Autor Zpráva
template
Profil *
Hledám někoho, kdo upraví grafiku na šabloně

http://www.templatemonster.cz/search.php?type=0&keyword=&number=7522&c ategory=0&Submit=Vyhledat

Jde mi o výměnu pomeranče za nějaký včelařský/medový motiv. Nemusí to být ve flashi.

Je to sice jediný obrázek, ale chci, aby to bylo profesionálně provedeno. Zbytek šablony si upravím sám.

Napište mi prosím cenu, pokud mi bude vyhovovat, dohodneme se. Zaplatím až uvidím výsledek (může být chráněný proti použití).

Pokud byste věděli o jiné vhodné šabloně, napište.

Můžete psát zde nebo na jnjn (zav.) seznam.cz
Walter
Profil *
Nebylo raději vhodné zvolit mimo flasovou prezentaci, navic celý web je na tema pomerance, takze kdyz se to zmeni, tak uz to nebude tak originalni.
template
Profil *
Nebylo raději vhodné zvolit mimo flasovou prezentaci, navic celý web je na tema pomerance, takze kdyz se to zmeni, tak uz to nebude tak originalni.

Informoval jsem se u prodejce šablon na to, jestli dostanu i neflashovou verzi - ano, dostanu. Takže by šlo o úpravu "normální" šablony.

Je mi jasné, že pokud z webu odstraním pomeranč, utrpí. Proto taky hledám nějakou důstojnou náhradu. Úprava zbytku šablony už nebude velký problém.
Dakart
Profil *
Walter má v podstatě pravdu.. ten teplate je zaměřený čistě na nějaké ovocné, pomerančové produkty.. ale tak upravit se to dá.. Nahrazení těch pomerančů myslím není problém.. Včelařský motiv je v pohodě.. mám představu co by se tam hodilo, aby to vypadalo opravdu dobře.. Hlavně si objednej tu šablonu ve formátu .psd. Napiš mi na ICQ: 222-239-825 nebo e-mail: Dakart@tiscali.cz
template
Profil *
Přátelé, dostávám nějaké nabídky a abych nemusel každému odepisovat to samé, zde jsou moje představy-

- chci vidět návrhy provedení
- chci znát cenu celkem
- vlastní obrázek nemám, ani ho nebudu shánět
- chci znát původ obrázku
template
Profil *
Děkuji včem za reakce, už jsem našel ochotného, rychlého a levného profíka.
Anonymní
Profil *
pokud mas zajem napis na icq 240-897-238
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0