tak se ozvi na mail uvedený na mé stránce (ne v kontaktu)
jozob
Profil
Kto spochybnil moje tvrdenie? Ha?
Kilo je predpona 10^3 sakra! Rozumej 10 na tretiu. To je tisíc. Žiadne 2^10. Ani nič iné. Len 10 na tretiu. Pri počítačoch sa presné hodnoty trošku líšia (1k = 1024 -- 2^10) -- ale to je spôsobené samotnou konštrukciou počítača (veď kto by vyrábal procáky, pamäte, zbernice fungujúce na desiatkovej sústave, však :o)). A to, že kilo sa považuje za stovku je len obyčajná blbosť. Lezie mi to na nervy.
Gekon
Profil
jozob
Jo, takže pravdu jsem měl já....
Gekon
Profil
Radek Hrabůvka
No, nedá se úplně říct, že bydlíš kousek ode mě, ale kousek (v Havířově) mám příbuzenstvo, takže kdybych měl někdy cestu kolem.... pošli mi jenom prosím na mail jednu dvě fotky, v jakém je stavu... díky... asi ho vezmu....
Peca
Profil
Gekon
Ty jsi pravdu rozhodně neměl. 4K znamená 4 Kelviny. 4000 jsou 4k.
Přemek
Profil
Ahoj, vždyť za 4 - 5 tisíc seženeš dneska už LCD nové:

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=36076

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=33292

(sice nic extra, ale aspoň v záruce)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0