Autor Zpráva
Mára
Profil
Zdravim všechny,

rozjíždím nový projekt, který najdete na této adrese. V mých představách bych z toho časem chtěl udělat, jak je v title – portál mladého studenta. Je mi jasné, že na to, aby web byl úspěšný je zapotřebí spousta práce a hlavně zajímavý obsah. A protože jsem na to sám spolu s kamarádem a je jasné, že takhle rozsáhlý web sami nezvládneme, hledáme (nejen) mladé lidi s nadšením, kteří by přispívali svými články.

Tématika článků: Web je rozdělen na několik sekcí, každá má svou administraci a několik dalších podrubrik. Proto sháníme lidičky, kteří by přispívali do těchto sekcí: Stáhni si (zde hlavně tvorba recenzí na nový software, doporučení služeb na webu atd.), Zasměj se (publikování vtipů - především z netu, články o kuriozitách a zajímavých událostech,…), Moje hobby (tvorba recenzí na filmy, muziku, články o sportech, akcích, tipy na výlety a další) a Za školu (publikování taháků, užitečných věcí pro studenty...). To je samozřejmě jen velice hrubý obsah, přesnější specifikaci dodám při vašem zájmu.

Požadavky:
-přístup k internetu
-znalost češtiny (články nemusejí být gramaticky vytříbené, korektura zajištěna)
-základní znalosti HTML, znalost práce s Texy! výhodou (pokud vám tyto pojmy moc neříkají a přesto vám naše nabídka příjde zajímavá - nevadí, zaučíme)

Nabízíme:
-účast na vývoji webu s šancí na úspěch
-možnost prosadit se a získat další „angažmá“
-od září 2006 i možné finanční ohodnocení

Pokud máte zájem ozvěte se prosím na mail admin@skolninoviny.cz nebo na ICQ 336-483-677
DoubleThink
Profil *
Hezký design, škoda že je kradený...

thingwath
Profil
No, ono, už ten název vlákna je docela zajímavý.
Mára
Profil
DoubleThink
Tak za prvý jsem nežádal o hodnocení designu ani ničeho jinýho, a jestli ani moderátor to nedokáže pochopit, tak to je mi teda líto a za druhý inspirace je jasná...

thingwath
Za tu chybu se omlouvam, ale už to nejde editovat...
DoubleThink
Profil *
...jsem nežádal o hodnocení designu ani ničeho jinýho...

Nechci hodnotit design, ale tato záležitost do jisté míry odráží vaši morálku a způsob práce.

...inspirace je jasná...

Je poněkud křehká hranice mezi inspirací a plagiátem - ale o tom, že vaše menu je plagiátem, nemůže nikdo pochybovat.
Railbot
Profil
DoubleThink
Mel by ses drzet tematu a jakekoli jine pripominky si nechat od cesty. Jses mod.. Pravidla jiste znas. Protoze kdyz udela nekdo jiny to co ty, tak hned slizne drzkovou. Ale nechci ti sahat do svedomi ;)
clayd
Profil *
Railbot : nezastavej se zlodeje i kdyz je to tvuj kamarad..to co psal moderator neni pripominka ale velmi dulezity fakt pro toho kdo by mel zajem byt "pisalkem" aby se dozvedel jak to tam funguje..kdyz okrada jiny webdesignery..proc by neokradl i pisalky?

hlavne ze sam nechce aby od nej kradli
Anonymní
Profil *
sak ale ked je to template tak si to moze prerobit.. nie??
Anonymní
Profil *
Sám autor přiznal, že to zkopíroval a jsem rád, že DoubleThink na to upozornil. Alespoň teď vím, že se do spolupráce s Márou nemám pouštět. Nechápu také chování Railbota, který se hned odvolává na pravidla, která sám porušuje.

