Autor Zpráva
Králik
Profil *
Dobrý den, jsem další zájemce o brigádu na prázdniny. Jsem člověk a tak doufám, že jse nějak dohodneme. Umím HTML+CSS, PHP a MYSQL moje reference jsou:

www.kralik.profitux.cz - zatím to je jenom skouška, jinak se na tom ještě pracuje
www.povidky.wz.cz - co dodat?
www.kralik.profitux.cz/guestbook - Moje návštěvní kniha (Aspoň vidíte moje znalosti z PHP a MySQL)
www.fkweb.borec.cz - Můj první web (Můj tým na hru)

Ještě mam 4 weby, ale v takovém hrozném stavu a nejsou na netu.
Takže zájemci, kteří chcou se nějak rozumně dohodnout, mi můžou poslat e-mail a zeptat se na případné otázky. Rád odpovím (popřípadně pomůžu).
Ceny budou levné. Na cenách se taky dohodneme.

Kontakt:
FilipKrayzel@seznam.cz
ICQ: 243-950-698
Skype: kralik16
mobil: 732120853

Přeju příjemný zbytek dne. :-)
Králik
Profil *
PS. Mam praxi se souborama, s databázi, dělávam svoji administraci na můj web ( http://www.kralik.profitux.cz/admin ) Heslo tam bude az bude web oficiálně zprovozněn (Berte to jako další referenci). A asi poslední věc: Jsem student. Pro více informací na e-ailu, icq (doporučuji) .
Králik
Profil *
Všechno sem lip napsal na www.kralik.profitux.cz
nick2k
Profil *
heslo do tech povidek je "kralik2020" zdravim.... asi bych si od tebe nenechal udelat web sou v tom diry lol
nick2k
Profil *
Příspěvek smazán moderátorem.
Králik
Profil *
jo jmas pravdu je tam nedostatek, ale stránky povidky.wz.cz sem si udělal jen orientačně a dočasně.
Králik
Profil *
ty ******! nevim kdes na to prisel!! :-( jezte ze mam zalohu a celej web mam zalohovany:P
Králik
Profil *
jo srry myslel sem ze jsi smazal data z DB :) jeste ze jsi to neudelal (zmenil sem si heslo;-))
Harold
Profil
Okey a kolik toho míš v php????
Králik
Profil *
kolik toho umím, no dělával sem celou administraci, umím vytvářet soubory, PHP se učím asi měsíc v praxi, ale taky mám schopého programátora. Jak vidíš dělal jsem si i svůj Guestbook, takže v MySQL se taky vyznám. Ale hledám spíše něco lechčího do žádnho e-shopu se pouštět nechcu :)
Králik
Profil *
více ti řeknu v e-mailu poku máš zájem.
Králik
Profil *
No a co se týče grafiky, nejsem nejhorší.
trini
Profil *
Chces si privydelat treba na kredit do mobilu? nebo si udelat radost par korunkama??? tak navstiv tuto stranku :-D http://iq-test.stylove.com/registrace.php :-D Opravdu to funguje, pokud te muj vzkaz rusi tak se omlouvam...
habendorf
Profil
trini: jdi do háje
Dero
Profil
trini: ... a buď rád, že jako první zareagoval slušňák habendorf.
DoubleThink
Profil *
trini

Pravda - z lidské anatomie existuje mnoho jiných míst, kam bychom tě mohli poslat.
Každopádně tvůj příspěvek porušuje pravidla diskuse.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0