Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Dobrý den rád bych o prázdninách něco málo přivydělal a zdokonalil se ve svých schopnostech a zjískal reference. Můžu poskytnout vytvoření stránek, banneru, slideshow atd. s použití flashe, html, photoshopu a 3d designu a možná trochu php.

kontakt krawiecv@seznam.cz

Předem děkuji
jonge
Profil
Máš alespoň JEDNU referenci?
Anonymní
Profil *
Spíš ne. Jednu zakazku právě dokončuji. Je to flash slideshow. Mam jej již hotovy ale zuatim nebyl umístěn na web a zdůvodu že se nyní nacházím mimo můj domov nemůžů vám ji zaslat ale pokud mi dáte kontakt mohu říct bratrovi ať vám to pošle. Jinak jsem se zůčastnil mezinárodní soutěže od firmy siemens pro studenty minulý rok, ale musel bych se zeptat profesorky jestli má cd protože mně odešel před měsícem počítač a byl sem nucen koupit nový.

vím že to zní dosti špatně, ale právě proto také scháním nějakou referenci.
jozob
Profil
Anonymní
"mezinárodní soutěže od firmy siemens pro studenty"
Join Multimedia predpokladám. Je to kvalitná súťaž. (prikladám odporúčanie na autora vlákna :o) -- ak uspel v Join Multimedia, je dobrý)
Railbot
Profil
inak jsem se zůčastnil mezinárodní soutěže od firmy siemens
jozobe, mam z toho dojem, ze se pouze zucastnil. O nejakem uspechu neni rec a kdyby opravdu nejaky byl, tak by se autor jiste pochlubil, ale nestalo se tak.
jozob
Profil
Railbot
Je to možné. Sám som použil podmieňovaciu vetu ("...ak uspel...").
Anonymní
Profil *
Neumístíl jsem se. Kdybych mněl zasebou reference atd. samozřejmě bych ani nenabízel práci za nízké ceny.
Vit
Profil
Mam jiz nejake reference a nabídka stále platí takže kdo by mněl zájem jsem ochoten zaslat i nějake ty reference. Věnovat se vyvoji budu i přes školní rok. A tem co mi dali sanci velice dekuji.

kontakt jen pro jistotu

ICQ 318 134 530
Email krawiecv@seznam.cz
Anonymní
Profil *
Jeste doplnuji ze je moznost programovani i v Php s mySql databazemi (e-shop atd.)
Gekon
Profil
Anonymní
Nejsem si jistý jak se to jmenovalo, ale něco podobného jsem zažil v deváté třídě. Měli jsme ve škole v několikačlenné skupince vyrobit něco ve flashi. Naše dělala prezentaci a historický vývoj myši. Byli jsme asi předposlední, ale dostali jsme diplom a foťák na jedno použití. Myslím, že to bylo taky od Siemensu.
Vit
Profil
Jeden odkaz na předvytvořen design stranek www.dragonslayers.xf.cz zbytek jsem ochoten dodat při kontaktu mailem nebo icq
lycan
Profil *
fakt cool
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0