Autor Zpráva
maxemail
Profil *
Sháním šikovného webdesignera pro renovaci projektu o autonehodách

Jedná se o jednoduchý a rychlý design, ale zároveň efektivní
S případnými problémy pomůžu a vyřešíme tak trochu víc se ve webdesignu pohybuju

Co za to?
reklamu na zavedenem webu s 1200 lidmy za den po dobu 1 měsíce
Popřípadě další výpomoc s dalšími projekty

Otázky posílejte sem nebo na icq 329 666 569
Gekon
Profil
nejedná se náhodou o stránku nehody.motobanda.com?
IMHO s takovou návštěvností bych si za to řekl o odměnu, protože na tom se dá dobře vydělat.
maxemail
Profil *
nejedná se náhodou o stránku nehody.motobanda.com?
IMHO s takovou návštěvností bych si za to řekl o odměnu, protože na tom se dá dobře vydělat.


jo jedná se o ty stránky
ale nové by měli být doufejme podpořeny ministerstvem dopravy a Besipem takže to snad bude mít uspěch.

nějak sem tě nepochopil s tou odměnou
tiso
Profil
Bohužiaľ grafika nie je môj obor... Inak by ma to zaujímalo...
Railbot
Profil
tiso
i bez grafiky to jde :)

maxemail
je nabidka stale aktualni? Mam ted trocha casu, takze pokud se jedna vazne o neco jednoducheho a rychleho, tak by sme se mohli domluvit.
maxemail
Profil *
Bohužiaľ grafika nie je môj obor... Inak by ma to zaujímalo...

A co můžeš nabídnout umíš XHTML a CSS?

maxemail
je nabidka stale aktualni? Mam ted trocha casu, takze pokud se jedna vazne o neco jednoducheho a rychleho, tak by sme se mohli domluvit.


Ano nabídka je stále aktuální, ukaž mi tvoje práce nějaké a pokud něco umíš můžeme to zkusit
Anonymous
Profil *
ja by som mal zaujem, vlozit tam nejake flash prvky+menu. ukazka mojej prace
http://girllover.site.cz/ukazka_prace1/
alebo stranka pre syna mojho sefa http://girllover.php5.sk/ (bohuzial, chlapec si ju nevie poriadne optimalizovat :(
girllover@zoznam.sk
tiso
Profil
A co můžeš nabídnout umíš XHTML a CSS?

hej, k tomu PHP, základ MySQL
Tomáš Reichmann
Profil *
Já bych měl taky zájem. Jsem grafik a lead webdesigner na 101 PRO Webdesign
(www.101 pro webdesign.com)

Tohle fórum pravidelně nesleduju >>>

Tomáš Reichmann
mail: tomasreichmann @ seznam.cz (bez mezer)
web: www.101prowebdesign.com
ICQ: 260 015 240
Tomáš Reichmann
Profil *
Jo a dělám validní a přístupné XHTML 1.1 + CSS podle standardů W3C, designy ve Photoshopu CS2. Taky umim PHP a MySQL (ale nebaví mě, na to mám kamaráda). Ještě Javascript, Javu a XML
Railbot
Profil
Tomáš Reichmann
To by me zajimalo jak vypada pristupne XHTML 1.1 podle standardu W3C...pekna blbost :) A mel bys vedet proc. Uz tohle vypovida o tom, jaky mas "prehled".
Dero
Profil
To by me zajimalo jak vypada pristupne XHTML 1.1 podle standardu W3C...pekna blbost :) A mel bys vedet proc. Uz tohle vypovida o tom, jaky mas "prehled".

Railbot: To jsem se po ICQ snažil dotyčnému taky slušně vysvětlit a poradit mu. Bohužel se na mě ještě obořil, že ho to nemusí zajímat, když mu validátor řekne, že je validní. O přístupnosti necekl ani slovo. Zakončil to větou, že pokud mu nemůžu říct, jak to vyřešit, tak se spolu vážně nemáme o čem bavit a že si bude dál psát své XHTML 1.1 podle standardů W3C. Prostě zaslepenec, začátečník.
Railbot
Profil
Dero
Tak nad tim se nejde nic jineho nez pousmat a doufat, ze dotycny casem trochu procitne a da na rady zkusenejsich. Dival jsem se na ten jeho web 101 Pro Webdesign a je videt, ze ani semantika mu neni moc blizka. Tak to je potom tezky po nem chtit, aby pochopil, ze pristupne XHTML 1.1 dle standardu zkratka neexistuje :)
Walter
Profil *
Lol

www.101prowebdesign.com
jsem jeste nevidel, aby H1 bylo az za tremi H5.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0