Autor Zpráva
patrik.sima
Profil *
Hledám programátora pro dlouhodobou spolupráci. Požaduji především spolehlivost a komunikativnost, dále pak excelentní znalosti php (preferuji OOP), mysql (pohledy, triggery), xhtml, css, js. Povědomí o MVC (model-view-controller), uziti sablon, standardech uzivanych na webu, XML, XPath, XQuery, DTD, UML, modelování databází. Znalosti kodéra a základní ovládání produktů Adobe výhodou.
Požadavky jsou možná tvrdé, nicméně vše co jsem napsal sám ovládám a svým klientům nabízím kvalitu vč. dokumentace k db a návrh aplikace v UML, podporu. Garantuji rychlost a pružnost.
Bohužel již nestíhám a jsem zahlcen zakázkami, které nejsem schopen v rozumné době stíhat aniž bych se nezhroutil.

Kontakt: job@igldesign.cz, ICQ:304372426
Leo
Profil
"Bohužel již nestíhám a jsem zahlcen zakázkami, které nejsem schopen v rozumné době stíhat aniž bych se nezhroutil."

Tak proste dalsi neberte, nebo zvyste ceny. Leo
Railbot
Profil
<ot><flamewar>zadavatel se nejspis snazi vsechny oslnit hromadou technologii, ktere mozna ovlada, ale webdesign jako takovy je na hodne nizke urovni, narazim na reference na igldesign.cz, za takovou tvorbu bych se vcelku stydel. Asi se na tom promita prace programatora, po grafikovy nebo po poradnem koderovi to stopy nenese.</flamewar></ot>
Dero
Profil
Požadavky jsou možná tvrdé, nicméně vše co jsem napsal sám ovládám a svým klientům nabízím kvalitu vč. dokumentace k db a návrh aplikace v UML, podporu.

Ty požadavky nejsou přehnaně tvrdé, nicméně pochybuji, že seženete někoho zkušeného s tak širokou paletou znalostí s dostatkem volného času. Nicméně pokud se zadaří, dejte vědět, budu příjemně překvapený. Držím palce.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0