Autor Zpráva
jonge
Profil
Mám zkušenosti s grafikou (Photoshop, Corel, Illustrator, InDesign), dále s XHTML, CSS, PHP a MySQL a hledám brigádu.

Zájemci pište na
e-mail: jonge@seznam.cz
ICQ: 328-889-012
pro více informací.
Gekon
Profil
Reference?
jonge
Profil
Reference právě potřebuji, ale dělal jsem celý web před 2 lety na ČSOP, a PHP + MySQL na NHL lize.
Gekon
Profil
Ten první web tady byl asi před měsícem hodnocen?
jonge
Profil
Tady určitě ne, možná na JakNaWeb, ale neznal jsem žádný web o kritice, a nedávno jsem ho našel, tak jsem si řekl zkusím tam dát 2 roky starý web, co řeknou... Jestli nevěříš nemusíš... Najdu si někoho jiného.
Zip
Profil
Za 100kč můžeš natírat střechu letního kina. :D
Králik
Profil *
good kamos od jonge. Hele Jonge ma pravdu:) sam mi ho ukazoval kdyz jsme se seznamili, i mi rikal ze to ma stary klidne se zeptej tech adminu ne te referenci, a podle skusenosti tam a ted usuzuji, ze je stary nejmene 10 let !!
Gekon
Profil
jonge
Mně je to úplně jedno, jen říkám, že tenhle první web tady 100% byl asi měsíc zpátky na zhodnocení.

Králik
Moc bych za to nedal, že máš stejnou IP jako jonge, ale... :)
jonge
Profil
EE, on je můj kámoš z ICQ. A to ČSOP tady určitě nebylo. Nebo o tom aspoň nevím 8-O.
jonge
Profil
BTW teď jsem zkoušel hledat csop, čsop a našlo to akorát toto téma. A ještě jedno.

Možná jsi myslel toto.
Gekon
Profil
Je to dost možné, asi to bylo ono. Promiň:)
jonge
Profil
:D utřels! Ne, v poho, i v nejlepších rodinách se můžou zplést ;)
Railbot
Profil
Muzes mi prijit umyt auto za 50,-, k tomu ani ten Photoshop nepotrebujes. Promin, nenapsal jsi konkretne co bys chtel delat, tak nabizim toto :)
Ice
Profil
Railbot
Já myslím že je asi vcelku jasné jakou hledá brigádu!!!! Něco ohledně webdesignu? To by napadlo i prvňáčka. Promin, ale srandu si dělej z někoho jiného! A ne na tomto foru. Jinak se brzy kvalita tohoto fora zvrhne dolů.....
jonge
Profil
Ach jo, to je snad jasné že udělám www stránky, když umím XHTML a CSS ne? Nebo něco naprogramuju když umím PHP ne? Lamo :-D
Railbot
Profil
jonge
Lamo :-D
Kdo z nas dvou je lama by se dalo celkem polemizovat a myslim si, ze vzhledem k me a tve pozici by byl vitez nad slunce jasny, ale to ponechme :)

to je snad jasné že udělám www stránky, když umím XHTML a CSS ne?
Ne, ja to umim taky a obcas delam i jinou praci.

Nebo něco naprogramuju když umím PHP ne?
Pro tvou informaci v PHP se neprogramuje, ale scriptuje. To bys mohl vedet, kdyz v nem teda umis, jak sam rikas :)

A za tu tvorbu www budes neco chtit nebo delas za reference? :-p
Králik
Profil *
jo jsem jeho dobrej kamos z icq kdybys neveril tak www.kralik.profitux.cz nebo www.povidky.wz.cz/rs/
:-) a auto za 50,- to bylo dobry fonzí... :)
jonge
Profil
Asi zadara, uvidíme :)
jozob
Profil
Railbot
"Pro tvou informaci v PHP se neprogramuje, ale scriptuje. To bys mohl vedet, kdyz v nem teda umis, jak sam rikas"
Pre Tvoju informáciu, skript je program interpretovaný interpretrom. Skript sa programuje.
Oleg
Profil
zajimave je, ze se tu diskutuje vubec mimo tema lol. rozvadeji se tady debaty uplne zbytecny. clovek hleda brigadu tak proc okolo toho takove reci
JFnotK
Profil *
Dostal jsem se sem jenom nahodou, ale musel jsem to docist dokonce, protoze takhle muze diskutovat fakt jenom banda ******. Clanky jsou dobry, ale toto? A jinak skript se programuje. Je to proces tvorby kodu. Skriptovani je proces vlastni interpretace. Poznamku o diakritice si strc nekam, protoze mou plynulou cinstinu to stejne nezvlada.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0