Autor Zpráva
Godson7
Profil *
Měl by někdo zájem účastnit se projektu vývoje jednoduché hry s použitím AJAXu? Při vývoji budeme používat UPEDU, tzn. analýza, UML design, prototyp...
Projekt může trvat tak 2 měsíce, vytvoříme kolem 15 dokumentů a jednu hru :-)
Design můžeme implementovat v PHP, .NET, Java (SEAM bych si osobně přál).
Komunikace - ICQ, Skype, diskuzní forum, vytvořím Repository (svn).
Požadavky - UML, UPEDU (angličtina), AJAX, pozitivní nálada, schopnost práce v teamu, zapálenost pro projekt, odhodlání a schopnost dokončit projekt.

Odhad 100 hodin práce pro každého.

Já si vezmu na startosti roli projektového manažera (už jsem vedl pár školních projektů) a taky programátora, sháním následující role/lidi:
Analytik, Designer (design jako design a ne jako user interface), 2x programátor a tester.

Odměna - zkušenosti, reference, samotná hra :-)

Kdo má zájem hlaste se na godson7@centrum.cz nebo tady v tohle foru.
Godson7
Profil *
sorry UPEDU.org
WanTo
Profil
Mohl bys mi prosím napsat podrobnosti na wantox@gmail.com ? Vypadá to velice zajímavě, láká mě hlavně AJAX a Java.
jozob
Profil
No, znie to zaujímavo. Nerobím v Jave, nerobím s AJAXom, nemám skúsenosti s vytváraním hier a celkovo mi nič nehovorí väčšina opísaných pojmov.

Ale s hraním hier mám určitú prax. Takže si ju rád zahrám :o). Ehm. Spýtam sa inak. Čo vyžadujete od testera?
ah01
Profil
Také by mě zajímali podrobnosti, použití AJAXu vypadá lákavě. horcicaa(at)gmail(dot)com, díky
Godson7
Profil
WanTo, ah01: hra alá flickr ajax game, ale s více moznostmi, no nic asi se to nezrealizuje pro nezajem.

jozob: tester musi umet UML, UPEDU pochopitelne, umet popsat bugy, testovat vsechny scenare a pripady. Je to frustrujici podcenovana prace v zadnem pripade ne zabava :-)
jozob
Profil
Godson7
"v zadnem pripade ne zabava"
*sklopil uši a odišiel najkratšou cestou* :o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0