Pište s háčky a čárkami. Delší text rozdělte do odstavců. Používejte větnou interpunkci.
http://diskuse.jakpsatweb.cz/rules.html
zimmi
Profil
Tak, a všichni na Máru uděláme dlouhej nos a nebudeme se s ním už nikdy bavit... Šmarjá lidi proberte se, to má být jako prašivej nebo co?
Michalek
Profil
Nerad zabíhám do OT, ale rád bych viděl IP clayd, Anonymní a Anonymní.
Railbot
Profil
clayd
Abych rekl uprimne, tak meles kraviny. Jake okradani webdesigneru? To ze okopiroval jedno menu z templatu? Nemel by za to nahodou dostat trest smrti? Prober se...

Anonymní
A co kdyz je clovek v OS, kde neni ceska klavesnice? Dobra vyjimka, nemyslis?
Mára
Profil
No je mi celkem líto, že se tady rozebíraj věci, který vůbec nepatřej k tématu. Je pravda, že mezi inspirací a kopírováním je rozdíl a já se inspiroval niklov kopíroval, stačí trošku pozorněji porovnat jejich a moje menu a třeba taky kouknou do kódu, ale to je na delší povídání a jak vidím, tak nemá cenu něco takového s takovými uživateli rozebírat...
QuickShare
Profil
Hezký design, škoda že je kradený...

To si ze me delas srandu ne? To si rikas profik? Moderator? Kurna lidi, tohle uz je moc. Je mi z toho celkem k placi kdyz vidim, jak se tu profici snazi kvuli menu pospinit praci druhych a jeste se vubec nedrzi tematu. Maru znam a vim, jak dlouho tenhle design pripravoval. A najdi mi stejnej design toho webu, najdi mi takovouhle hlavicku a pak uznam, ze je kradeny. Jenze on kradeny neni. Pokud si splepej a na Skolnich novinach sis vsiml jenom menu, tak to teda nechapu, co delas u webdesignu.

Nechapu, jak lidi nedokazou ocenit praci jinych a schodi je jen kvuli menu. Jo, a jinak se na to menu staci zadivat, na prvni pohled vypadaji stejne, ale kdyz si porovnam detaily, tak vidim, ze to menu je pouze vec inspirace.
DoubleThink
Profil *
Nechápu, kam míříš - fakt, že je menu plagiátem, je naprosto neoddiskutovatelný.
Designer tím pádem porušil autorské právo.

Upozornil jsem na to, protože jsem před časem dělal banner pro českého zástupce TemplateMonsteru, takže jsem okamžitě poznal kopii.
Každý ať si udělá závěr sám - já jsem jen předložil fakt, kterého by si většina lidí nemohla všimnout.

Dál nemám co bych dodal.
Mára
Profil
Anonymní

Jo a to menu jsem nezkopíroval, tečka...
QuickShare
Profil
Je to proste vec inspirace. Ja k tomu asi nemam co rikat, muj web je taky jedna velka inspirace, ktera se z 80% hodne podoba originalu, ale na stejnem postu je ted Mara a myslim, ze by mu nekdo spise mohl pomoct s timto projektem nez zde predhazovat jeho inspiraci a pospinit jeho web ;-)
clayd
Profil *
Michalek ne to nejsem ja..nemam duvod se nejak utvrzovat v tom ze mam pravdu..staci mi kdyz si to mysli ostatni a tim potvrzuji i svuj usudek..kdybych mu sem psal jako vic lidi byl bych *****
Railbot trest smrti sem nikde nepsal, ale sem rad ze uznavas ze ho okopiroval i kdyz je to tvuj kamarad
dal to pro me nema smysl rozebirat..presne jak napsal mod "Každý ať si udělá závěr sám"
Railbot
Profil
clayd
Okopiroval neokopiroval...mohl se taky jen podivat a udelat to presne podle toho. Kdo vi. O tom diskutovat nebudu, to vi jen sam autor. Vsiml jsem si, ze mi stale predhazujes frazi "i kdyz je to tvuj kamarad ", tak pro tve info - neni to muj kamarada ani nevim kdes na to prisel. Nebo snad kazdy, kdo se ho zastane , musi byt hned jeho dlouholety kamarad, s kterym chodi na pivo? Hm.
marek Brumlich
Profil *
Abych zabránil dalšímu osočování z krádeže, udělal jsem menu nové a doufám, že zcela originální.

Hezký den :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0