Autor Zpráva
chmelar
Profil *
Poptávka PHP-
Hledám programátora PHP na jednorázovou zakázku. Požaduji spolehlivost a zkušenosti. Jedná se o administrační část webu. Konkrétně update fotek a aktualit na server, nejde o nic složitého, ale validace a zabezpečení je podmínkou. Platím na ruku a cena bude dohodou podle rozsahu. Reference výhodou. V případě oboustranné spokojenosti možná další spolupráce
Kontakt: chmelar@t-email.cz
24k
Profil *
http://rjwebdesign.net
admin@rjwebdesign.net

Diky za info ( rozsah prace, financni ohodnoceni )
Jan Horák
Profil *
24k: To zas budes resit trivialni veci tema svejma zbytecne slozitejma vecma ? :))
Marcus Flintus
Profil *
2 Jan Horák:
co myslis tema "svejma zbytecne slozitejma vecma"?
pepaaaa
Profil *
24k: libi se mi ta priserka na tvojem webu....nechtel by jsi i i rozhybat?? aby treba alespon hybala hlavou nebo ocasem :))) mohlo by to byt good
24k
Profil *
Jan Horák alias Gransy to mínil tak, ze ja pokud neco resim tak to resim prilis puntickarsky a perfekcionalisticky :-). Nekdy je to na skodu a ztrata casu , po pul roce jsem rad, ze jsem nenapsal nejaky paskvil jako mistr Gransy ;-))).

peaaaaa: vona chvilkama zablika ;). Imho neni cas na takoveto pitchovinky :)
Jan Horák
Profil *
24k: ja pokud neco resim tak to resim prilis puntickarsky a perfekcionalisticky >> coz znamena ve vestine pripadu uplne zbytecne :) ( vzpomenu-li si na dobu kdy jsi na ICQ stale neco potreboval :)))
Hugo
Profil
Jan Horák

Jo, tak o tom ICQ taky neco vim (sorry za OT).
24k
Profil *
Ja za to nemuzu ze mi nestaci 1 reseni , ale chci znat nazor ostatnich a chci se dobrat k totalne nejlepsimu ;) tak me zabte
Leo
Profil
"chci se dobrat k totalne nejlepsimu"

Nepropadejte panice (doufam, ze vite, kde mate rucnik), ale nic takoveho jako totalne nejlepsi reseni neexistuje. To si mysleli naposled fasisti a pak komunisti. Leo
MzM
Profil *
24k, a když ti někdo to nejlepší cpe, tak brečíš, že je to složité, že to nechápeš, a že na to s...š.. (viz OOP) ;-)
Chemlar, ale jinak můžu 24k klidně doporučit.
jersywoo
Profil *
Nabízím své služby : http://www.jersywoo.com
Anonymní
Profil *
24k: tvýmu přístupu se říká "konstruktivní řešení" a prej je to celkem žádaný :D..sorry za OT
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0