« 1 2
Autor Zpráva
1ight
Profil
souki to znamená kolik za modul (komunikaci mezi server/klient v secure?) = 10.000 Kč?
souki
Profil
1ight
doteď vím akorát to, že bude server s linuxem a že půjde o nějaké sázky. A že to musí být bezpečné. Časová náročnost se odhaduje jen hodně těžko..
Ale pokud bude slušně zaplaceno a nebude to jen charita, klidně si vezmu serverovou část na starost
1ight
Profil
souki
já nejsem upřímně boháč ale vidím v tom budoucnost, určitě se budu snažit splnit to co by dotyčný bude požadovat.. to bych chtěl vědět kolik tedy..
potřeboval bych vědět v čem by jsi to dělal nebo jakej máš nějaký návrh?

bude asi zapotřebí nejdřív udělat nejakou on-line platformu server/uživatel která je zabezpečená pak se na tom bude stavet dal (aplikace)
souki
Profil
1ight
když už to bude klient/server tak by se mělo začít od klienta. Já osobně bych to dělal v PHP 5 nejspíš ve spolupráci s MySQL a komunikaci s klientem přes SOAP
Dolphi
Profil
Těch 10k je myšleno za den práce? Já si nejsem jistej, ale pokud se má jednat o něco ve smyslu internetovejch kasín, jak jsem pochopil, tak mrzký peníz za takovou práci by měl mít 6 cifer a v €.
1ight
Profil
Tak kasíno jsem doopravdy nemyslel, jsem říkal jsem že bych chtěl udělat neco jako sázkovou kancelář ale on-line
Dolphi
Profil
Hodně štěstí. IMHO jsou karty v tomhle segmentu dávno rozdány, nehledě na to, že provozování on-line sázkových kanceláří v ČR zákon NEpovoluje. Nebo myslíš, že projektové manažery českých kamenných sázkovek to už nenapadlo? Napadlo, ale to je tak všechno, co s tím můžou dělat.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0