Autor Zpráva
creative
Profil *
Poptávám kvalitního copywrittera za přijatelné peníze. Požaduji zkušenosti s tvorbou textů pro webové stránky, stylisticky i gramaticky korektní projev, atraktivní způsob vyjadřování a skladba vět. Jedná se o vytvoření textů pro webovou stránku. Více po ICQ 222-239-825
Gekon
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=23662&foru m=26&page=-1
creative
Profil *
Gekon: Díky, vím o tom. Ale s uživatelem Dero opravdu nechci mít nic společného. :-) tzn. ani člověka na copywritting . Nějaké další návrhy ?
Freya
Profil
Ale s uživatelem Dero opravdu nechci mít nic společného.

Omlouvám se za OT, ale má Dero nějakou strašlivou nakažlivou nemoc, jí malé děti nebo tak něco? :-)
Plaváček
Profil
Zřejmě se profláklo, že Dero je trojjediná osobnost, skrývající se za nicky Dero, DGX a Radek Hulán. :)
quinux
Profil
Plaváček

To je pravda nebo vtip? :o)
creative
Profil *
držte se pánové prosím tématu :) Nějaký dobrý copywritter ?
Plaváček
Profil
Třeba http://www.vaclavak.net/copywriting/ , nebo http://www.beze-slova.cz/ . Kupříkladu.
Gekon
Profil
creative
Omlouvám se za OT, ale taky by mě docela zajímalo, co máš proti Derovi?
quinux
Profil
Gekon

To je myslím jeho věc :o)
Plaváček
Profil
Mně by to upřímně zajímalo také, byť nejsem prototypem drbny, ale fakt, že Dero je platným členem mého týmu mi k otázce: "Co máš proti Derovi?" dává jakési mírné oprávnění. Přimlouvám se za otevřenou odpověď na tuto lehce OT otázku. Děkuji.
Dero
Profil
Ale s uživatelem Dero opravdu nechci mít nic společného.

Tak mě by to také trošku zajímalo, protože si nejsem vědom, že bych někomu, kdo si přezdívá creative, chodil po nocích vyjídat ledničku.
Plaváček
Profil
Možná to nebyla lednička, možná to fakt byly ty malé děti, jak podotkla Freya. Sám jsem zvědav na rozluštění tohoto kvízu.
creative
Profil *
Dobře. Bude fajn když to uvedu na pravou míru. Známý si sem jednou dal inzerát - soutěž - výběrovku a Dero ho docela nechutným způsobem a zcela neoprávněně kritizoval.. bohužel i urážel a navážel se.. přestože to byla korektní a seriózní nabídka. Myslím, že platí ber nebo nech být.. ale né že vyjedu na každého, kdo si dovolí do této diskuze dát svůj inzertní příspěvek, ba dokonce druhým nabízí peníze. Tahle diskuze má být konstruktivní a né kritická a nesnášenlivá, viz. projev mistra Dera . Tak proto. Je to jediný důvod, ale pro mě naprosto dostačující. Nejedná se o profesní problém, nýbrž problém slušného chování. To je celé.

Plaváček Díky za odkazy. Vypadají docela kvalitně. Kouknu se na to..
Dero
Profil
creative: Odkaž prosím konkrétní diskusi. Nejsem si vědom toho, že bych tu kdy někoho urážel a zcela neoprávněně nechutně kritizoval. Byl bych nerad, kdyby mě takto někdo ocejchoval.
Gekon
Profil
Nevím, co si o tom celém mám myslet, ale Dero je slušný, má vybrané chování a fakt si nejsem vědom, že by někoho urážel...
creative
Profil *
Dero: Napiš si Yuhůovi, ten celou diskuzi naštěstí smazal na požádání, protože byla soutěž ukončena. Jednalo se o neregistrovaného uživatele servisman a týkalo se to výběrového řízení na redesign portálu. Prý jsi měl plnou klávesnici připomínek, kterými jsi tady doslova lynčoval běžný postup výběrového řízení. Zeptej se Yuhůa zda si dělá nějaký archiv at´ ti to vytáhne. V diskuzi to naštěstí již není. Údajně jsi zpochybńoval částku, která byla nabízena. Budeš se divit, ale portál má nový kabátek a všichni jsou spokojeni. Včetně zpracovatele redesignu.
Dál se tebou nehodlám zabývat. Po bitvě je každý generál. Na hodného a slušného chlapce si hraješ zbytečně. Četl jsem to tehdy celé.. asi 3 zcela nekonstruktivní a pochybovačné příspěvky byly od tebe a nevyznívaly rozhodně slušně. Říct tohle do očí mě, asi by sis taky něco pěkného vyslechl.. pokud je toto u tebe jednání na úrovni nezbývá než oplácet stejnou mincí.
Dero
Profil
Na hodného a slušného chlapce si hraješ zbytečně.

Nikdy si na nic nehraji. Zeptej se těch, kteří mne znají i jinak, než ze tří diskusních příspěvků.

Jednalo se o neregistrovaného uživatele servisman a týkalo se to výběrového řízení na redesign portálu.

Ano, mlhavě se pamatuji. Zpochybňoval jsem tehdy částku a požadavky, které se k ní vztahovaly. Nepamatuji se, že bych byl agresivní a že bych někoho napadal. Pokusím se najít diskusi někde ve webovém archivu, ať je zcela jasno.
habendorf
Profil
Stává se tady z toho pěkná kvokárna :o(

Můj názor - pokud creative nechce využít Dera, je to jeho věc a nemusí to zdůvodňovat.
Na světě je přes 6 miliard lidí od kterých nic neodebírám a také jim to každému nezdůvodňuji, co vy?

Dále si myslím, že byste si to měli vyřešit (pokud vám to tedy vůbec stojí za to) někde jinde, třeba po ICQ.

Jinak si tu diskuzi pamatuji, tady jsou ještě dozvuky http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=22233&foru m=1&page=-1
jozob
Profil
"Zeptej se těch, kteří mne znají i jinak, než ze tří diskusních příspěvků"
Hlásim sa, podpisujem sa.

Dero je slušný a výnimočne inteligentný človek, vážim si ho nielen ako webdesignéra, ale hlavne ako človeka a kamaráta. Poznám ho dostatočne dlho na to, aby som zistil, že nič nehrá. Ak niekoho urazil, buď si to neuvedomil, alebo mal dôvod.

A čo sa týka tej diskusie, sám si ju nepamätám. Ani Google ju už necachuje. :o(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0