Autor Zpráva
Libik
Profil *
Ahoj! Potřeboval bych re-design mého zatím nespuštěného webu (jen testovací verze) s Online-hrami... Bohužel nemám potřebné finance, kterýma bych Vám mohl Vaši práci platově ohodnotit, ale do budoucna to bude jistě velká a dobrá reference.

Jedná se o web na testovací doméně http://www.test.zahrajsi.cz - je to poměrně rozsáhlý systém, plný přístup k FTP grafikovi samozřejmostí. Případně velice kvalitně odvedenou práci bych mohl jedině splácet v budoucnu ve splátkách, či místo toho bude dole v patičce webu jméno grafika + odkaz na jeho web, a dle "profesionality" i reklama na něj - dá se dohodnout jakkoli, ale jako reference samotná, myslím že je to super.


Kdyby někdo měl zájem pro reference navrhnout design i mému druhému webu www.PROFIAUDIT.cz, tak budu jen rád ;-))


Nabídky i cokoliv jiného pište sem, do fóra, Děkuji
Libik
Profil *
Nebo se Vám stávající design na http://test.zahrajsi.cz líbí? Pište vaše názory ;-))
Error
Profil
Žeš to nenapsal rovnou že to chceš ohodnotit :D Ale to patří uš do jiné skupiny.
Mě se docela líbí je trochu nadprůměrný.
Ale je tam pár věcí co se mi fakt nelíbí.
- Reklama nahoře! Máš tam víc reklam než her :D

Nevim co bych ti poradil. Něco mě tam strašně ruší! Jak kdyby to bylo rozházený nebo barvy sladit. Nevím. Něco je takoví nepřehledný divný.

Jsou goog aspoň hlavička..
Libik
Profil *
Nemam zájem o ohodnocení, ale o redesign pokud možno mých dvou projektů... Přečti si první příspěvek ;))
Error
Profil
A co ten druhý ten neplatí? Mě se to líbí tak. :D Psal jsi: "Pište vaše názory"
Pokud jsem to pochopil chceš redesign obouch webů? To jsem si četl.
Libik
Profil *
to Error:

No, myslel jsem to tak, že jestli se někdo nechce pustit do redesignu nějakého z těch webů, tak ať alespoň ohodnotí...

Ale doufam že se zde nějaký dobrý designer najde :-P
TB
Profil *
Zdravim ! ty prvni stranky: souhlasim s Errorem chce to sladit barvy a dat do ucelenejsi grafiky, pusobi to celkem neprehledne...
co se tyce te druhe (vyhledavac) ten potrebuje redesign...:) mozna kdybych mel cas pustil bch se spise do toho PROFIAUDITU...
djlj
Profil
Pozor! http://phorum.ic.cz/viewtopic.php?p=38822#38822
Libik
Profil *
DJLJ: Ty jsi ale špinavec... Hned když jsem to forum tam viděl, tak jsem tam odpověděl!! Když o tom nic nevíš, tak mě tady neosočuj, a věnuj se svým webům, já tebe nesnášim, ty mě taky ne, tak se nemusíme pořád prudit, ale věnuj se raději sám sobě!

Vše jsem tam vysvětlil, tak si to přeči ;-)
djlj
Profil
Ty jsi ale špinavec...
Co prosím? Myslím, že bylo třeba upozornit případné uchazeče. Špinavce si nech, prosím, od cesty. Nevím, jak jsem tě jedním odkazem "osočil", raději drž na uzdě svou domýšlivost. Díky.
Dero
Profil
Libik: Četl jsem fórum na IC a dovolím si zde kousek ocitovat pro případné zájemce:

Jediný, kdo má co říkat je AXIS, kterému jsem přes banku poslal peníze na Slovensko, a celý 4-stovky padly českým-slovenským bankám jako poplatek za poslání, nebo jak to Axis říkal, takže to mě moc mrzí, ale já to nevěděl - to bych ty peníze mohl rovnou vyhodit...

