Autor Zpráva
RaDeoon
Profil *
Dobrý den

Nabízím tvorbu jednodušších internetových prezentací. Máme již nějaké zkušenosti...

Více se můžete dočíst zde:

-------------------------------------------------------------------------
http://www.skoro.webzdarma.cz
nicmund
Profil
to jsou ale opravdu "jednodušší" stránky :D
klokyn
Profil
Ehm, viem že hodnotenie stránok sem nepatrí, ale Váš web minimálne vo firefoxe rozhádzaný ;)
pE eLL
Profil
musim se bohuzel pridat na firefox 1.5.0.4 mam texty ruzne pres sebe a vtom vsem mam jeste zamotane pocitadlo navstev. zkuste prvni upravit ten svuj web nez vytvorite neco jinym.
Pachollini
Profil
V Safari také. Takový web snad ani zadarmo...
Marcus Flintus
Profil *
:-D muj FF taky říká, že u vás bych si web udělat nenechal. ani živnosťák nemáte.
Anonymní
Profil *
hmm to jsem opravdu nevěděl já to testoval jen v IE a v Opeře ... ten web je tam teprve 2 dny
Anonymní
Profil *
Ten kód stránky je tragickej :-(
IMHO by ses měl nejdříve naučit psát stránky a teprve potom nabízet "svoje" služby.
Jan Rippl
Profil *
Pro inspiraci...
www.tvujweb.com
Fragola
Profil *
To Jan Rippl
no tvuj web neni zrovna z tech nejhezcich:)
Jan Rippl
Profil *
Fragola
Pořád na sobě pracuju.
Martin Kuželka
Profil
Přestaňte, prosím, s OT příspěvky! Do práce a nabídky nepatří ani kritika webu, ani další nesouvisející příspěvky (propagace vlastních projektů, atd.)
Jan Rippl
Profil *
Přestaňte, prosím, s OT příspěvky! Do práce a nabídky nepatří ani kritika webu, ani další nesouvisející příspěvky (propagace vlastních projektů, atd.)

Jen jsem chtěl uživateli RaDeoon přiblížit, co je dle mého názoru potřeba pro práci na komerčních projektech. Jedná se přeci o diskusní fórum...
Martin Kuželka
Profil
I diskuze má svá pravidla.
tiso
Profil
Jedna technická na moderátora: Nemala by aj na takéto ponuky práce platiť nejaká cenzúra? Lebo za chvíľu to tu bude ponúkať vážne každý... Alebo stačí že sa pod článkom rozbehne kritika (kto by odolal) a prípadný záujemca si to rozmyslí?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0