Autor Zpráva
styx
Profil *
Potřebuji sprovoznit objednávání pro službu zadávání fotografíí online pro minilab. Grafiku mám, potřebuji PHP, MySQL. Nejlépe VŠ, který by si chtěl přividělat.

V první fázy urgentně třeba vyřešit aspoň objednávkový formulář zasíláním přes mail a s přílohou, fáza dvě, dodělat to do celkové verze funkčně podobné jako je http://www.ilikephoto.cz/ nebo http://www.epingo.com/ - dělám tisk velkoplošné fotografie.

V případě, že by se našel někdo skutečně extrémne schopný, jsem ochoten přenechat celý provoz OnLine aplikace s hostováním za dohodnuté procento ze zakázek odeslaných a zaplacených přes tuto službu.

Kontakt
ICQ: 68447393
Skype: ivan.styx
E-mail: ivan.styx@post.cz
Leo
Profil
Jako technicky problem vidim upload fotografii - pokud jsou velke (a dnes z digitalu to neni problem), nemusi stacit limit pro upload (2MB) ani pametovy limit pro PHP skript (8MB). Mate moznost je navysit? Leo
Anonymní
Profil *
Pro PHP jsem limitován 10MB, pro větší velikosti by mělo být řešením zasílání v děleném archivu, případně nějaká provázanost přes FTP

styx
Leo
Profil
V delenem archivu? Nechapu. Prenos pres ftp neni pro uzivatele zrovna jednoduchy, Leo
Berny
Profil
Leo
V delenem archivu?

Styx má asi na mysli, že uživatel svoje fotky rozdělí například do ZIP formátu po 10MB a postupně je bude posílat do sběrny.
Hugo
Profil
Berny

Tak to silne nedoporucuju. Jednou jsem resil neco podobneho a toto je pro vetsinu beznych uzivatelu nerealny pozadavek. Stejne jako pouziti ftp. Takze nakonec jsem se musel domluvit s adminem na zvyseni limitu pro upload.
Anonymní
Profil *
V pripade, ze by nebylo mozne pouzit ftp, resp. blbuvzdorny reseni s archivem, hold budu muset najit hosting, kde mi umozni zasilani vetsich souboru.

Prosim ale vratme se k zakladnimu dotazu, a to je ze hledam PHP, MySQL programatora. Dekuji.
Leo
Profil
"Prosim ale vratme se k zakladnimu dotazu, a to je ze hledam PHP, MySQL programatora. Dekuji."

Jasne, omlouvam se. Leo
Berny
Profil
Hugo
Tak to silne nedoporucuju.

To nemusíš říkat mě, ale Styxovi. Já jsem to pouze tlumočil...
jimmy
Profil
Tak pokud jde o to naprogramovani to by mozna slo.
Muzu jen zeptat jak rychle to musí být? Mám rozdělaných ještě pár prací tak abych nebrzdil provoz.
Jsem jinak student elektro ted 4. ročník
jimmy
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0