Problém je, že při mezistátním transferu si vždy můžeš vybrat, koho pověříš placením poplatků. Buď to vezmeš na sebe a příjemci dojde plná částka, nebo se s příjemcem o poplatky rozdělíš, nebo necháš poplatky platit příjemce. V případě, že někomu platíš práci, je poměrně obvyklé vzít poplatky na sebe - kdežto tys evidentně udělal pravý opak. To není seriózní jednání - to je u tak malé částky regulérní podraz. Pokud tu je někdo špinavec, tak těžko djlj.
Richi
Profil
djlj
Tak jak jsem mel o tobe dobrou mínku ted jsi klesnul, odkazuješ na něco o čem nemáš ani páru!
Ta za 1. on ten system koupil, za 2. už ten původní design je šablona ke stáhnutí zdarma! a za 3. co to má sakra společného s tím že chce redesign zdarma od někoho kdo by rád reference? takže s placením asi problém nebude nemyslíš? :-)

Dero
To není pravda, u mezistátního transferu platí vždy i ten co posílá i ten kdo přijímá platbu! Pravdaže výše už záleží na konkrétné bance ... a když s tím příjemce na Slovenku nepočítá tak at si udělá účet v čechách nebo tu práci nebere ...

P.S. Když nenabízíte grafiku jako požaduje a nemáte o takové reference zájem nechápu proč se k tomu vyjadřujete, já Libika znám a sám jsem mu doporučil že se má zde obrátit s tímto požadavkem (sám jsem zde našel výbornou grafičku)
djlj
Profil
Richi, vsimni si prosim, ze v tom odkazu je kotva odkazujici na druhy prispevek (od Axis). Na nic jineho jsem neodkazoval a ani tam v te dobe nic nebylo. Btw - co nadelam, 'jednou jsi nahore, podruhe dole';).
djlj
Profil
S temi poplatky ma Dero pravdu. Mam takovou zkusenost s posilanim do Italie.
Richi
Profil
djlj
no já četl tu diskuzi celou a celé jsou to kecy proto jsem reagoval jak jsem reagoval :-)
mimoto je ta diskuze mimo zadané téma zde ...
Oleg
Profil
hlavne ze djlj se do vseho snazi vtlacit jako svestka do za...
libik je normalni clovek a nejakej cep co se neceho nedockal nebo spise ho chce pospinit tak pise to co neni pravda.


co se tyce poplatku - na slovensko prevod stoji 250 z CSOB a zalezi do jake banky o posles -> prijemce ma zaplatit od 50 - 250 korun za prijem jen tak pto zajimavost

nejlepsi volba je platba pres postu -> za 150 koru a nikdo se pak nepatla s necim (doba doruceni az 3 tydny)

mimo tema------------------------------------
ad. tak co uz jsme konkurence schopni ? :) jeste par sluzeb zavedeme a funkce co mate vy :)
Axis
Profil *
Tak to som ja, ten "cep" čo sa niečoho nedočkal.
Suma bola v podstate dosť nízka, už si presne nepamätám, ale bolo to pár stoviek.
Najskôr sme sa dohodli na vyššej sume, ktorú Libik tesne pred dokončením práce stále znižoval, s tým že sa mu banner neľúbi - videl návrh banneru od piky, a aj sa podieľaľ na navrhovaní..
Je to už dosť dávno, a poviem Vám, že je zbytočné sa hádať pre blbých pár stoviek, ktoré stejnak už neuvidím, tak isto ako on nemôže ponúknuť svoj banner ako "originálny", keďže som uverejnil jeho zdrojáky, a návod na jeho výrobu. Takže z nášho konfliktu majú iní ľudia aspoň výhodu, niečo nové sa naučili.
Neviem prečo chcete osočovať djlj - upozornil len na túto vec, ktorú sa oplatí vedieť, keď chcete s nejakým človekom spolupracovať.
Richi
Profil
"táto vec" nemá s touto dizkusí nic společného proto nevidím jakýkoliv důvod vytahovat vaše nesrovnalosti sem ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0