Autor Zpráva
Lukáš J.
Profil *
Dobrý den přeji,


hledáme šikovného programátora, který by se chtěl podílet na tvorbě e-shop systému a jeho další vývoji.

Na věku nezáleží, ideálně okolí zlínského kraje (není podmínkou)

Jde o tvorbu e-shop systému + administrace ( bez grafiky )

Nejde jen o jednorázovou zákazku, ale spíše hledáme někoho pro trvalejší spolupráci na vývoji. Zatím na externí spolupráci (ŽL)


V případě zájmu více informací na kontaktu:


Lukáš Janoštík - obchodní manager
Mob : 608 612 695
icq : 238-415-713
lukas.janostik@email.cz
jonge
Profil
Hmm, tak to je good, na věku nezáleží ale potřebujete živnostenský list... :-D
Gekon
Profil
jonge
Jo, živnosťák nedostaneš automaticky v osmnácti, víš?
thingwath
Profil
A jaké technologie by to byly?

Stále ještě doufám, že mnou neoblíbené PHP není _tak_ samozřejmé, aby to nebylo nutné uvádět. Není to PHP, že ne...
Oleg
Profil
Stále ještě doufám, že mnou neoblíbené PHP není _tak_ samozřejmé, aby to nebylo nutné uvádět. Není to PHP, že ne...

:D no jasne, kazdy dnes dela e-shop uz v asp nebo treba Java ci ba ve Flash :)
quinux
Profil
Oleg
ASP e-shopů najdete na českém webu spousty. Takže otázka, kterou položil thingwath je namístě.
Oleg
Profil
quinux

je zvlastni, ze asp programatoru (nyni asp .net) je fakt velice malo. a to je skoda.
quinux
Profil
Oleg
Ano to je pravda, bohužel snad to nebude dlouho trvat a noví asp .net programátoři se objeví, opravdu je jich velký nedostatek. pro ně je to zas výhoda, že jsou pak pro jednotlivé firmy cennější a tk dostanou i větší platy. :o)
peta
Profil *
quinux
MS ASP je 100 let za opicemi :) Ale MS si lidi skoli a ve skole se take mimo Masarykovu univerzitu, zacina MS ASP ucit. Takze asi se dockas.

thingwath
Co jsem videl ted ASP e-shopy, tak jsou hodne za free PHP shopy.

Oleg
Kdyby je kazdy delal... Treba tady na Zlinsku uz 2 roky visi asi 3 inzeraty, ze shaneji JAVA programatory a dalsi 3 ASP programatory. Kdyz se objevi PHP, tak na to se hlasi vzdy 20 lidi. Asi to ASP nebude takovy dobry jazyk, nemyslis? A na javu potrebuje nainstalovat 100M Java-runtime-enviroment, ktereho minusy jsou zname: 100M (nevim, jakou mas linku ty, ale 50M install u mne neprojde), viry, bugy (update znova stahuje celych 50M), narocnost na pocitac,...
FLASH, bohuzel, ten se nejak protlacil take, ale je to prave ta technologie, ktera prenasi v dnesni dobe po mailu nejvic viru.
Ale proti JAVE neni tak narocna a efekty to ma celkem hezky, i zvuk jede...
quinux
Profil
peta
IMHO asp možná ano, ale .NET je něco jiného. Znám spoustu programátorů jak na ASP tak na .NET a spíše každý z nich PHP označuje za zastaralou technologii. Ale o tom se dohadovat nebudem. Osobně jsem v ASP něco dělal (programátor nejsem) a dělal jsem i v PHP a jako názor "začátečníka" (programováním se dále nezabývám) mi to přišlo jedno jako druhý - no tedy spíše asp jsem rychleji pochopil :o).


Co jsem videl ted ASP e-shopy, tak jsou hodne za free PHP shopy.
Tak to se ještě hodně koukej, protože i v ASP jsou e-shopy s funkcemi, které má jen málo PHP shopů.

Asi to ASP nebude takovy dobry jazyk, nemyslis?
To není o kvalitě, ale o ceně. PHP je zdarma se vším všudy. Server (linux s apachem), datadáze (mysql, postgre..) a samozřejmně PHP. Pro ASP je třeba koupit windows - nebo alespoň podporu (nevím jak se to teď jmenuje) asp pro linux - ale pořád to jsou nějaké náklady.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0