Autor Zpráva
JozefŠevčík
Profil *
Hľadám webdesignera, ktorý mi z hotového návrhu webu vo forme PSD súboru
dokáže vytvoriť XHTML 1.1/CSS validný beztabuľkový cross-browser layout.
Zašlite prosím Vaše referencie a finančné požiadavky.

Ďakujem

Jozef Ševčík
JozefŠevčík
Profil *
kontakt: sevcik@typeof.net
Chamurappi
Profil
Drobná technická připomínka: Pojmy „XHTML 1.1“ a „cross-browser“ se vylučují.
tomas.kimi
Profil *
Já bych do toho i šel.

Moje reference jsou na http://webdesign.setup.cz a cenový požadavek je od 1500-2000 Kč (včetně dokladu = ŽL mám).

Kontakt je na mých stránkách.
HeWeR
Profil
Chamurappi
Máš na mysli XHTML s odesílaným mime typem application/xhtml+xml? Ano, v tom případě se to vylučuje. Myslím si ale, že Jozef Ševčík počítá s text/html a dodržením pravidel kompatibility. V tom případě by to bylo „cross-browser“, ne?
Dero
Profil
Myslím si ale, že Jozef Ševčík počítá s text/html a dodržením pravidel kompatibility. V tom případě by to bylo „cross-browser“, ne?

Dovolím si zasáhnout, na XHTML 1.1 se dodatek C nevztahuje, nelze jej posílat jako text/html.
HeWeR
Profil
Dero
V tom případě… by bylo dobré, aby JozefŠevčík upřesnil, jak to myslel.
llook
Profil
HeWeR
Zřejmě to myslel tak, že když validní XHTML dokument pošleš třeba jako image/jpeg nebo x-drink/x-coffee, tak to pořád bude validní XHTML dokument. Sice to nebude odpovídat specifikaci XHTML 1.1, ale samotný dokument validní být může (termín "validita" se AFAIK týká jen samotného dokumentu, ne už jeho metadat).

Ačkoli "odpovídající specifikaci XHTML 1.1" a "cross-browser" se neslučuje, "validní XHTML 1.1" a "cross-browser" být může.
Timy
Profil
llook
"Sice to nebude odpovídat specifikaci XHTML 1.1"
Můžu vědět, kde se ve specifikaci XHTML 1.1 píše o tom, jaký MIME má či nemá takový dokument posílat?
DoubleThink
Profil *
Vraťte se prosím k tématu nebo pokračujte v jiné skupině.
tiso
Profil
DoubleThink
Myslím že tému možno uzavrieť, keď som autora v sobotu kontaktoval cez mail, tak už mal človeka čo mu layout spraví...
Chamurappi
Profil
Našel-li již Jozef Ševčík svého člověka, snad mu nebude vadit, že ještě zareaguji mimo téma.

Reaguji na HeWeRa:
Máš na mysli XHTML s odesílaným mime typem application/xhtml+xml?
Mám na mysli XHTML, tj. ne HTML, tj. ne „text/html“.

Reaguji na Dera:
na XHTML 1.1 se dodatek C nevztahuje, nelze jej posílat jako text/html
Dodatek C je ve verzi 1.0 informativní, nemá žádný normativní význam. Obě verze jsou na tom úplně stejně, ani jedna nepřikazuje MIME typ.

Reaguji na Jozefa Ševčíka:
Mohl jste sem v sobotu rovnou napsat, že je pozice již obsazena, ušetřil byste čas dalším případným zájemcům.
Jozef Ševčík
Profil *
2 Chamurappi:
Uchadzacom, ktori sa mi ozvali potom ako som si uz vybral cloveka, ktory pracu bude realizovat, som odpisal mailom, ze uz cloveka mam.
Inac nevidim povinnost z mojej strany vypisovat status zakazky na tomto fore, kto ma zaujem, ozve sa mi a ja mu odpoviem, myslim ze aj v pripade ze je praca uz zadana, je to pre potencionalneho uchadzaca len dobre ze sa ozve, v pripade dalsej prace uz budem vyberat len z uchadzacov ktorych mam v "contact liste".

A pre Vas plati: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=26&topic=1 8527

Pro přispívatele do diskuse

* Držte se tématu.
* Nepoučujte.
* Pokud je pro vás nabídka/poptávka nezajímavá, zdržte se hloupých komentářů.
* Totéž v případě, že vás něco pobaví, urazí, nebo zarazí.
* Pokud si chcete jen masírovat ego, učiňte tak prosím na jiném diskusním serveru.


Prosim snazte sa to dodrziavat, ja som to myslim dodrzal.

Dakujem
HeWeR
Profil
Jozef Ševčík
Myslím si, že to byla chyba na vaší straně. Tedy cross-browser XHTML 1.1 layout. Chtěli jsme jen vědět, jak to bylo myšleno :)
tiso
Profil
Jozef Ševčík
...v tom prípade ste mali napísať niečo iné vo svojom úvodnom príspevku...

Pripadá mi divné nechať otvorenú diskusiu a záujemcov ktorý napíšu zrušiť mailom... Alebo sa to zdá divné iba mne?
Railbot
Profil
Ja bych snad jenom dodal, ze jsem zadavatele take kontaktovat a odpoved mi od nej zadna neprisla, natoz aspon ze slusnosti oznameni, ze pozice je uz obsazena.
HeWeR
Profil
Railbot
Podepisuju se. Odpoved mi take neprisla.

jeste jsem si vzpoměl:
v pripade dalsej prace uz budem vyberat len z uchadzacov ktorych mam v "contact liste"
V tom případě by bylo dobré založit vlákno s názvem "Hledám kontaky" či něco podobného. Když někdo reaguje na "Poptavka - vytvorenie XHTML/CSS sablony z PSD", tak to neznamená, že má zájem o budoucí spolupráci apd.
tiso
Profil
...asi tak...
Marcus Flintus
Profil *
2 Railbot:
souhlas.
Railbot
Profil
Takze se ukazalo, ze pan Jozef Ševčík az tak nemluvi pravdu, kdyz rika, ze ostatnim uchazecum o pozici odepsal na mail. Minimalne hned na nekolik zapomnel. Tomu rikam serioznost. A jeste se tady ohani pravidly diskuse a sam pritom postrada zaklady slusneho jednani s lidmi.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0